marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
@macio_944 teraz to będzie prawdziwa maszyna xd
1
@kewin Bo to jest taktyczne rozwiązanie, skoro wysyłasz wszystkich na rejestrację o 7 to wiadomo, że wielu ludzi się nie dodzwoni w tym czasie i cyk, mniej roboty xD
8
@LuisSalvano LuisSalvano, strażnik moralności uciekajacy przed kanarem bo bilet parzy xDD
A tak na poważnie to nie chodzi o zrobienie z aborcji środka antykoncepcyjnego a prawo do wyboru. W skrajnych przypadkach jak zagrożenie życie matki czy ryzyko urodzenia chorego dziecka czy tez martwego płodu powinna być możliwość zrobienia aborcji i IMO to nawet dyskusji nie podlega.
A normalna aborcja do tego któregoś tygodnia życia? Niech zrobią referendum i niech obywatele zadecydują i po problemie
0
Ja się nie dziwie, że ludzie maja problem z lekarzami jak do rejestracji trzeba dzwonić o 7 rano, żeby coś ugrać. Chyba, ze tylko u mnie taka anomalia
0
@NaFazieHitman Niektórym to się nawet przydać może xd
1
@NaFazieHitman inwigilacjia zmienia życie przeciętnego człowieka o 360 stopni, szok
1
@adi89rg jak kariera to football manager
3
Nie no, tłumaczenie Valhalli to kozak jest, można sobie wytatuować "wstecz" czy też "skrzynię" XDD
1
@tommyVERceti Biedronka zdobyła moje serduszko za to ze za czasów szkolnych zawsze mieli tam świeża bagietke czosnkowa dla mnie, nie co ten lidl
1
@IronSanHybrid Jak nic pomylil odwagę z odważnikiem
1
@tobiasson92 Nie trzeba znać taktyki, skoro jej nie ma. Proste
11
@Ratamahatta Mam nadzieję, że dożyje czasów kiedy ta mafia w końcu przestanie chronić własne tyłki i skończy się przenoszenie na inną parafię kiedy klecha coś narozrabia.
24
Wielkie serducha do gry, przydałby się teraz w drużynie tacy charakterniacy
0
@Colon prawilnym kucem, elo
1
@ketrab321 Ciężko wybrać, jeden to emerytowany sportowiec który skupia się na karierze eksperta w znanej polskiej telewizji, a drugi to też trochę taki błazen, dodatkowo lubi sobie w melanż polecieć xD
0
@koksik2700 Tylko, że na potencjalnym wycieku w dużej mierze ucierpią gracze, którzy nawet jak będą uważać mogą się złapać z czapy na marnego trolla, który znienacka uderzy spoilerami (Ja i Tlou2 xD), Redzi jakoś bardzo na tym nie ucierpią, ewentualnie jakieś pojedyncze jednostki anulują preorder jak przy wsparciu Redów dla LGBT :v
0
@barcelonaLM nie demoralizuj mnie
3
@macio_944 No oby tego nie złamali ale jak to jest prawdziwe info to czysto profilaktycznie wolę uważać, nigdy nic nie wiadomo xD
2
@macio_944 Ojoj, profilaktycznie trzeba zniknąć z internetów
2
Oho, tutaj już szok, że profesjonalny piłkarz mógłby rozważyć propozycję Realu. Tylko wartości kibicowskie, a nie szansa na rozwój i kariera! xD
2
@Witam Tak łatwo mnie na bana nie wsadzisz
1
@Kajtek77 Sprzedali, tak samo jak podbili chinski rynek sprzedajac ponad 60 milionów plyt ;D
8
Ten cały swierzynski chwali się, że Bayer full sprzedał 17,5 miliona płyt. Jak mniemam nie jest to czyta sprzedaż, a jakieś opychanie produktu chociażby dodając płyty do różnorakich gazetek? xD
0
@Rastafarnianin Przygotowanie jeszcze nie jest takie zle, dużo gorsze jest sprzątanie xD
1
@Bartunek oj tak, ac można wiele zarzucić ale zawsze soundtracki stały na bardzo dobrym poziomie
7
Alez mnie ta Valhalla kupiła soundtrackiem, genialny jest xD
1
@daniel32778 Zapewne kiedy spadną zyski z 5
3
@SiSenior Alez ja uwielbiam tego dziennikarza, jeden z niewielu których warto śledzić
1
https://zapodaj.net/images/83f002c97f756.jpg
I tak to już jest xD
0
@Encore Musisz być mistrzem kretywnosci w kuchni xD