marcin62
Dołączył/a: październik 2013
13 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Alli? Za duże ryzyko, anglik poza Anglią to wielka nie wiadoma + Totki tanio go nie sprzedadzą.
"...który dostaje piłkę, kiwa, wchodzi w pole karne asystuje, bądź nie i znika na 20 minut..." Hazard kiedyś zniknął na cały sezon :---D Poza tym nasi piłkarze też czasami znikają na X minut, żeby potem popisać się golem/asystą - więc argument inwalida.
Za Dembele przemawia fakt, że jest już ograny w jednej z czołowych lig, ma 20 lat i ma olbrzymi potencjał, za 2-3 lata mógłby godnie zastąpić Neymara.
3
Ten Dybala to jako zmiennik Suarez? :v
0
Samego Neymara mi nie szkoda, wybrał pieniądze zamiast Barcy, ale jednak szkoda, że (moim zdaniem) najlepsze trio się rozpadło z powodu tego człowieka. :v
2
Już kilka dni po transferze Neymara, a ja dalej nie mogę się przyzwyczaić do tego, że nasze magiczne trio już nie istnieje. :c
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
39
Skoro już mamy rozwalić rynek, to zróbmy to porządnie :P
4
Akurat Lewy obok Suareza jest najlepszym napastnikiem, i setka niestrzelona w jednym meczu tego nie zmieni.
0
A ja chcę Dembele i Verrattiego. No i może jeszcze 10 milionów złotych
4
No skoro taka była umowa to w czym problem?
4
Seri to rozgrywający a Song to defensywny pomocnik, zupełnie inny styl.
6
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t42.1790-4/20596053_404461056618120_7497971996311945216_n.mp4?efg=eyJ2ZW5jb2RlX3RhZyI6InN2ZV9zZCJ9&oh=1064dc6b57d74589488b3a12c6c0bd02&oe=59853052
Już jakieś arabskie pieśni śpiewa. XD
3
A po co mają grać? Mecz o nic a kontuzja może się zdarzyć, Valverade rotuje składem i dobrze. :p
0
I to jaką! :D
0
W artykule jest. :_:
2
Ciekawi mnie co według niektórych ma powiedzieć Neymar? Może, ze żałuje transferu i chciałby wrócić do Barcy? :P
3
Fangol nigdy nie jest źródłem. ;)
0
A ktoś Cię zmusza do oglądania? XD
1
To "xD" mogło odrobinę zmylić. :v
1
Mnie trochę ciekawi. :v
1
Ładne koszulki tam mają. :p
1
Odpoczywają. :p
0
Trochę to smutne, w godzinę zarabia 17K, a taki "Janusz" na takie pieniądze musi pracować przez kilka miesięcy. :x
1
No jak Neymar faktycznie chciał odejść to nie fajnie byłoby go trzymać na siłę, bo za wysoka klauzula. A ten transfer pokazał tylko, że Ney nie zastąpiłby dobrze Messiego, Brazylijczyk ma odrobine inne podejście do świata i nie widać w nim przywiązania do barw. :)
0
Mam nadzieje, że trafimy ich w finale, zwycięstwo będzie lepiej smakować. :D
0
A to bulwy. XD
2
pamiętaj słowa matki; zjedz mięso, zostaw ziemniaczki. :P
0
Oho, pan pępek świata który będzie mówił redakcji o kim może wrzucać artykuły,
3
BBC istnieje od dobrego roku tylko na papierze. :v
0
Odejście Neymara chyba od zawsze było pewne, pytaniem było tylko kiedy odejdzie. 4 lata w jednym klubie jak na imprezowicza i Brazylijczyka to i tak dużo. ;p
7
To byłby dopiero transfer. :D