3

@juarez twój wpis powinien stać obok definicji "chłopskiego rozumu" jako przykład. ;p

2

@NeroTFP1 Ambrozja. :D Szczególnie jej zapach

0



Oceny pewnie ciutke spadną bo na razie oceniają preorderowe świry ale zapowiada się całkiem nieźle

11

@NeroTFP1 typowa la bamba podczas meczów, najlepiej jest jak naszym nie idzie - wtedy prawdziwe zoo sie to odbywa

oczywiście - na następny dzień elegancko marudzimy na kibiców Realu jacy to oni nie sa

1

@TheNekro94 Może BI chodziło, ze 19 mniej meczów ale mu się nie zaznaczyło jak kopiował
@clyde nigdy nie sprawdzał, żadna nowość xD

2

@mekston Alex to ciekawy przypadek - dzisiaj to pewnie zamiast cieszyć się z wysokiego prowadzenia to pewnie płacze w poduszkę, że to Lewus strzela

0

@La Pulgaa nie no, moderacja ma swoje życie, znowu bez przesady

3

@wpwelement panie moderatorze, to nie czas na poobiadowa drzemkę

1

@Gnc Chłopie, ja rozumiem wszystko - ale żeby tak Vinim spamić?

9

Ale co Robercik wbił razem z drzwiami w ten sezon to jego. Osobiście miło się zaskoczyłem, bo myślałem że to już równia pochyła z racji na wiek ale jak widać Robercik dalej potrafi zaprezentować topowy poziom.

2

@LjakRoberciik Granie w Diablo IV ogólnie nie ma sensu. :D

aczkolwiek jak już musisz to ogarniesz bez znajomości poprzednich części

11

@Kgorecki2500 Oni tam już totalnie wrotki odpięli

4



no kto to widział pieniądze na tvp przeznaczać w dobie kryzysu

0

@DonCarletto Mechanicznie akurat Gothic, szczególnie 2 dalej jest bardzo dobry. Współczesnego gracza jedynie grafika czy drętwota może odrzucić.

5



chyba czas zacząć oglądać żeńską piłeczkę :D

1

Jak ktoś się zastanawia nad zakupem pierwszego Horizona na pececie to teraz jest ostatni gwizdek, bo Sony wypuszczając remaster zdjęło z sklepów oryginalna wersje - idzie jeszcze dostać kluczyk za 40 ziko

0

@ObiektywnyKibic121 no ale idąc tym tokiem rozumowania to 90% fame powinno wylądować na intensywnej terapii. xD

0

@Inko Ja tego nie śledzę, jedynie teraz jakieś posty zaczęły mi się wyświetlać więc nie wiem kto kogo tam obrażał.

ale tak czy siak, to jest patologiczne środowisko które od pierwszej gali robi rozgłos na.. patologii. Bicie się na konferencjach, obrażanie etc tam to norma i typ w tej kwestii jest skuteczny bo się o nim dużo mówi.

6

@MesQueUnClub_87 Jak większość ludzi która bije się na tych galach. ^^

1



Wiadomo, budzenie kontrowersji i napędzanie sprzedaży bardziej szkodliwe niż kop w ryj, który mógł spowodować niezły uszczerbek na zdrowiu xDD

0

https://x.com/RuchOsmiuGwiazd/status/1842129847138619473

Elegancko, religia w szkole to super sprawa na drzemkę.

10

https://x.com/Konserwaty7393/status/1841582971268092041

Jak nie zakrętki to teraz mydło. Przerażające ilu starszych ludzi ma tendencje do ośmieszania się w internecie.

0

@escarabajo Ale on się nie dziwi, a brzydzi. :|

3

@4drian0 Prawdziwa weryfikacja będzie kiedy gracze dostaną gierkę, oceny recezentow można traktować bardziej jak ciekawostkę

0

@Antimadridista_WR Nie zmienia to faktu, że płacisz 440 złotych za uptade do gry usługi która wychodzi co roku. xD Dokładasz 50 ziko i masz za taką cenę Baldurs's Gate 3 i Elden Ring. xD no nie kalkuluje się to za cholerę, co by Ci w pakiecie nie próbowali wcisnąć

1

@Luciano99 Wiadomo, mi chodzi tylko o właściwą cenę na premierę.

Zawsze bawi mnie jak wydawcy próbują oszukać definicję nazywając to jakimiś wczesnymi dostępami kiedy to po prostu zwykła premiera a później wlatuje premiera dla "biedaków" :p

2

@Luciano99 440 złotych na premierę. :D

0

@Pressinho Tak jest, twitty Tuska czy Hołowni mają moc zmuszenia firmy do wycofania jakiegoś produktu. Gdyby chcieli to dalej mogliby z tym działać, bo prawnie nic im nie zabronili.

7

Rok bez ploteczek o powrocie Neymara rokiem straconym. xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?