3

Bartomeu.. ty sabotażysto.

4

Może jeszcze być Dembele + Seri. :P

2

słowo klucz: "była" ;)

0

Po jednym meczu Deulofeu twierdzisz, że nie może być nawet zmiennikiem?

12

Ale zarząd Barcelony będzie pośmiewiskiem jak po wczorajszym meczu wzmocnieniem Barcy zostanie Paulinho. xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Strasznie tutaj niektórzy dramatyzują, przecież to dopiero pierwszy poważny mecz w tym sezonie.

2

Bartomeu to chyba jest agentem Pereza..

1

Mieliśmy kiedyś czarnoskórego piłkarza w reprezentacji.

0

Kiedy tak powiedział?

0

No jeszcze Suarez może przepchnąć się na dzika :D

0

Na fili masz gota za darmo, przynajmniej dopóki go nie zdejmą :v

1

Z tego co widzę, jedyna osoba tutaj która ma ból dupy to Ty. xDD
W ogóle zaczyna się wysyp "kibiców" innych klubów chyba. :v

1

U nas też często symulował, nie wiem gdzie tu hipokryzje widzisz.

0

Ten "chłopiec do bicia" prawie nas wyrzucił z LM..

0

Na pewno drożej niż na fili.tv :v

0

No właśnie też to czytałem i nie wydają się to wiarygodne źródła. (Zresztą zostały jeszcze jakieś wiarygodne źródła? xD)

2

Serio wierzysz, że Chelsea chce sprzedać Hazarda za 120 milionów?

0

Dziękuje! :D
@jasebaBarcaForever99
Taka gra, gdzie robisz swoją drużynę z PL i zdobywasz punkty - sam dokładnie nie wiem na czym to polega. :v

0

Jakaś dobra duszyczka podeśle kod Fcbarca do fantasy premier league? :P

1

No ja się spotkałem z głosami na La Rambli, że z Paulinho coś można ugrać.

0

Polsat widzę w formie xD

1

Nawet Jarosław Kaczyński podpisał.xD

4

Od czarnego humoru są między innymi grupy na fb, nie każdy chcę oglądać gówniarskie posty osób, które życzą komuś śmierci.

7

Akurat Deu i Semedo to dobre transfery.

1

Ok, przepraszam, że wyraziłem swoje zdanie. :v

4

Nie trzeba być Leo Messim, żeby stwierdzić, że Paulinho nie ma jakieś super techniki. :P

0

Jak chcemy być drugim Milanem to faktycznie jest nam potrzebny.. i jakoś wątpię, żeby Barca grała dwoma pivotami.

0

Ten Paulinho musi być całkiem niezły, skoro jest porównywany z Zidane.

Nie sądziłem, że kiedykolwiek przeczytam taką głupotę. :v

Poza tym zakładasz, że dołączy Paulinho i Seri, tylko po co ten pierwszy? Będzie tylko blokował minuty Aleni/Samperowi. Mamy już przesyt w pomocy, ale niestety nie jakościowy.

0

Wiadomo o której godzinie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?