1

@tristan87 Kit tam z norma, dwa dni temu juz pięknie słoneczko świeciło i 27 °C było xd

@ArtTiguana99 śląskie

1

@LuisSalvano Jak widać Normalność to często pojęcie czysto subiektywne, dobrze ze powolutku Twoja normslnosc odchodzi do lamusa

0

Nie no, śniegu to się nie spodziewałem XD

0

@PatrychoO Takich to ja na szczęście nie miałem "przyjemności" oglądać xD Bardziej mi chodziło o te które coś sobą reprezentują, jak ten podany wyżej i przy okazji nie są niesmaczne

1

@PatrychoO Wole takie ideologiczne wojenki, szczególnie ze niektóre bilbordy noszą ze sobą jakąś wartość niż oglądać mordy polityków jak przy wyborach na każdym płocie

1

@LuisSalvano Tak czysto z ciekawości, jakbyś zareagował gdyby kiedyś Twoje dziecko przyszło do domu i oznajmiłoby Ci, że jest homoseksualne czy też nie do końca czuję się na swoją płeć?

9

https://pomagam.pl/kochajciemnie

Spoko inicjatywa, przerażające że można nie akceptować orientacji własnego dzieciaka. Przecież takiemu dzieciakowi to od razu zapewne psycha siada

1

@MaaNDooG Zawsze mogło być gorzej :v

3

@LuisSalvano Ojoj, czesto erotyczne podteksty zabrano z bajek dla dzieci, jak żyć? Ojoj, potężne wątki homo w filmach, dziewczyny INTERESUJA sie zmianą płci, ot takie zainteresowanie jak piłeczka. Fejsbuk sie dopasowuje do obecnych czasów (Co z tego, ze wciąż głównymi wyborami jest chłop i baba, po prostu w ustawieniach niestandardowych możesz sobie wybrać zaimek) Potężne problemy, potężnego patrioty ;D

A co do szydzenia z Twoich wartości to podajesz skrajne przypadki, większość ludzi z takich srodowisk kpi sobie z kościoła katolickiego(szczegolnie w Polsce), nie z religii i tak samo w przypadku patriotyzmu, wyśmiewane sa byczki z kołczanem prawilności którzy nosza opaske PW a potem ida siać rozróbę z innymi "patriotami"

5

@LuisSalvano Dobrze, ze wam te kilkanascie lat temu odpowiednio wyprano mózgi i wciaż tkwicie przy swoim ^^

6

@tadzik447 a po co mi jakas tam chwała, spokojny żywot - moze sie czwartego wiesmaka doczekam

3

@ElKamil I jeszcze się bezczelnie uśmiechnął, sprzedać pozera.

1

@Sulimo no taka prawda, jarek zbaw Polske

3

@Zip To poruszenie to dzięki ludziom, którzy się tam udzielaja, nie?

0

@MaaNDooG No to już kwestia indywidualna :V

1

@MaaNDooG Fajki, kawa i internet

21

@tomek8756 Oczywiście, że tak

11

@LuisSalvano Widzisz drogi Luisie, każdy może klęczeć do czego chce. Jeden sobie wybierze Boga, drugi Floyda a trzeci ołtarzyk Neymara. Wolność Tomku w swoim domku.

0

@LuisSalvano Ale jakie żarciki, Epic juz dogadany z Neymarem i w Fortnajcie oglosza transfer Brazylijczyka

7

@tomek8756 Ale dlaczego go za to rozliczacie tak w ogóle? Odsiedział swoje za to? Odsiedział.

3

@amanter Okej, jak mniemam kolano na szyje nie jest formą duszenia? XD Niech no jakaś rzetelna osoba zweryfikuje te procedury, bo się zaciekawiłem co się tam w USA wyprawia

12

@amanter Duszenie to normalna procedura w stanach?

0

@SinMistico Pierwszy podpunkt był nie do przewidzenia, nikt nie wiedział jak piłkarze się będą rozwijać a następstwo za Neymara było potrzebne na gwałt

0

https://noizz.pl/opinie/byly-senator-pis-zahaczyl-psa-i-ciagnal-go-za-autem-tlumaczy-ze-chcial-dobrze/bqw9yz3
"Zahaczyłem go na smyczy o hak, oczywiście. Tylko tyle. Żeby doprowadzić go do domu. Pies się przewrócił, to natychmiast się zatrzymałem i go odpiąłem"
Ojezu, co niektórzy mają w tych swoich pustych łbach to ja nawet nie wiem

1

@marcin000019 Marcinek, Ty lepiej nie pisz co myślisz bo ewidentnie masz jakieś dziwne tory rozumowania xD

4

@Wiktoria13 O jezu, mit o zwrotach za koszulki wiecznie żywy XD

0

@LuisSalvano A to mozliwe, umknęło mi to info. Średnio być na bieżąco siedzac w robocie xD Zwracam honor

1

@LuisSalvano Tez za Toba tesknilem jedyny i niepowtarzalny Luisie :*

1

@Rewolucja123 w przyszłym roku to już na 100% przejdzie

0

@LuisSalvano "Chyba" :V

Mnie tak wszystkie te bzdury transferowe nauczyły, że dopóki info nie ma dopisku "oficjalnie" to jest warte tyle co nic.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?