4

@DonMatteo901 Nawet Korwin coś mądrego czasami powie xd

4

@LuisSalvano Oho, Luis zakłada że Messi zostanie.
Nic tylko oczekiwać oficjalnej wiadomości, że Leo odchodzi do PSG

8

@arasz1819 A najlepsze jest to, ze jeszcze na początku sezonu większość cieszyłaby się z TOP 3 xD

1

@Rothan1 Zlodziej oburza się, że inni kradna. xDD

0

@AlicjaFCB Coraz bardziej te ramblowskie inby budzą politowanie :v

1

Chłopaki, w tej dramie @Chakalaka z @BarcaInfo chodzi o to, ze ten pierwszy podjumał coś z TT BarcaInfo, co okazalo sie ramblowska prowokacja i fejkiem z strony BI? xD

2

@LeoMessi1994 no w sumie to mam to w 4 literach

2

@Ghazul3293 tacy raperzy to na ulicy w Berlinie leża

4

@tristan87 Dobra, kazda kobieta która smie otworzyć buzie to Julka, a przekleństwa w ustach baby są fuj i be, tylko faceci mogą przeklinac.

Ludzie, co jest z wami? XD

2

@Mario96w Tylko Berlinki :D Chyba najlepsze parówki

0

@AmigoBlancos Live w takiej formie, że Real ich mentalem zje.

1

@Kengo Nasza narodowa duma - Wiedzmin 3, Read Dead Redemption 2, Horizona

8

@LuisSalvano Widzę, że zauważyłeś że jak coś wywróżysz to się to nie spełnia i postanowiłeś to wykorzystać. Sprytnie

2

@Nano22 Nope. Dla mnie wierzenie w takie rzeczy to totalna głupota xD

7

Najbardziej nudna saga transferowa w historii klubu, ilez mozna xD

0

@marcin000019 Ale kuchnie snafa to ty szanuj, synek.

1


Fani Gothica nigdy nie przestana zaskakiwać. xD
Warto zwrócić uwagę na 11 sekundę :V

1

@PatrychoO najgorszy film według użytkownikowi imdb xd

1

@Don-Corleone Smoleńsk zasłużenie leci po nagrody w swojej kategorii, nie szkaluj

2

Nie no, ja musze sprawdzic na ile dostanę bana za takie słowa jakie wczoraj rzucał bi, jeżeli jeden dzień to uwierzę, że to nie byl ban żeby się użytkownicy odczepili xD

2

https://www.facebook.com/watch/?v=1090121458174820
Piekne pożegnanie DMX przez fanów.

0

@Marcel99 bo nie każdy trener dostaje okrągłe 0 euro na przebudowę drużyny, nie każdy ma problemy z prezydentem i brudami które się za nim wleka, nie u kazdego trenera kluczowy zawodnik na którym opiera się cala gra chce odejść ale jest zatrzymany i przez długi okres czasu nie może dojść do optymalnej formy, niewspominajac juz o dołkach innych piłkarzy. Lenglet gwarantował wylew w praktycznie każdym meczu.

0

@Marcel99 To zmieniamy trenera średnio co pół roku? To jest Twoja myśl na budowę Barcy? xD
A sezonu przejściowego za Setiena czy Martino nawet nie skomentuje.

0

@cules100pro Ewentualnie Neymar by kibicował z trybun chodząc o kulach, po kiego tak gdybać?

3

@kacperek_psg2006 A pieniądze Kacperku to dasz Barcelonie z oszczędności? :D

0

@PolskiBarcelonista10 Jak ktoś do teraz nie nauczył się pokory to już nigdy się jej nie nauczy xD

0

@rafalonso1 Roznegliżowana czy też skąpo ubrana kobieta na streamie --> widzowie/stuleje -> pieniążki

3

@LuisSalvano Jak widać minimum 11 osób zainteresowało i tylko jedna czarna owca robi z tego problem, a tutaj jak widać problem z kultura to ma "gospodarz" (w ogóle jaki śmieszny podział stosujesz gospodarz - gość. Pierwsze widzę, żeby ktoś to stosował na STRONIE W INTERNECIE XD)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?