27

Edukacja seksualna w szkołach jest potrzebna na już, na teraz. Czytam sobie jakąś dyskusję gdzie jedna dziewczyna wrzuciła screena wiadomości gdzie jakiś chłop przyznaje się, że się masturbował do jej zdjęcia. Druga dziewczyna napisała, że to molestowanie i ogólnie obrzydliwe, co zrobili SaMcE AlFa? Zwyzywali dziewczynę od Julek i przez kilka h kłócili się z nią, że to wcale nie jest molestowanie. Oczywiście kłótnia polegała na argumentach, że istnieje coś takiego jak molestowanie słowne/nie fizyczne versus hehe, julka robi brr. Chłopy, weźcie mi powiedźcie. Czy my naprawdę aż tak mamy "Kulturę gwałtu" zakorzenioną w łbach? XD

0

O proszę, nowy Resident Evil bez języka Polskiego, ruskie tłumaczenia z bazaru reaktywacja xDD

0

0

@Michal_2003 Pewnie, że czekam. Chętnie sobie popatrzę jak mlodzi się bawią (a jak wroci Fati to dopiero będę czekał na kolejne mecze)

A Ty co, dylemat czy przerzucić się na City czy Bayern? :V

3

@cules100pro Neymar to akurat ostatnia osoba która powinna się wypowiadać o słuszności jakiegoś karnego xD

No może obok Ronaldo

0

@Janiama Nic dodać nic ująć. Przyjdzie nowy trener, nie dostanie na transfery - nie będzie mógł realizować swojej wizji i zostanie wywalony przez kibiców po kilku miesiącach. Zapętl ile chcesz xD

1

@Colin94 O takie analizy nic nie robiłem

4

@barcelonaLM jeden piłkarz nie będzie zbawieniem. Chyba, ze Messi w swoim prime strzeleckim xD

0

@Bogan rotowanie trenerami co sezon to nie jest zbyt dobra opcja, niech Koeman w końcu dostanie porządna kadrę, żeby mógł wcielić swój projekt w 100 procentach w życie

1

@szymonbarca10 przecież takie porównania sa nic nie warte, nie rzutują w żadnym stopniu na boiskowe poczynania xD


0

@martin3131 Jak francuz jest w formie to nie ma obecnie obrońcy który mógłby go wziąć na szybkość

4

@itmustbejoke z taką samą obroną? xD obrońcy z czasów Valverde obniżyli poziom o 2 klasy minimum xd

0

@JORD10 z drugiej strony sezonowcy świadczą o tym, że w klubie się powodzi pod względem trofeów
Wiec niedobrze jak znikną, chociaż większość juz dawno uciekła do innych klubów zapewne xf

2

Kurde, Barca chyba znieczulila moje kibicowskie serce. Juventus, Roma czy Live ruszyło, a teraz to nic. Chyba się przyzwyczaiłem

0

@czar007 a okoliczności najlepsze od 22 lat, co?

1

@Bobo25 Trofea ważniejsze niż styl

0

@koziar Nie przepadam, ale szanuje. Szczególnie ta z gry xD

21

@szkutnik91 Ewidentnie widać tam ukryty przekaz dla kibiców Barcelony, transfer pewny w najbliższym okienku.

A jak nie to w następnym

8

@Cwaniak4 No to teraz już trzeba ubrać klapki i przejść się do sejmu.

1

@macio_944 To już jakiś wyższy poziom plucia na klienta xD

0

@KORTIS Jeżeli Messi będzie zainteresowany objęciem jakieś posadki wewnątrz klubu to pewnie, że tak. Chociaż wątpię żeby Leo kontynuował w ten sposób "karierę"

3

@DaPi Barca za te piękne czarne koszulki xD

9

@BXOD a ja w wieku 20 lat mam piwerko, to jest dopiero ciekawostka

1

@MarcelNJ11 tyle razy to tutaj było tłumaczone, że dziwie się ze ktoś jeszcze nie kuma tej wymiany xd

0

@Janiama Oczywiście, że są ważne ale na obecną chwilę Dembele ma większy wpływ na drużynę na przestrzeni sezonu niż Trincao. Co będzie dalej to zobaczymy, może Trincao odpalił na dobre

2

@tomek8756 Standardowo, odpoczywam przed poniedziałkiem xD

15

@PatrykBarca a jednak Dembele dal obecnie dużo więcej w tym sezonie, statystyki to nie wszystko

3

@kryhaa W jaką Mafię grasz, że tworzysz własną postać? xD

0

@VenoM Ale Ci sie chłopie maruda włączyła, zawsze po wygranym meczu tak narzekasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?