3

Alli? Za duże ryzyko, anglik poza Anglią to wielka nie wiadoma + Totki tanio go nie sprzedadzą.



"...który dostaje piłkę, kiwa, wchodzi w pole karne asystuje, bądź nie i znika na 20 minut..." Hazard kiedyś zniknął na cały sezon :---D Poza tym nasi piłkarze też czasami znikają na X minut, żeby potem popisać się golem/asystą - więc argument inwalida.

Za Dembele przemawia fakt, że jest już ograny w jednej z czołowych lig, ma 20 lat i ma olbrzymi potencjał, za 2-3 lata mógłby godnie zastąpić Neymara.

3

Ten Dybala to jako zmiennik Suarez? :v

0

Samego Neymara mi nie szkoda, wybrał pieniądze zamiast Barcy, ale jednak szkoda, że (moim zdaniem) najlepsze trio się rozpadło z powodu tego człowieka. :v

2

Już kilka dni po transferze Neymara, a ja dalej nie mogę się przyzwyczaić do tego, że nasze magiczne trio już nie istnieje. :c

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

39

Skoro już mamy rozwalić rynek, to zróbmy to porządnie :P

4

Akurat Lewy obok Suareza jest najlepszym napastnikiem, i setka niestrzelona w jednym meczu tego nie zmieni.

0

A ja chcę Dembele i Verrattiego. No i może jeszcze 10 milionów złotych

4

No skoro taka była umowa to w czym problem?

4

Seri to rozgrywający a Song to defensywny pomocnik, zupełnie inny styl.

3

A po co mają grać? Mecz o nic a kontuzja może się zdarzyć, Valverade rotuje składem i dobrze. :p

0

I to jaką! :D

0

W artykule jest. :_:

2

Ciekawi mnie co według niektórych ma powiedzieć Neymar? Może, ze żałuje transferu i chciałby wrócić do Barcy? :P

3

Fangol nigdy nie jest źródłem. ;)

0

A ktoś Cię zmusza do oglądania? XD

1

To "xD" mogło odrobinę zmylić. :v

1

Mnie trochę ciekawi. :v

1

Ładne koszulki tam mają. :p

1

Odpoczywają. :p

0

Trochę to smutne, w godzinę zarabia 17K, a taki "Janusz" na takie pieniądze musi pracować przez kilka miesięcy. :x

1

No jak Neymar faktycznie chciał odejść to nie fajnie byłoby go trzymać na siłę, bo za wysoka klauzula. A ten transfer pokazał tylko, że Ney nie zastąpiłby dobrze Messiego, Brazylijczyk ma odrobine inne podejście do świata i nie widać w nim przywiązania do barw. :)

0

Mam nadzieje, że trafimy ich w finale, zwycięstwo będzie lepiej smakować. :D

0


A to bulwy. XD

2

pamiętaj słowa matki; zjedz mięso, zostaw ziemniaczki. :P

0

Oho, pan pępek świata który będzie mówił redakcji o kim może wrzucać artykuły,

3

BBC istnieje od dobrego roku tylko na papierze. :v

0

Odejście Neymara chyba od zawsze było pewne, pytaniem było tylko kiedy odejdzie. 4 lata w jednym klubie jak na imprezowicza i Brazylijczyka to i tak dużo. ;p

7


To byłby dopiero transfer. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?