marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 Kit tam z norma, dwa dni temu juz pięknie słoneczko świeciło i 27 °C było xd
@ArtTiguana99 śląskie
1
@LuisSalvano Jak widać Normalność to często pojęcie czysto subiektywne, dobrze ze powolutku Twoja normslnosc odchodzi do lamusa
0
Nie no, śniegu to się nie spodziewałem XD
0
@PatrychoO Takich to ja na szczęście nie miałem "przyjemności" oglądać xD Bardziej mi chodziło o te które coś sobą reprezentują, jak ten podany wyżej i przy okazji nie są niesmaczne
1
@PatrychoO Wole takie ideologiczne wojenki, szczególnie ze niektóre bilbordy noszą ze sobą jakąś wartość niż oglądać mordy polityków jak przy wyborach na każdym płocie
1
@LuisSalvano Tak czysto z ciekawości, jakbyś zareagował gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do domu i oznajmiłoby Ci, że jest homoseksualne czy też nie do końca czuję się na swoją płeć?
9
https://pomagam.pl/kochajciemnie
Spoko inicjatywa, przerażające że można nie akceptować orientacji własnego dzieciaka. Przecież takiemu dzieciakowi to od razu zapewne psycha siada
1
@MaaNDooG Zawsze mogło być gorzej :v
3
@LuisSalvano Ojoj, czesto erotyczne podteksty zabrano z bajek dla dzieci, jak żyć? Ojoj, potężne wątki homo w filmach, dziewczyny INTERESUJA sie zmianą płci, ot takie zainteresowanie jak piłeczka. Fejsbuk sie dopasowuje do obecnych czasów (Co z tego, ze wciąż głównymi wyborami jest chłop i baba, po prostu w ustawieniach niestandardowych możesz sobie wybrać zaimek) Potężne problemy, potężnego patrioty ;D
A co do szydzenia z Twoich wartości to podajesz skrajne przypadki, większość ludzi z takich srodowisk kpi sobie z kościoła katolickiego(szczegolnie w Polsce), nie z religii i tak samo w przypadku patriotyzmu, wyśmiewane sa byczki z kołczanem prawilności którzy nosza opaske PW a potem ida siać rozróbę z innymi "patriotami"
5
@LuisSalvano Dobrze, ze wam te kilkanascie lat temu odpowiednio wyprano mózgi i wciaż tkwicie przy swoim ^^
6
@tadzik447 a po co mi jakas tam chwała, spokojny żywot - moze sie czwartego wiesmaka doczekam
3
@ElKamil I jeszcze się bezczelnie uśmiechnął, sprzedać pozera.
1
@Sulimo no taka prawda, jarek zbaw Polske
3
@Zip To poruszenie to dzięki ludziom, którzy się tam udzielaja, nie?
0
@MaaNDooG No to już kwestia indywidualna :V
1
@MaaNDooG Fajki, kawa i internet
21
@tomek8756 Oczywiście, że tak
11
@LuisSalvano Widzisz drogi Luisie, każdy może klęczeć do czego chce. Jeden sobie wybierze Boga, drugi Floyda a trzeci ołtarzyk Neymara. Wolność Tomku w swoim domku.
0
@LuisSalvano Ale jakie żarciki, Epic juz dogadany z Neymarem i w Fortnajcie oglosza transfer Brazylijczyka
7
@tomek8756 Ale dlaczego go za to rozliczacie tak w ogóle? Odsiedział swoje za to? Odsiedział.
3
@amanter Okej, jak mniemam kolano na szyje nie jest formą duszenia? XD Niech no jakaś rzetelna osoba zweryfikuje te procedury, bo się zaciekawiłem co się tam w USA wyprawia
12
@amanter Duszenie to normalna procedura w stanach?
0
@SinMistico Pierwszy podpunkt był nie do przewidzenia, nikt nie wiedział jak piłkarze się będą rozwijać a następstwo za Neymara było potrzebne na gwałt
0
https://noizz.pl/opinie/byly-senator-pis-zahaczyl-psa-i-ciagnal-go-za-autem-tlumaczy-ze-chcial-dobrze/bqw9yz3
"Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem"
Ojezu, co niektórzy mają w tych swoich pustych łbach to ja nawet nie wiem
1
@marcin000019 Marcinek, Ty lepiej nie pisz co myślisz bo ewidentnie masz jakieś dziwne tory rozumowania xD
4
@Wiktoria13 O jezu, mit o zwrotach za koszulki wiecznie żywy XD
0
@LuisSalvano A to mozliwe, umknęło mi to info. Średnio być na bieżąco siedzac w robocie xD Zwracam honor
1
@LuisSalvano Tez za Toba tesknilem jedyny i niepowtarzalny Luisie :*
1
@Rewolucja123 w przyszłym roku to już na 100% przejdzie
0
@LuisSalvano "Chyba" :V
Mnie tak wszystkie te bzdury transferowe nauczyły, że dopóki info nie ma dopisku "oficjalnie" to jest warte tyle co nic.