@tobiasson92 Czyli krótko i na temat przyznali się między wierszami że akcja szczepień będzie się ciągnąć latami. A w takiej sytuacji przywileje dla osób które byłyby pierwsze w kolejce wzburzyłyby całe społeczeństwo na maxa.
@chosenone Widzisz różnicę w obowiązkowym szczepieniu dzieci które ma oparcie w przepisach a w szczepieniu na COVID które jest dobrowolne? Dopóki nadal tak jest to podobne działanie i stawianie warunków jest BEZPRAWNE
@Bobo25 Tyle za takie warunki nie mają żadnego umocowania prawnego Równie dobrze moga postawic warunek ze na badanie należy przynieść flaszkę albo że osoby poniżej 1,7m nie będą badane To jest bezprawne
@chosenone Nadal toczysz dyskusje nie na temat. Ja o jawnym łamaniu obowiązującego prawa a ty o argumentach uzasadniających jego łamanie. Co to ma do rzeczy. Należy albo zmienić przepisy tak aby takie działanie było możliwe albo przekonać ludzi w sposób dopuszczony przez prawo. Koniec kropka.
@NeroTFP W sumie niedużo żąda I tak to są już skradzione przez państwo pieniądze A w zamian zasługa na Sądzie Ostatecznym Warto zaryzykować Nic się nie traci a nagroda może być opłacalna.
@chosenone Brawo. Trzymam kciuki aby szczepionka była bezpieczna i skuteczna. Tu nie jest mowa o jej działaniu ale o bezprawnym zmuszaniu do jej przyjęcia. Na chwilę obecną podobne zastraszanie pracowników jest jawnym łamaniem prawa. A tu nie ma żadnego pola do dyskusji.
@kkbarca Jeśli ktokolwiek rzeczywiście straci pracę z tego powodu to ma wygraną sprawę z tego tytułu. Barbarzyństwem jest to że zmusza się ludzi do wytaczania spraw sądowych mimo że to pracodawca w jawny sposób łamie obowiązujące prawo.
@IronSanHybrid Chyba żartujesz Nie po to rządy na świecie solidarnie dążą do wielkiego resetu niszcząc różne branże i drukując pieniądze na potęgę aby teraz Polska miała się z tego wyłamać
@Herato Ludzie co wy z tymi siłowniami. Przez tysiące lat nie było żadnych siłowni a ludzie trzymali formę. Obejrzyjcie sobie jak Rocky przygotowywał się do walk, wyobraźcie podczas tych ćwiczeń że szykujecie się do walki z Niedzielskim, Jarkiem czy Mateuszkiem i po problemie
@FCB24 Prawda jest taka że idąc do PSG stał się tylko jednym z wielu U nas miał szansę zostać crackiem o którym mówiło by się latami A tak skończy karierę i mało kto o nim wspomni Ale cóż jego wybor
@arraco A to nie jest przypadkiem ranking jednorazowy? Czyli jeśli jakiś młody pilkarz się tu znalazł wczesniej to już w kolejnych latach go nie będzie?
@Mroziu Że te betony są skłonne zmienić raz podjętą decyzję? Przecież oni by prędzej uzupełnili te braki kadrowe ochotnikami z WOT albo wrócili do powszechnego poboru
@Barca1992 Akurat jeśli o to chodzi to maja specjalne pojemniki w których temperatura jest ściśle kontrolowana. Bodajże w USA albo w Niemczech zwrócono jakąś partie szczepionek bo okazało się że w pojemniku zamiast -70 stopni było -90 stopni.
@Amigo_Blanco Sporo racji - zapomniałeś jeszcze dodać to co robią media. Treści jakie tam się pojawiają w 99% nie da się oglądać na trzeźwo. Programy w większości mają poziom dla debili, zachowania jakie są tam promowane nie przystoją kulturalnemu człowiekowi, język często rynsztokowy i wulgarny. A sporo z tych programów jest adresowane do młodzieży. Całe szczęście ze młodzież w zasadzie już nie ogląda telewizji ale i w necie jest sporo treści które wcale nie poprawiają ogólnego poziomu.
@Pogba Ech - kiedy w końcu co niektórzy zrozumieją, że to wina kierowców a nie służb? Wystarczy zwolnić i jechać ostrożniej aby tych stłuczek nie było.
0
@chosenone Czyli to że taka osoba straci pracę bo ktoś postawił sobie bezprawnie taki warunek jest w porządku?
0
@paweldunajecfcb Cos ty. Już poszły. Janda wszystkie zabrała.
1
Jak myślicie? Jaka karę dziś dostałby Gołota za słowa o Danellu Nicholsonie "Jest czarny. Ciężko go lubić"?
5
@tobiasson92 Czyli krótko i na temat przyznali się między wierszami że akcja szczepień będzie się ciągnąć latami. A w takiej sytuacji przywileje dla osób które byłyby pierwsze w kolejce wzburzyłyby całe społeczeństwo na maxa.
1
@chosenone Widzisz różnicę w obowiązkowym szczepieniu dzieci które ma oparcie w przepisach a w szczepieniu na COVID które jest dobrowolne? Dopóki nadal tak jest to podobne działanie i stawianie warunków jest BEZPRAWNE
1
@Bobo25 Tyle za takie warunki nie mają żadnego umocowania prawnego Równie dobrze moga postawic warunek ze na badanie należy przynieść flaszkę albo że osoby poniżej 1,7m nie będą badane To jest bezprawne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Naturopata Raczej na tych którzy chcą sami podejmować decyzje i na tych którzy wolą aby to ktoś inny za nich decydował.
