0

@Pawlak1992 W Barcelonie :D

1

@BorzyKrzys Zapewne według Ciebie tak :V

3

Ależ Mata ma cudowny vibe, genialnie wchodzi

3

@dreed93 Masz wpojoną chorą wiedzę odnośnie depresji, wiadomo - część społeczeństwa bagatelizuję choroby psychiczne, głównie przez takie kwiatki które kpią sobie z depresji i uważają, że ją mają bo wielki smutek, jedynka z przyrody.

Aczkolwiek to już jest generalizowanie i przez takie myślenie ludzie którzy faktycznie mogą potrzebować pomocy jej nie dostają, a to jest straszna choroba - która w ostateczności może nawet człowieka do grobu wpędzić.

10

@dreed93 Ty chyba za bardzo nie wiesz co to jest depresja

7

Kosmiczny chłopak, żeby tylko głowa nadążała za potencjałem i umiejętnościami

0

@speed1 Aczkolwiek z drugiej strony, jak trener ma realizować swoją wizję jeżeli nie dostaje piłkarzy jakich chce. Malcom w ten sposób stracił rok z kariery praktycznie

0

@Kz1234 Oj, nigdy nie zapomnę tego usmieszku Pedro po zmarnowanych setkach, jedyny w swoim rodzaju xd

1

@Nano22 Nie ma w tym absolutnie nic złego, aczkolwiek jak ktoś padnie w sidła friendzone to może się sporo namęczyć w takiej relacji, raczej stąd współczucie

1

@Suzu A my narzekamy jak kilka goli z Bayernem dostaniemy

0

@Kamiloza91 Czyli wszystko wróci do normy, szkoda że Boniek ma zbyt wysokie ego

1

@pt9 nie, że coś - ale to my sami spieprzyliśmy ligę mistrzów, jak najczęściej ostatnio bywa xd

0

Za transferem Depaya przemawia jedyna, zasadnicza rzecz - będzie śpiewał w szatni, atmosferę zrobi


0

@Uukasz_93 Klub upublicznił oficjalne dane ile zarabia na Messim?

3

@BarcaInfo Takie marki są zainteresowane i prawdopodobnie odejdzie za darmo, przecież to brzmi jak nie śmieszny żart

2

@AnnaMarianna Włosy mojej byłej, korzystała z jakiś dziwnych specyfików do włosów xD

0

@blaugrana1980 i frytki do tego

2

@FC1899Barca Nasza duma, drugiego takiego z naszych barw już raczej nie doświadczymy

1

@Comentateiro Taktycznie to Bayern, najmocniejsza pozycja przy dublecie

0

@kingorbit Jak Ty chyba w innej czasoprzestrzeni żyjesz, gdzie ostatnie 2 lata rozkładają się na 6 xD

0

@NaFazieHitman Szanuje Leo, ale jakby jakimś cudem dostał nowy kontrakt to byłoby to kpiną xD, skoro chce odejść to niech nasz genialny prezes otworzy się na negocjacje i pożegnać się jak na dorosłych ludzi przystało a nie dalej urządzać sobie cyrk na kółkach

5

@AdiKingu96 Wyrobiona marka xD

0

@BarcaInfo Haaland: "Kim byłbym, gdybym nie był piłkarzem? Raperem albo farmerem."

A cóż to za plota transferowa xDD
// dobra, zjadłem hasztag

0

@szymon6847 Idąc tokiem rozumowania tych co łykają plotki to nie jest tak, że Bartoemu za żadną sumę nie chce sprzedać Messiego i odsyła do klauzuli? :V

3

@dawo17 Rakitic też miał wysoki procent celnych podań, bo nie podejmował ryzyka

2

Chomik się już chyba zajeżdża definitywnie xd

0

@Geble Przecież to prawda znana od lat - jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz

0

@kamilo0066 Czyli taki nasz Rakitic, podziękuję raczej xd

7

@TR3VOR Jak łatwo pominąć fakt, że Leo również się Barcelonie odwdzięczyl wszystkim :v

14

@itmustbejoke Takie rzeczy tylko na La Rambli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?