marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@dreed93 Masz wpojoną chorą wiedzę odnośnie depresji, wiadomo - część społeczeństwa bagatelizuję choroby psychiczne, głównie przez takie kwiatki które kpią sobie z depresji i uważają, że ją mają bo wielki smutek, jedynka z przyrody.
Aczkolwiek to już jest generalizowanie i przez takie myślenie ludzie którzy faktycznie mogą potrzebować pomocy jej nie dostają, a to jest straszna choroba - która w ostateczności może nawet człowieka do grobu wpędzić.
10
@dreed93 Ty chyba za bardzo nie wiesz co to jest depresja
7
Kosmiczny chłopak, żeby tylko głowa nadążała za potencjałem i umiejętnościami
0
@speed1 Aczkolwiek z drugiej strony, jak trener ma realizować swoją wizję jeżeli nie dostaje piłkarzy jakich chce. Malcom w ten sposób stracił rok z kariery praktycznie
0
@Kz1234 Oj, nigdy nie zapomnę tego usmieszku Pedro po zmarnowanych setkach, jedyny w swoim rodzaju xd
1
@Nano22 Nie ma w tym absolutnie nic złego, aczkolwiek jak ktoś padnie w sidła friendzone to może się sporo namęczyć w takiej relacji, raczej stąd współczucie
1
@Suzu A my narzekamy jak kilka goli z Bayernem dostaniemy
0
@Kamiloza91 Czyli wszystko wróci do normy, szkoda że Boniek ma zbyt wysokie ego
1
@pt9 nie, że coś - ale to my sami spieprzyliśmy ligę mistrzów, jak najczęściej ostatnio bywa xd
0
Za transferem Depaya przemawia jedyna, zasadnicza rzecz - będzie śpiewał w szatni, atmosferę zrobi
0
@Uukasz_93 Klub upublicznił oficjalne dane ile zarabia na Messim?
3
@BarcaInfo Takie marki są zainteresowane i prawdopodobnie odejdzie za darmo, przecież to brzmi jak nie śmieszny żart
2
@AnnaMarianna Włosy mojej byłej, korzystała z jakiś dziwnych specyfików do włosów xD
0
@blaugrana1980 i frytki do tego
2
@FC1899Barca Nasza duma, drugiego takiego z naszych barw już raczej nie doświadczymy
1
@Comentateiro Taktycznie to Bayern, najmocniejsza pozycja przy dublecie
0
@kingorbit Jak Ty chyba w innej czasoprzestrzeni żyjesz, gdzie ostatnie 2 lata rozkładają się na 6 xD
0
@NaFazieHitman Szanuje Leo, ale jakby jakimś cudem dostał nowy kontrakt to byłoby to kpiną xD, skoro chce odejść to niech nasz genialny prezes otworzy się na negocjacje i pożegnać się jak na dorosłych ludzi przystało a nie dalej urządzać sobie cyrk na kółkach
5
@AdiKingu96 Wyrobiona marka xD
0
@BarcaInfo Haaland: "Kim byłbym, gdybym nie był piłkarzem? Raperem albo farmerem."
A cóż to za plota transferowa xDD
// dobra, zjadłem hasztag
0
@szymon6847 Idąc tokiem rozumowania tych co łykają plotki to nie jest tak, że Bartoemu za żadną sumę nie chce sprzedać Messiego i odsyła do klauzuli? :V
3
@dawo17 Rakitic też miał wysoki procent celnych podań, bo nie podejmował ryzyka
2
Chomik się już chyba zajeżdża definitywnie xd
0
@Geble Przecież to prawda znana od lat - jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz
0
@kamilo0066 Czyli taki nasz Rakitic, podziękuję raczej xd
7
@TR3VOR Jak łatwo pominąć fakt, że Leo również się Barcelonie odwdzięczyl wszystkim :v
14
@itmustbejoke Takie rzeczy tylko na La Rambli :D
1
@Szpenser 33 lata, rok kontraktu, pandemia która wszystkim się odbiła na portfelach i Messi miałby pobić rekord transferowy? Też powinieneś zejść na ziemię :v
13
@nuter27 Olaboga, co tutaj się czasami wyprawia to przechodzi ludzkie pojęcie xd
14
@Comentateiro A jak krzyżaków krecil w 1410, jeszcze grywał wtedy u Jagiello, kosmiczny potencjał