0
@chosenone Nadal toczysz dyskusje nie na temat. Ja o jawnym łamaniu obowiązującego prawa a ty o argumentach uzasadniających jego łamanie. Co to ma do rzeczy. Należy albo zmienić przepisy tak aby takie działanie było możliwe albo przekonać ludzi w sposób dopuszczony przez prawo. Koniec kropka.
1
@Bobo25 Weź się chłopie ogarnij Poczytaj ten tekst że zdjecia 10 razy to może go zrozumiesz. Tak wszystko pomieszales ,że aż żal ogarnia.
0
@NeroTFP W sumie niedużo żąda I tak to są już skradzione przez państwo pieniądze A w zamian zasługa na Sądzie Ostatecznym Warto zaryzykować Nic się nie traci a nagroda może być opłacalna.
2
@Bobo25 A co mają badania okresowe do szczepień? O czym ty w ogóle piszesz
4
@chosenone Brawo. Trzymam kciuki aby szczepionka była bezpieczna i skuteczna. Tu nie jest mowa o jej działaniu ale o bezprawnym zmuszaniu do jej przyjęcia. Na chwilę obecną podobne zastraszanie pracowników jest jawnym łamaniem prawa. A tu nie ma żadnego pola do dyskusji.
1
@kkbarca Jeśli ktokolwiek rzeczywiście straci pracę z tego powodu to ma wygraną sprawę z tego tytułu. Barbarzyństwem jest to że zmusza się ludzi do wytaczania spraw sądowych mimo że to pracodawca w jawny sposób łamie obowiązujące prawo.
0
@MesQueUnClub_87 A gdzie koreański The Chaser? Jeden z lepszych thrillerów jakie widzialem
0
@IronSanHybrid Chyba żartujesz Nie po to rządy na świecie solidarnie dążą do wielkiego resetu niszcząc różne branże i drukując pieniądze na potęgę aby teraz Polska miała się z tego wyłamać
1
@kazbychu To nie prościej obniżyć podatki na zdrową żywność? A nie czekaj - przecież wówczas ludzie zaczęliby zdrowe odżywianie.
0
@DonMatteo901 Szczerze to myślę że oni z Najmanem mają układ i dzielą się ta kasą jaka zarabiają dzięki wyświetleniem jakie sobie nawzajem nabijają
0
@Herato Ludzie co wy z tymi siłowniami. Przez tysiące lat nie było żadnych siłowni a ludzie trzymali formę. Obejrzyjcie sobie jak Rocky przygotowywał się do walk, wyobraźcie podczas tych ćwiczeń że szykujecie się do walki z Niedzielskim, Jarkiem czy Mateuszkiem i po problemie
0
@FCB24 Prawda jest taka że idąc do PSG stał się tylko jednym z wielu U nas miał szansę zostać crackiem o którym mówiło by się latami A tak skończy karierę i mało kto o nim wspomni Ale cóż jego wybor
0
@Denver Może wreszcie prawdziwa zima nas w końcu nawiedzi.
0
@tobiasson92 Może ten zapowiadany Wielki Reset to wcale nie jest jednak teoria spiskowa?
0
@tobiasson92 Swoją drogą to może warto stworzyć drugie Kosowo czy Gibraltar? Taki Śląsk czy Kaszuby mogą spokojnie to zrobić
0
@arraco A to nie jest przypadkiem ranking jednorazowy? Czyli jeśli jakiś młody pilkarz się tu znalazł wczesniej to już w kolejnych latach go nie będzie?
0
@Mroziu Że te betony są skłonne zmienić raz podjętą decyzję? Przecież oni by prędzej uzupełnili te braki kadrowe ochotnikami z WOT albo wrócili do powszechnego poboru
0
@Barca1992 Tłumów nie ma - kilkanaście osób naraz w jednym obiekcie to chyba i tak mniej niż w markecie. Ludzie obudźcie się.
0
@Barca1992 Akurat jeśli o to chodzi to maja specjalne pojemniki w których temperatura jest ściśle kontrolowana. Bodajże w USA albo w Niemczech zwrócono jakąś partie szczepionek bo okazało się że w pojemniku zamiast -70 stopni było -90 stopni.
0
@Mroziu Serio w to wierzysz?
1
@Amigo_Blanco Sporo racji - zapomniałeś jeszcze dodać to co robią media. Treści jakie tam się pojawiają w 99% nie da się oglądać na trzeźwo. Programy w większości mają poziom dla debili, zachowania jakie są tam promowane nie przystoją kulturalnemu człowiekowi, język często rynsztokowy i wulgarny. A sporo z tych programów jest adresowane do młodzieży. Całe szczęście ze młodzież w zasadzie już nie ogląda telewizji ale i w necie jest sporo treści które wcale nie poprawiają ogólnego poziomu.
0
@Pogba Ech - kiedy w końcu co niektórzy zrozumieją, że to wina kierowców a nie służb? Wystarczy zwolnić i jechać ostrożniej aby tych stłuczek nie było.