0

@masq No ale w formie ;p trzeba tylko wziąć Leo z przeszłości xD

0

@Coutinho007 Oj sentyment i czas trochę Ci wypaczyły obraz, Pedro i jego uśmieszek po spartolonej setce u niejednego tutaj wylew frustracji spowodowały xD

0

@clyde Do filmów może jakoś nie wracam wiele razy, ale jak byłem zajarany Gra o Tron to 3 razy obejrzałem serial xD (raz cały, pozostałe 2 razy do 6 sezonu)

0

@norbi77 Oznacza to tyle, że sama gra jest bardzo dobra, a gdyby było mniej bugów daliby jej zapewne oczko wyżej ;p

0

@DonMatteo901 Co się chłop zaorał xD

0

@4drian0 Gdyby ze mnie hype zlazł to pewnie też bym się skusił, ale na obecną chwile zbyt sie obawiam tych spoilerów xD Wystarczy, że Redzi materiałami przedpremierowymi zaspoilerowali niektórym kilka godzin z początku gry xD

0

Ależ Ci jutuberzy to kusiciele. Obejrzałoby się coś z Cyberpunka xDD

1

@4drian0 No to wiadomo, Rdr2 wycisnęło ostatnie soki z konsol dodatkowo będąc grą z otwartym światem, co tym bardziej jest wow, no ale to jednak Rockstar. Redzi jednak dopiero raczkują w tym świecie gigantycznych gier.

No i założę się, że gdyby Red Dead wychodził na pograniczu dwóch generacji, to też wersja na starsze generacje byłaby brzydsza bo woleliby się skupić na nowszej technologii

0

@4drian0 Jakby nie patrzeć to ps4 już jest z poprzedniej epoki xD

0

@tristan87 Głosowałbym, nie codziennie dostaje się pizze za darmo praktycznie

0

@4drian0 Ma trochę nierówności graficznych, ale wciąż imo solidnie pod tym względem

10

3

Kumam, ty uprciuchu. Daj no więcej minut Puiqowi :(

2

@DonMatteo901 Najlepsza recenzja rzeczywistości

2

Panowie, jeszcze jeden dzień i zniakmy w Night City. Ewentualnie za miesiąc kiedy polataja część bugów xD

1

@PatrychoO Nie ten kaliber

2

@BrzydkiAS Nie dość, że brzydki to jeszcze głupiutki xD

0

@Nihas Nie wspomniałem o wielu rzeczach które Quaz tam wypisał, skupiłem się imo obecnie na najważniejszej, czyli gigantycznej ilości bugów, bo o resztę jestem spokojny. Jakby ktoś był zainteresowany całością to powiedziałem gdzie znaleźć opinię Quaza.
@Janas11224 Będą oglądane jak tylko dłuższą chwilę znajdę xD

1

@Janas11224 No u niego przy większych produkcjach czasami trzeba trochę poczekać na recenzję, Quaz gra bardziej jak normalny gracz, a nie recenzent który już walnął miniaturowego speedruna żeby się wyrobić z recenzja na zdjęcie embargo xD

1

Quaz potwierdził, że recenzenci CP grali bez latki premierowej, ale obstawia ze naprawi to jakieś 10% bugów xD ogólnie polecam zobaczyć jego post na fb odnośnie CP bo quaz to imo najlepsze recenzje w Polsce odnośnie gier

0

@YeastMoss No jak dla mnie jak coś ma ryzyko powikłań może to być dla niektórych powód do obaw. Tyle xD

0

@arkasath Albo spali się poza Barca

0

@YeastMoss Po coś dodałem te pytajniki, więc ktoś z większą wiedzą mógł zanegować/potwierdzić podane przeze mnie informacje, co się zresztą stało. Nie widzę tam żadnego zmyślania. xD

Po drugie, nawet najważniejsze osobistości mogą zapewniać o bezpieczeństwie szczepionki, ale zawsze jest jakiś margines na pojawienie się powikłań u chociażby tych pojedynczych jednostek. Nutka obaw jest całkowicie zrozumiała ale nie oznacza to wychodzenia na ulicę z transparentami "paszon won z szczepionkami"

0

@Adamski69 No patrząc z perspektywy tabeli la liga to owszem, jak chcemy się bić o coś więcej to potrzebujemy dużo więcej.

A tak poważniej, to niech chłopak się ogrywa bo może nam dać kupę radości jak się rozwinie i w pełni zaadaptuje

28

@NeroTFP Tak wyceniacie swoją miłość do klubu, co z was za kibice.. dramat.

PS. Gdzie wysłać numer konta?

1

@Jakchcesz Faktycznie troche żenada, aczkolwiek trochę racji typ ma, faktycznie jeszcze kilka lat temu mogliśmy zabijać ludzi dildosem w Saints Row i nie przypominam sobie, zeby jakiś recenzent miał z tym problem xD została nawet doceniona za durnowate poczucie humoru

0



Co chłop w pierwszych sekundach podsumował graczy xDD

0

@ProMILs O, działa. Dzięki wielkie xD

0

@ObiektywnyKibic121 Może chodzi o to, że wolą oddać piłkę przeciwnikowi a sami nastawiają się na kontry?

130

@parpe Nie ma nic dziwnego ani śmiesznego w obawie przed szczepionka robiona na szybko xD Ile tak srednio robi się szczepionkę? 10 lat?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?