marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fili.tv
18
Gorszym zmiennikiem od Turana nie będzie.
1
Cou też za bardzo nie jest rozgrywającym. xD
0
Gdyby w każdym meczu grał beznadziejnie, to nie zostałby wybrany do najlepszej 11.
0
Mecz z Napoli to akurat słaby przykład, bo tam już myślami był w Barcelonie.
0
Niby tak, ale ciężko przejść mi obojętnie obok takich kretynizmów. :x
1
http://www.sport.pl/pilka/7,64946,22290902,ousmane-dembele-osmieszyl-sie-na-oficjalnej-prezentacji.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Sport
Ten sport to jest jakiś dramat.
0
Serial zbliża się do końca więc wiadomo, że stał się bardziej przewidywalny. Po prostu twórcy musieli obrać jakaś ścieżkę końcową.
10
A przedtem to w siatkówkę grali? xD
21
Żadnej Maryśki w Barcelonie, nie po tym jak uciszał CN.
0
Beka? Benzema po wczorajszym meczu został jednym z moich ulubionych napastników :v
0
Zgubili umowę xDD
0
Chyba 10 tysięcy, jak na prezentacje zawodnika to i tak dużo, szczególnie ze nie prezentacja nie pokrywa się z zadnym meczem.
0
Pojedyncze przypadki się zdarzają.
1
Tak się nie robi, mam nadzieję, że karma dopadnie Tych którzy wstrzymali ten transfer.
1
Przeciez podal zrodlo z którego wzial newsa. :v
11
Ambicja wręcz ich rozpiera. xD
4
Chodzi o jego mecze w Dortmundzie.
0
Jaki jest sens w rozwiązywaniu Quizu, skoro o tyle rzeczy już zapytałeś na forum? :P
5
"...Szuka, kombinuje..." To chyba dobrze, ze nowy trener w meczach z "ogórkami" szuka jakiś alternatyw, kombinacji itd. szczególnie, ze sezon dopiero się zaczął.
4
Przeciez Alvales tak się zamurowało, ze nie da się wbic dużo bramek, zresztą to jest jedna z tych drużyn z którą Barca się meczy.
1
Znając życie Lukaku będzie kocurem tylko na angielskich boiskach, na turniejach pewnie zniknie jak większość mega talentow z angielskiej ligi.
6
Hejtowali transfer a nie samego piłkarza.
0
Co za głupoty. XD
0
Mourinho z dawnych czasów* przecież teraz widać, ze spokorniał.
0
Dybala, Jesus może Rashford.
0
Paulinho przyleciał za kasą? Przecież ponoć ma o iles procent mniejsze zarobki niż w chinach.
0
Transfer Di Marii miałby sens tylko w wypadku odejścia Turana.
3
Jak sobie pomyślę, że po tym wszystkim zrezygnowaliśmy z Seriego to jakoś tak smutno mi się na serduszku robi. :c
0
Pewnie dla Cou :P
a tak serio to znając nasz zarząd to Arda zostanie z 7