marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Admin030 No tak, francuz blokuje naszych piłkarzy gdy jest na boisku i powoduje, że nie chce im się zapieprzać. To ma sens
0
@marcin000019 kto pytał?
0
@busquets5 Nasz "Pogba" jest super, a mem ma charakter szkalujacy, niepodoba mi się to
4
@Pogba Tez mam takie wrażenie, mu nie można dać czasu na uruchomienie tych chaotycznych procesów myślowych które zachodzą w jego głowie bo chłopak zwarcia dostaje xd
35
No i De Jong juz -1 do oceny. Wychodząc na boisko powinien być około 10 centymetrów w prawo.
1
@AlexDark00 Nawet mi z ekranika emanuje humorystyczne zabarwienie tej wiadomości :p
0
@D10SLEO Bo nie ma żadnej sensownej alternatywy?
1
@Jakchcesz Hejt trzeba dostosowywać do okoliczności xd
2
@BarcaInfo Przynaniej nikt mu nie zarzuci, ze jest betonem i nie próbuje czegoś zmienić.
Oh, wait..
0
@tobiasson92 No trener w defensywie to nie ma za dużego pola do manewru. Tykająca bomba zegarowa niezależnie od ustawień czy tez zawodników xd
0
@kamiVeB telefony zle, zniszczą Cie!!
10
@Messibestplayerintheworld I cyk, czarny Messi xD
0
@Przemek2323 kurka, to ja już chyba jakieś przerzuty mam :(
1
https://www.komputerswiat.pl/gamezilla/aktualnosci/dragon-age-4-jednak-bez-trybu-multiplayer-ea-wyciaga-wnioski-z-porazki-anthem/4dtvkm8
Panowie, EA idzie po rozum do głowy. Ciekawe czy pozytywnie to wpłynie na gry Bioware
1
@koksik2700 Chociażby bogowie. W pierwszej części praktycznie nic nie wiemy o bogach, ich konflikt jest tylko zarysowany w tle i tyle, dwójka trochę rozbudowuje ich konflikt a w trójce możemy sobie z nimi legitnie pogadać i będąc awatarem prawdopodobnie Adanosa ot tak zmienić stronę dla której walczymy xD
Z pamięci moge również wspomnieć o Jarkendarze, którego klimat w ogóle nie pasował do wyspy Khorinis i ogólnie ten piracki klimat średnio komponował się z podstawką
Żeby wymienić więcej gwaltow na spójności świata musiałbym odpalić gre bo pamięć szwankuje, a na research średnio z chęciami
1
@koksik2700 No ale lore to ma skopane po całości i w każdej części jest inne xD
1
@Xavyol Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść niepokonanym... panie Busi
1
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/154896508_3562658707195902_23575188888982806_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=2bBvgbdxqm0AX83xPj7&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=6&oh=0f4a0dbdd1d85c5b670e885243e8f315&oe=605D3FB7
Ojoj, ależ przykro się patrzy na to zdjęcie..
2
@th@les Twórczość własna to tutaj temat tabu xD
1
@DonMatteo901 Otoz to. Historia nie jest czarno biala, ma różnorakie odcienie szarości i trzeba ją akceptować taka jaka jest, nie pomijając niczego
4
@kubix05 Uwielbiam te bardzo praktyczne kobiece zbroje:p
2
@LuisSalvano wzajemnie, Luis. Miłej zabawy :D
11
@DonMatteo901 Trochę racji ma, tylko po co wrzuca wszystkich żołnierzy wyklętych do jednego worka
0
@busquets5 Jak juz to Bialas jest Maffijozo :V
1
@Ghazul3293 No i spoko, a Bedoes jest tylko na traczkach.
@SiSenior Mi również Bedoes nie siedzi, czy to melodyjnie czy też tekstowo totalnie. Bardziej mi chodzi o kreowanie się na gangstera nie będąc gangsterem. Rap już nie jest taki zajawkowy, że przekładasz swoje życie na linijki i musi być 100% szczerości i autentyczności na albumach. Ludzie zaczeli się bawić muzyką i skoro chłopak odnajduje się w takim czymś to spoko, niech sobie działa i zgarnia kwit
7
@SiSenior To tylko muzyka. Dla przykładu Ci powiem, że Słoń nie zamraża kawałka kału, żeby nim Cię później dźgnąć :V Wiecej dystansiku
14
@Kapitan_SW Samogwałt to najgłupsza nazwa na masturbacje jaka mogła powstać xd
8
https://scontent.fwaw7-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/153550346_887323792080020_7138862727709081818_o.jpg?_nc_cat=110&ccb=3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=4xznyOFqYpMAX857b6y&_nc_ht=scontent.fwaw7-1.fna&tp=7&oh=dc41d1e99f5b90de2107584c97b9744b&oe=605C336E
Tak to już się żyje z tym trollem u góry xD
Z dystanskiem, wierzącym bez dystansu zalecam omijać mema
1
@BarcaInfo Bo to jeden klub dostał karnego z czapy? xD
1
https://planetagracza.pl/gta-v-cenzura-gry-wideo/
Że takie gamonie jeszcze funkcjonują w społeczeństwie xD