marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@polishtoaster Kazdy jest inny i klimatyzacja przebiega inaczej. Przypomnij sobie pierwszy sezon Modricia w Realu, gdzie został wybrany najgorszym transferem. Zero cierpliwości, od razu efekty chcecie.
0
@Isso89 No Neymar nam zapewnił z tysiac dodatkowych teorii spiskowych o transferze do Barcy xd
1
@Wossi61FCB Nie ma co gdybać, skoro są przyjaciółmi (albo byli, nie wiem jaki teraz maja kontakt ;p) to nic dziwnego, że Ney chciałby z nim zagrać
16
@Wossi61FCB Otóż to, wielu tutaj zapomina że to 20 letni chłop który przeszedł z dużo słabszej ligi, parasol ochronny na pierwszy sezon powinien być obowiązkowy i dopiero potem można wyciągnąć jakieś wnioski, a nie sprzedaż w zimie xDD
7
@Ojciec5tkidzieci Każdy fanatyk, szczególnie skrajny jest oderwany od rzeczywistości ;v
0
@boss000 Często z tej przesadnej reakcji mają korzyści w postaci wolnego, czy tez karnego . Przynajmniej sprzed ery varu, teraz zapewne rzadziej
Poza tym bądźmy poważni i nie porównujmy okręgówki do profesjonalnej piłki nożnej xd
0
@patry295 wiem, taki żarcik
0
@patry295 Fakt często jest mylony z opinia.
Fakt nie opinia :v
2
@kamilo0066 Jakos nie widzę tutaj hurraoptymizmu, zwykla radość ze Barce przyjemnie się oglada, panie marudo xd
0
@barcelonaLM La rambla wiedziała wcześniej:p
0
@Muszynianka Nie jest, ale nikogo innego na pozycję 9 nie mamy, musimy sobie radzić z tym co mamy
1
@LuisSalvano Standardem było u niego brak gola, fajnie ze się odblokował. Poza tym Griezmann nie jest przebojowy, ale też swoje na boisku robi, po prostu zupełnie inny profil piłkarza
0
@Zip Maszyna zapewne chce brameczki w lm śrubować
0
@mesqueunbarca Dedis mi jakoś za bardzo nie siedzi, Obserwatora jakoś nie przesłuchiwałem za bardzo jeszcze xD
3
@IronSanHybrid Słowami "niech każdy robi co chce ze swoim ciałem" powinno się zakończyć każdą taka dyskusje. No ale niektórzy nie mogą się pogodzić z faktem, że jakiś obcy ziomek może mieć inne zasady niż ja, a tak to nie można bo moja racja jest jedyną słuszną racja :v
0
Ależ Intruz pięknie leci, chyba jedyny ulicznik obecnie którego warto sprawdzić
2
@Bobo25 Juz się robi, kotek :*
2
@Bartunek My twarde chłopy nie jesteśmy, żadna kobieta nas pod pantofel nie wrzuci
1
@Yoshi94 Nie można mówić, że chlop który wygrał 3 razy lm podrząd jest słaby xD, przynajmniej jeszcze nie teraz, sam etap w powrocie do wypalonego Realu bez transferów z wypalonymi kotami i młodymi zdobywcami złotej piłki, plus młode Neymary z Brazylii nie świadczą o byciu słabym lub też nie
0
@BarcaInfo Okolice 100 milionów za taki transfer to może być dla kogoś okazja życia
18
https://zapodaj.net/images/37dd301bbb1ca.jpg
Ojezu, biedny chlop :(
0
@Majkel34 Ale schemat ten sam. Niektórzy ludzie maja bardziej przesunięte granice humoru i będą się śmiać z narkotyków i ćpunów, a drudzy z pedofili i kościoła
5
@LuisSalvano No wole sobie nie kumac, niż zaglądać innym w prywatne życie i próbować je znormalizować według własnych zasad, również pozdrawiam :D
8
@LuisSalvano No jak się chce komuś na siłę narzucać własną normalnośc, to oczywiście że nie ma xD
23
@LuisSalvano Normalność rzecz względna i dopóki nikomu nie dzieje się krzywda to nikt nie powinien w tak prywatne rzeczy wtryniac noska :v
0
@10SzymonBarca10 Imo trener zagadka, ale jestem ciekawy jak potoczy się jego dalsza kariera
51
@LuisSalvano Ale wy sobie sami problemy stwarzacie, masakra xD
Nie robi tym nikomu żadnej krzywdy wiec na cholere się tym interesować. Ja to bym wiele dał, żeby moje przyszłe dzieci wychowały się w świecie gdzie nie ma takiej mody na wpieprzanie się w cudze życie, kiedy nie trzeba
0
Wyczekiwanko byłoby porównywalne z czekaniem na CP, fajnie mu to wyszło xD
6
@xBoMBoWiECx Felix ładnie zaczyna hasać w Atletico
1
@elplacek44 Może tak, może nie ale skoro tak dobrze przewidujesz przyszłość to weź zarzuć jakieś numery w lottka, albo pewniaczki