marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@tadzik447 Przed 12 też można, nie daj sobie wmówić, że to alkoholizm! Stop tej wstrętnej propagandzie
1
@Jacek770 Aż się prosi żeby napisać:
"Kurde, kiedyś to było, teraz to nie ma"
A tak poważnie to ja nigdy nie rozumiałem nierozumienia danej rozrywki, każdy sobie ogląda co chce i tyle, co tutaj rozumieć xD
1
@AmigoBlancos Dobra, ogarnięte. Wielkie dzięki xD
0
Mordeczki moje ukochane, bo ja z średniowiecza jestem więc weście mi rozjaśnijcie o pieron chodzi z hasłem do ipko na przeglądarce, skąd je mam wziąć bo to nie jest to samo hasło co do aplikacji XDD
0
@Siuwaks Ale czemu wywnioskowałeś po wiadomości, że na pc gra zdechła że jednak nie do końca umarła? xD
3
@Max112 Trochę taka z czapy ta ciekawostka
1
@Kajtek77 Brałbym w ciemno, znając życie gdy Griez zostanie to potem będziemy szukać kupca żeby go opchnąć za 10-15 milionów xD
1
Jutub zaczyna jakieś zboczone reklamy ludziom pokazywać, a usunęli Kukoknowi klip za narkotyki, fajne podwójne standardy xd
6
@Omoziu Poczekajmy z takimi wnioskami, bo to jego nogi są zaczarowane przez szamana Samuela a nie bark
4
@BorzyKrzys O Ty wazeliniarzu
0
@BarcaInfo Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie
3
@Mr8lack Ale po co obrażać, obie strony nikomu krzywdy nie robią, obie zadowolone więc no spoko. Takim epitetem to można nazywać osobę która zdradza będąc w związku a nie xD
0
@Dani13 obecnie to mamy pseudo kadrę a nie pseudo trenera
0
@Bobo25 a to juz prędzej z chaosem, nikt nie wie co zrobi, nawet sam Dembele xD
10
@bartekvisca Dembele w formie to z 2-3 półki wyżej
14
@NeroTFP Ronaldo ma chyba najwieksze szanse
0
@michal26 Chyba trochę za wcześnie na takie wnioski xD
6
@LuisSalvano Jednak swoje trofea też wygrał
1
@AdiKingu96 Wtedy wchodzisz Ty, cały na biało i wszystkich wyjaśniasz
3
Tak się wkręciłem w nowego AC, że jak znajdę sobie trochę czasu to sobie Wikingów odświeżę, przynajmniej do wiadomo czego, bo potem trochę zjechał serial
0
@nopasanada Hm, dwa dni w serwisie, lekcje hiszpańskiego - czyżby jeszcze miały być zdjęcia przester? :V
0
@pikass14 No to musisz sam zadecydować co jest lepsze dla Ciebie, jednego skusi gamepass od Microsoftu a drugiego ekskluzywne tytuły od Sony
1
@Przemek2323 i z drugiej strony wciskają wszystkich na ferie w tym samym czasie, absurd goni absurd
5
@geass Imo dla najmana warto było to oglądać, dawno się tak nie uśmiałem xd
1
@Barca_Big_Moment jakakolwiek walka Najmana, obojętnie w jakiej formie to wstyd dla federacji, wątpię żebyśmy jeszcze zobaczyli wojownika spod jasnej Góry
2
@tbas W życiu są również inne wartości. Może i wie jak zarobić ale to nie zmienia faktu, że jest dzbanem xD
1
@tristan87 Ten człowiek wstydu nie ma, że jeszcze coś szczeka w mediach. Niech schowa się w tym TVP i nie wychodzi bo idealnie tam pasuje xD
6
@IronSanHybrid Jak za chłopem nie przepadam za to cwaniakowanie, tak teraz przepięknie typa wyjaśnił xD
3
Śmiejecie się z Najmana, a on po prostu bardzo się śpieszył bronić jasnej góry przed wandalami
0
@Walker Tylko, ze oni walczyli w boksie