@Abominacja Zawsze myślałem, że odporność nabywasz właśnie przebywając na świeżym powietrzu No ale teraz mamy od tego szczepionki A nie zaraz zaczekaj , szczepionki są dla tych po 16 roku życia .....
@Ksyku262 Na YT jest taka opcja, że można zaznaczyć ,że nie chcesz więcej widzieć tej reklamy Sam ostatnio zaznaczałem reklamę bodajże Zalando gdzie dwóch ciepłych typów przyprawiało mnie o mdłości
@draxidox Dlaczego w pytaniu o skuteczność jest jakiś nielogiczny stek bzdur w ogóle nie związany z matematyką I dlaczego jest mowa tylko o objawowym Covidzie, a ani słowa czy osoby szczepione mogły przejść to bezobjawowo i ani słowa o badaniu ich na przeciwciala
@kkbarca No i co z tego Skoro stoki będą zamknięte to kto tam przyjedzie Chyba że też zrobią PIS na szaro i wymyśla jakaś akcje że narciarze będą im jakaś usługę wykonywać na stoku
@Janas11224 Że nie można strzelać Już sprawdziłem zresztą I oczywiscie można Tyle że nie w przestrzeni publicznej a Klaudix zaznaczył/-a że u siebie na podwórku więc jak najbardziej moze
@LuisSalvano Jak wchodzisz odpowiednio rozgrzany i co najważniejsze bez żadnych objawów choroby typu przeziębienie, oraz najlepiej unikasz moczenia głowy to nie ma szans że w ten sposób zachorujesz
Szkoda że taki Arda Turan się pogubił czy Bojan nie wykorzystał swego talentu. Zwłaszcza patrząc na ich obecny wiek to jeszcze śmiało mogliby dużo dawać klubowi
@th@les Policzek to by był gdyby przeszedł do Realu. Ale Messi tyle zrobił dla tego klubu, że nawet na taki transfer sobie zasłużył. A tym bardziej do takiego PSG - jak chce to nie idzie. Jest to jego wolny wybór do którego ma święte prawo.
@fcbarcafan19 Tyle , że nikt nad tym nie panuje i tego nie kontroluje. Nikt na przyklad nie wyplaca odszkodowan za zagryzione zwierzęta bo niby jest prawo że powinni, ale mają różne kruczki prawne dzięki którym to jest martwe prawo. A jeśli państwo chce chronić jakieś zwierzęta to powinno za to płacić Tymczasem zgodnie z prawem nie możesz nawet przegonić wilka z własnej posesji aby ochronić psa czy inne zwierzę Nawet jak na twoich oczach atakuje te zwierzęta Tak to wygląda od strony prawnej
@clyde Czasami zazdroszczę Białorusinom że pod pewnymi względami mają lepsze zwyczaje niż u nas. Tam za każdego ubitego wilka dostają kasę od państwa. Niektórzy nawet wyspecjalizowali się w tropieniu wilków i wybierają im młode z miotu a za każdego dostają wypłatę. U nas potrafią tylko objąć jakiś gatunek ochroną prawną, ale jeśli potem to zwierzę powoduje jakieś problemy i szkody to robią wszystko, aby tylko nie wypłacić odszkodowań. Już nie mówiąc o sprawowaniu jakiejś kontroli liczebności, aby to jakoś trzymać w ryzach.
@Michael24 Jakoś Duda celebrował zwyczaje żydowskie i wielkiego szumu to nie wywołało. Ba - nawet sam obecny papież uczestniczył w pogańskich obrzędach i też głośno się nie zrobilo.
@Bykunn Ale to przecież nie wynikło z braku porozumienia między UK a UE, a z powodu tej nowej mutacji. To dlatego Francja zablokowała granice. I to pierwszy taki przypadek w Europie ,że restrykcje dotyczące wirusa objęły także transport towarów.
@patataj A wiecie jakie są trzy etapy w życiu każdego faceta? Gdy wierzy w Mikołaja, gdy przebiera się za Mikołaja a na koniec gdy zamienia się w świętego Mikołaja
@jeyx77x Skąd u niektórych ta mania używania słowa każdy na opisanie własnych odczuć czy poglądów na jakąś sprawe? Żyjemy przecież w świecie w którym nawet jak pokażesz ludziom kolor czarny to i tak znajda się ludzie, których do tego nie przekonasz i będą nazywać go inaczej
@VamosRakieta Bez przesady. Kibiców innych drużyn może to wręcz drażnić. Choć jeśli wziąć pod uwagę koszty przedsięwzięcia w stosunku do rozgłosu jaki osiągnęli to na pewno robi wrażenie.
0
@Abominacja Zawsze myślałem, że odporność nabywasz właśnie przebywając na świeżym powietrzu No ale teraz mamy od tego szczepionki A nie zaraz zaczekaj , szczepionki są dla tych po 16 roku życia .....
