0

fili.tv

18

Gorszym zmiennikiem od Turana nie będzie.

1

Cou też za bardzo nie jest rozgrywającym. xD

0

Gdyby w każdym meczu grał beznadziejnie, to nie zostałby wybrany do najlepszej 11.

0

Mecz z Napoli to akurat słaby przykład, bo tam już myślami był w Barcelonie.

0

Niby tak, ale ciężko przejść mi obojętnie obok takich kretynizmów. :x

0

Serial zbliża się do końca więc wiadomo, że stał się bardziej przewidywalny. Po prostu twórcy musieli obrać jakaś ścieżkę końcową.

10

A przedtem to w siatkówkę grali? xD

21

Żadnej Maryśki w Barcelonie, nie po tym jak uciszał CN.

0

Beka? Benzema po wczorajszym meczu został jednym z moich ulubionych napastników :v

0

Zgubili umowę xDD

0

Chyba 10 tysięcy, jak na prezentacje zawodnika to i tak dużo, szczególnie ze nie prezentacja nie pokrywa się z zadnym meczem.

0

Pojedyncze przypadki się zdarzają.

1

Tak się nie robi, mam nadzieję, że karma dopadnie Tych którzy wstrzymali ten transfer.

1

Przeciez podal zrodlo z którego wzial newsa. :v

11

Ambicja wręcz ich rozpiera. xD

4

Chodzi o jego mecze w Dortmundzie.

0

Jaki jest sens w rozwiązywaniu Quizu, skoro o tyle rzeczy już zapytałeś na forum? :P

5

"...Szuka, kombinuje..." To chyba dobrze, ze nowy trener w meczach z "ogórkami" szuka jakiś alternatyw, kombinacji itd. szczególnie, ze sezon dopiero się zaczął.

4

Przeciez Alvales tak się zamurowało, ze nie da się wbic dużo bramek, zresztą to jest jedna z tych drużyn z którą Barca się meczy.

1

Znając życie Lukaku będzie kocurem tylko na angielskich boiskach, na turniejach pewnie zniknie jak większość mega talentow z angielskiej ligi.

6

Hejtowali transfer a nie samego piłkarza.

0

Co za głupoty. XD

0

Mourinho z dawnych czasów* przecież teraz widać, ze spokorniał.

0

Dybala, Jesus może Rashford.

0

Paulinho przyleciał za kasą? Przecież ponoć ma o iles procent mniejsze zarobki niż w chinach.

0

Transfer Di Marii miałby sens tylko w wypadku odejścia Turana.

3

Jak sobie pomyślę, że po tym wszystkim zrezygnowaliśmy z Seriego to jakoś tak smutno mi się na serduszku robi. :c

0

Pewnie dla Cou :P
a tak serio to znając nasz zarząd to Arda zostanie z 7

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?