marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Bartomeu.. ty sabotażysto.
4
Może jeszcze być Dembele + Seri. :P
2
słowo klucz: "była" ;)
0
Po jednym meczu Deulofeu twierdzisz, że nie może być nawet zmiennikiem?
12
Ale zarząd Barcelony będzie pośmiewiskiem jak po wczorajszym meczu wzmocnieniem Barcy zostanie Paulinho. xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Strasznie tutaj niektórzy dramatyzują, przecież to dopiero pierwszy poważny mecz w tym sezonie.
2
Bartomeu to chyba jest agentem Pereza..
1
Mieliśmy kiedyś czarnoskórego piłkarza w reprezentacji.
0
Kiedy tak powiedział?
0
No jeszcze Suarez może przepchnąć się na dzika :D
0
Na fili masz gota za darmo, przynajmniej dopóki go nie zdejmą :v
1
Z tego co widzę, jedyna osoba tutaj która ma ból dupy to Ty. xDD
W ogóle zaczyna się wysyp "kibiców" innych klubów chyba. :v
1
U nas też często symulował, nie wiem gdzie tu hipokryzje widzisz.
0
Ten "chłopiec do bicia" prawie nas wyrzucił z LM..
0
Na pewno drożej niż na fili.tv :v
0
No właśnie też to czytałem i nie wydają się to wiarygodne źródła. (Zresztą zostały jeszcze jakieś wiarygodne źródła? xD)
2
Serio wierzysz, że Chelsea chce sprzedać Hazarda za 120 milionów?
0
Dziękuje! :D
@jasebaBarcaForever99
Taka gra, gdzie robisz swoją drużynę z PL i zdobywasz punkty - sam dokładnie nie wiem na czym to polega. :v
0
Jakaś dobra duszyczka podeśle kod Fcbarca do fantasy premier league? :P
1
No ja się spotkałem z głosami na La Rambli, że z Paulinho coś można ugrać.
0
Polsat widzę w formie xD
1
Nawet Jarosław Kaczyński podpisał.xD
4
Od czarnego humoru są między innymi grupy na fb, nie każdy chcę oglądać gówniarskie posty osób, które życzą komuś śmierci.
7
Akurat Deu i Semedo to dobre transfery.
1
Ok, przepraszam, że wyraziłem swoje zdanie. :v
4
Nie trzeba być Leo Messim, żeby stwierdzić, że Paulinho nie ma jakieś super techniki. :P
0
Jak chcemy być drugim Milanem to faktycznie jest nam potrzebny.. i jakoś wątpię, żeby Barca grała dwoma pivotami.
0
Ten Paulinho musi być całkiem niezły, skoro jest porównywany z Zidane.
Nie sądziłem, że kiedykolwiek przeczytam taką głupotę. :v
Poza tym zakładasz, że dołączy Paulinho i Seri, tylko po co ten pierwszy? Będzie tylko blokował minuty Aleni/Samperowi. Mamy już przesyt w pomocy, ale niestety nie jakościowy.
0
Wiadomo o której godzinie?