9

@tadzik447 Przed 12 też można, nie daj sobie wmówić, że to alkoholizm! Stop tej wstrętnej propagandzie

1

@Jacek770 Aż się prosi żeby napisać:
"Kurde, kiedyś to było, teraz to nie ma"

A tak poważnie to ja nigdy nie rozumiałem nierozumienia danej rozrywki, każdy sobie ogląda co chce i tyle, co tutaj rozumieć xD

1

@AmigoBlancos Dobra, ogarnięte. Wielkie dzięki xD

0

Mordeczki moje ukochane, bo ja z średniowiecza jestem więc weście mi rozjaśnijcie o pieron chodzi z hasłem do ipko na przeglądarce, skąd je mam wziąć bo to nie jest to samo hasło co do aplikacji XDD

0

@Siuwaks Ale czemu wywnioskowałeś po wiadomości, że na pc gra zdechła że jednak nie do końca umarła? xD

3

@Max112 Trochę taka z czapy ta ciekawostka

1

@Kajtek77 Brałbym w ciemno, znając życie gdy Griez zostanie to potem będziemy szukać kupca żeby go opchnąć za 10-15 milionów xD

1

Jutub zaczyna jakieś zboczone reklamy ludziom pokazywać, a usunęli Kukoknowi klip za narkotyki, fajne podwójne standardy xd

6

@Omoziu Poczekajmy z takimi wnioskami, bo to jego nogi są zaczarowane przez szamana Samuela a nie bark

4

@BorzyKrzys O Ty wazeliniarzu

0

@BarcaInfo Jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie

3

@Mr8lack Ale po co obrażać, obie strony nikomu krzywdy nie robią, obie zadowolone więc no spoko. Takim epitetem to można nazywać osobę która zdradza będąc w związku a nie xD

0

@Dani13 obecnie to mamy pseudo kadrę a nie pseudo trenera

0

@Bobo25 a to juz prędzej z chaosem, nikt nie wie co zrobi, nawet sam Dembele xD

10

@bartekvisca Dembele w formie to z 2-3 półki wyżej

14

@NeroTFP Ronaldo ma chyba najwieksze szanse

0

@michal26 Chyba trochę za wcześnie na takie wnioski xD

6

@LuisSalvano Jednak swoje trofea też wygrał

1

@AdiKingu96 Wtedy wchodzisz Ty, cały na biało i wszystkich wyjaśniasz

3

Tak się wkręciłem w nowego AC, że jak znajdę sobie trochę czasu to sobie Wikingów odświeżę, przynajmniej do wiadomo czego, bo potem trochę zjechał serial

0

@nopasanada Hm, dwa dni w serwisie, lekcje hiszpańskiego - czyżby jeszcze miały być zdjęcia przester? :V

0

@pikass14 No to musisz sam zadecydować co jest lepsze dla Ciebie, jednego skusi gamepass od Microsoftu a drugiego ekskluzywne tytuły od Sony

1

@Przemek2323 i z drugiej strony wciskają wszystkich na ferie w tym samym czasie, absurd goni absurd

5

@geass Imo dla najmana warto było to oglądać, dawno się tak nie uśmiałem xd

1

@Barca_Big_Moment jakakolwiek walka Najmana, obojętnie w jakiej formie to wstyd dla federacji, wątpię żebyśmy jeszcze zobaczyli wojownika spod jasnej Góry

2

@tbas W życiu są również inne wartości. Może i wie jak zarobić ale to nie zmienia faktu, że jest dzbanem xD

1

@tristan87 Ten człowiek wstydu nie ma, że jeszcze coś szczeka w mediach. Niech schowa się w tym TVP i nie wychodzi bo idealnie tam pasuje xD

6

@IronSanHybrid Jak za chłopem nie przepadam za to cwaniakowanie, tak teraz przepięknie typa wyjaśnił xD

3

Śmiejecie się z Najmana, a on po prostu bardzo się śpieszył bronić jasnej góry przed wandalami

0

@Walker Tylko, ze oni walczyli w boksie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?