0
@Ksyku262 Na YT jest taka opcja, że można zaznaczyć ,że nie chcesz więcej widzieć tej reklamy Sam ostatnio zaznaczałem reklamę bodajże Zalando gdzie dwóch ciepłych typów przyprawiało mnie o mdłości
0
@Chakalaka Ekonomista, a wypowiada się na temat szczepionek Normalnie człowiek renesansu
0
@draxidox Dlaczego w pytaniu o skuteczność jest jakiś nielogiczny stek bzdur w ogóle nie związany z matematyką I dlaczego jest mowa tylko o objawowym Covidzie, a ani słowa czy osoby szczepione mogły przejść to bezobjawowo i ani słowa o badaniu ich na przeciwciala
0
@marcin62 Prawda jest taka, że gdyby został w polskiej lidze to mógł zmarnować swoją karierę
0
@kkbarca No i co z tego Skoro stoki będą zamknięte to kto tam przyjedzie Chyba że też zrobią PIS na szaro i wymyśla jakaś akcje że narciarze będą im jakaś usługę wykonywać na stoku
0
@Janas11224 Że nie można strzelać Już sprawdziłem zresztą I oczywiscie można Tyle że nie w przestrzeni publicznej a Klaudix zaznaczył/-a że u siebie na podwórku więc jak najbardziej moze
0
@Janas11224 Żart prawda?
1
@LuisSalvano Jak wchodzisz odpowiednio rozgrzany i co najważniejsze bez żadnych objawów choroby typu przeziębienie, oraz najlepiej unikasz moczenia głowy to nie ma szans że w ten sposób zachorujesz
4
@LuisSalvano O czym ty tu bredzisz
1
Szkoda że taki Arda Turan się pogubił czy Bojan nie wykorzystał swego talentu. Zwłaszcza patrząc na ich obecny wiek to jeszcze śmiało mogliby dużo dawać klubowi
4
@th@les Policzek to by był gdyby przeszedł do Realu. Ale Messi tyle zrobił dla tego klubu, że nawet na taki transfer sobie zasłużył. A tym bardziej do takiego PSG - jak chce to nie idzie. Jest to jego wolny wybór do którego ma święte prawo.
1
@michaleu A niech klękają W końcu Anglia ma niechlubną historię w dziejach kolonializmu więc niech teraz klękają
0
@fcbarcafan19 Tyle , że nikt nad tym nie panuje i tego nie kontroluje. Nikt na przyklad nie wyplaca odszkodowan za zagryzione zwierzęta bo niby jest prawo że powinni, ale mają różne kruczki prawne dzięki którym to jest martwe prawo. A jeśli państwo chce chronić jakieś zwierzęta to powinno za to płacić Tymczasem zgodnie z prawem nie możesz nawet przegonić wilka z własnej posesji aby ochronić psa czy inne zwierzę Nawet jak na twoich oczach atakuje te zwierzęta Tak to wygląda od strony prawnej
1
@Mns21 Jesli dadzą Mbappe to jestem całym sercem za taką wymianą
0
@clyde Czasami zazdroszczę Białorusinom że pod pewnymi względami mają lepsze zwyczaje niż u nas. Tam za każdego ubitego wilka dostają kasę od państwa. Niektórzy nawet wyspecjalizowali się w tropieniu wilków i wybierają im młode z miotu a za każdego dostają wypłatę. U nas potrafią tylko objąć jakiś gatunek ochroną prawną, ale jeśli potem to zwierzę powoduje jakieś problemy i szkody to robią wszystko, aby tylko nie wypłacić odszkodowań. Już nie mówiąc o sprawowaniu jakiejś kontroli liczebności, aby to jakoś trzymać w ryzach.
0
@Michael24 Jakoś Duda celebrował zwyczaje żydowskie i wielkiego szumu to nie wywołało. Ba - nawet sam obecny papież uczestniczył w pogańskich obrzędach i też głośno się nie zrobilo.
1
@PIWOSZ89 Ja bym na twoim miejscu się martwił jak wytłumaczyć ponad 24 godzinne spóźnienie a nie tym co ksiądz mowil
0
@Bykunn Ale to przecież nie wynikło z braku porozumienia między UK a UE, a z powodu tej nowej mutacji. To dlatego Francja zablokowała granice. I to pierwszy taki przypadek w Europie ,że restrykcje dotyczące wirusa objęły także transport towarów.
1
@eydem Trylogia husycka Sapkowskiego, Szóstka wron - Leigh Bardugo
0
@Bykunn Firmy od dawna wiedziały? To chyba pierwszy taki przypadek w Europie, że transport został objęty takimi obostrzeniami
0
@LuisSalvano "Nieodwracalne" nie oglądałem i raczej sobie odpuszczę. Natomiast najbardziej mnie poruszyły sceny z filmu Pogorzelisko.
3
@barney21 "Harry Brown"
0
@Junngeas Nie ma lepszych grzybów leśnych jak rydze Posypane lekko solą i usmażone bez żadnego oleju czy tłuszczu
1
@patataj A wiecie jakie są trzy etapy w życiu każdego faceta? Gdy wierzy w Mikołaja, gdy przebiera się za Mikołaja a na koniec gdy zamienia się w świętego Mikołaja
1
@jeyx77x Skąd u niektórych ta mania używania słowa każdy na opisanie własnych odczuć czy poglądów na jakąś sprawe? Żyjemy przecież w świecie w którym nawet jak pokażesz ludziom kolor czarny to i tak znajda się ludzie, których do tego nie przekonasz i będą nazywać go inaczej
0
@MarioVeB! Patrzę w sensie ogólnym na kampanię reklamową która ma trafiać do wszystkich
1
@VamosRakieta Bez przesady. Kibiców innych drużyn może to wręcz drażnić. Choć jeśli wziąć pod uwagę koszty przedsięwzięcia w stosunku do rozgłosu jaki osiągnęli to na pewno robi wrażenie.
0
@Deltta Sceny przemocy w porządku, ale seks już razi? Czy tylko ja tu czegos nie rozumiem?
0
@Łysy86 Niestety liczby nie kłamią więc wygra film który jest najbardziej popularny w Chinach i Indiach