2

@Kusco15 Są sytuacje w których płyty mogą pracować i są narażone na takie właśnie przypadki zwłaszcza na łączeniach ale fachowy montaż i dobre materiały powinny to ryzyko zminimalizować A nawet jeśli dojdzie do podobnych rzeczy to po dłuższym czasie a nie od razu

22

@NaFazieHitman Pozycja na rodeo dla Pań to taka w której przyjmuje pozycję na jeźdźca a następnie mówi partnerowi że ma AIDS

0

@Max112 To nie zależy ci aby wszystko było dokładnie sprawdzone zanim pozwolą szczepić tym ludzi? Kogo potem będziesz winił - tych co to certyfikowali czy Mateusza który ich ponaglał? A po drugie skąd założenie że w ogóle to dopuszcza do użytku? Szwajcarzy nie certyfikowali tego u siebie na przyklad

0

@Max112 A po co ten pośpiech? To nie piekarnia

3

Premier "zaapelował na szczycie, aby europejska agencja lekowa przystąpiła jak najszybciej do certyfikacji szczepionek na COVID-19". Może niech on lepiej się zajmie swoimi zadaniami, a certyfikację szczepionek pozostawi ekspertom.

0

@czar007 Spoko Ale być może uda się doprowadzić do podpisania kontraktu latem Warto spróbować

1

@Bykunn Z jednej strony tak ale z drugiej nie mają zim więc nie musieli budować jakichś wymyslnych schronień i kombinować jak przetrwać zimy Dlatego mogli wieść koczowniczy tryb zycia

7

@Bykunn To w sumie by wyjaśniało dlaczego w Afryce cywilizacja nie rozwinęła się w takim stopniu jak w innych regionach świata Inne rasy musiały się wysilać, by wymyślić coś "aby zrobić ,a się nie narobić" A silni Afrykanie po prostu wykorzystywali swoje predyspozycje genetyczne i używali wrodzonej siły itd.

0

@MESSIah16 Wedle słów prezesa Naczelnej Izby Lekarskiej w Polsce, polski lekarz po takim wywiadzie właśnie musiałby się meldować na przesłuchaniu ....

5

@Pawel1980 A co to ma do rzeczy, że ktoś przeszedł ciężko? Każdy przechodzi to inaczej, a znacząca większość przechodzi lekko lub wcale. Ludzie nie biorą więc tego do głowy bo te relacje lekarzy i pacjentów to tak samo jak zdjęcia z drastycznych wypadków na drogach. Każdy wie jak się może skończyć poruszanie po drogach ale nikt nie bierze tego do bani bo nikt nie zakłada, że to spotka właśnie jego.

0

@Borneo Dlatego czekam na to co się okaże I liczę na to, że rząd zacznie też to wszystko brać w końcu pod uwagę i testy które wykażą jakąś określoną obecność przeciwciał w organizmie będą traktowane na równi z tym kodem QR który chcą dawać po przyjęciu szczepionki A drugą sprawą jest to że te przywileje dla zaszczepionych wykluczą nie tylko tych którzy nie chcą się zaszczepić ale także tych którzy chcą, ale nie mogą bo mają różne przeciwwskazania A na takie coś nie powinno być absolutnie zgody

0

@Borneo Na chwilę obecną jestem sceptyczny ale cieszy mnie to że Wlk Brytania poszła na pierwszy ogień i na razie wygląda to dobrze. Co wzbudza mój sceptycyzm to plany rządu które mają nadać różne przywileje osobom zaszczepionym Oraz że nie uwzględniają w tych planach ozdrowieńcow i pojawiaja się nawet głosy że chcą ich także szczepić Jest to dla mnie niezrozumiale i nielogiczne i zamiast mnie zachęcić do szczepień wzbudza moja nieufność. Ale trzymam kciuki za to abym to ja się mylił

3

@Damian11 Muszą mieć spore kompleksy na tym tle skoro tak ich to boli

2

@NaFazieHitman Słabo. Nie mam FB więc podobno i tak juz nie istnieję na tym świecie A teraz jeszcze chcą mnie odciąć od Mikołaja?

2

@czar007 A czy te 2 mecze w LM są aż tak mega istotne żeby przez to rezygnować ze wzmocnienia które się przyda w lidze?

5

@Faun Z tym zwolnieniem z odpowiedzialności to wcale im się nie dziwię Zdają sobie sprawę, że mogli w tak krótkim czasie nie wyłapać wszystkich przeciwwskazań więc dlaczego mają się podkładać pod topór? Skoro to rządom zależy na szybkim dostępie do szczepionek to niech rząd przejmie odpowiedzialność za przyspieszenie wprowadzenia ich na rynek Każda firma wykorzystałaby taką sytuację Nawet pan Zenek w warsztacie za remont auta w rekordowym czasie zastrzegłby że nie daje gwarancji na taką naprawę

1

@barcelonaLM Powiedzmy sobie szczerze W UE rządzą Niemcy i Francja a cała reszta ma guzik do gadania Patrz choćby na to jak załatwili nasz transport ciężarowy i jeszcze w jakim stylu to przepchnęli przez parlament europejski W zadnym parlamencie na świecie nie ma takiego burdelu jak w europarlamencie

0

@barcelonaLM Niekontrolowany rozwój sztucznej inteligencji tak właśnie może się zakończyć

0

@Cwaniak4 Najman walczy z bojkotem Orlenu. Podobno jeździ po konkurencyjnych stacjach i przegania stamtąd klientow.

1

@Nonameforlife Spoko Ja tez

0

@Nonameforlife Chodziło mi o samice gatunku homo sapiens a nie o brakujące ogniwo ewolucji

0

@Comentateiro Mnie zastanawia co innego Ja cale życie kupowalem kartofle a teraz ktoś dla zmyłki nazywa to ziemniaki O co im tam w ogóle chodzi w tych sklepach?

0

@MESSIah16 Jak widać nie przeszkodziło jej to w osiągnięciu sukcesu Znasz jakąś Polkę która mając pełnię praw obywatelskich zapisała swoje nazwisko na stulecia w annałach historii?

0

@MESSIah16 W sumie nie będę się spierał bo nieopatrznie zrobiłem coś czego staram się na ogół nie robić Czyli klasyfikowanie piłkarzy w jakichs indywidualnych i w pełni subiektywnych zestawieniach Natomiast zgoda, że włoskich napastników z prawdziwego topu mamy jak na lekarstwo

0

@MESSIah16 Del Piero to na pewno topka Z van Bastenem spokojnie może stanąć na tym samym stopniu podium

1

@HERORICH2 Pytanie co zrobią z osobami które mają przeciwwskazania i kiedy wybudują dla nich getto

0

@HERORICH2 Nie wiem czy czytałeś wywiad z prezes Pfizer Polska w którym powiedziała że oni nie badali czy te osoby na których testowali przechodziły wczesniej Covid Czyli tak naprawdę ta skuteczność jest nieznana bo nie wiadomo czy częśc z tych osób nie nabyła odporności przechodząc chorobę

0

@Maximus2 Weź daj spokój Ile razy już zrywali ta koalicje w tym roku? Jeszcze ktoś się łapie na te ich wyrywanie zabawek w piaskownicy?

1

@Bykunn Istnieje coś takiego jak łaska wiary , a łaski zsyła Bóg Jeśli nauka Kościoła zawiera takie pojęcie to co w tym dziwnego że kapłan sie o to modli?

0

@paweldunajecfcb Labirynt albo koreański W pogoni - The Chaser z 2008 roku Rewelacja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?