@kazbychu My jak my ale różne obce luźny mają u nas takie wpływy i naciski na ludzi władzy że koncesje oddaliby za darmo obcym koncernom Zresztą tak jak to teraz robią Oglądałem komisję sejmowa na której wynikło że posiadamy sprzęt do badań geologicznych z najwyższej półki Jak Rolls-Royce wśród samochodów I ten sprzęt leży bezczynnie i nie jest w ogóle wykorzystywany A jednocześnie wydajemy koncesje na badania i późniejsze wydobycie złóż obcym firmom
@IronSanHybrid Gdyby nie złoża ropy to życie w Norwegii nie byloby takie cudowne Jednak co trzeba im przyznać to ich władze i politycy nie okradli obywateli z zasobów kraju i nie sprzedali koncesji obcym firmom tylko całkiem rozsadnie to zagospodarowali
Walka z koronawirusem trwa na ostro Do moich sąsiadów kontrolowac ich kwarantannę przyjeżdża wojskowy Star a w środku 3 osoby w kabinie i niewiadoma ilość osób na pace Co sądzicie o tym marnotrawstwie środków a zwłaszcza paliwa ? Taniej by im pewnie wyszło wynając zewnętrzna firmę do takich rzeczy
Jak nie Brzęczek to kto? Jakiego trenera widzicie na jego miejscu z tych obecnie dostępnych? Oczywiście tylko z opcji zagranicznych i kwestie finansowe pomijamy
@cules_ No i to wam się chwali koledzy ze przynajmniej bierzecie za to kasę Zawsze to lepsze niż niegdysiejsi pożyteczni idioci którzy robili to za darmo
@Janiama Pytanie ile z tych zgonów wynika z demografii Jak sobie spojrzycie na stronę Euromomo to ostatni taki zauważalny wzrost zgonów w całej Europie był w 2017 Teraz w zaledwie niektorych krajach tamte liczby zgonów zostały przekroczone
@NaFazieHitman Niby światowe mocarstwo a akcje jak z trzeciego świata Aż śmiech ogarnia gdy takie potęgi chcą pouczać na przykład takiego Łukaszenke w kwestiach dotyczących wyborów
@Borneo Ja nikogo nie chce zmuszać. Pozostawiam to zadanie Luisowi i liczbom jakie wykręci w tym sezonie. Ja mogę jedynie mu kibicować co z całego serca czynię
@daniel32778 Właśnie na dniach trafiłem na fajny cytat w książce Szło to mniej więcej tak że kobiet nie da się zrozumieć , że kobiety można jedynie czuć bo są one złożone z emocji
@bixmix A jeszcze więcej dramatyzmu tej historii nadaje autobiografia Claptona z której wynika że cała ta tragedia nastąpiła tuż po tym gdy Eric poczuł się do ojcostwa i zaczął poznawać z synkiem I właśnie szedł do tego hotelu na spotkanie z synkiem gdy wypadł on z okna
@chosenone Czy nie zgadzasz się z tym co mówi od około 7 minuty? Coraz więcej ludzi z różnych środowisk zwraca uwagę na to ,że ludzie umierają przez utrudnienie czy brak dostępu do opieki zdrowotnej, bądź też własną obawę przed korzystaniem z tej opieki przez panikę którą wywołują media
@tommyVERceti Ostatnio mama z siostrą miały podobny przypadek. Babka w sklepie wydała im za dużo ale zorientowały się dopiero po wyjściu i wróciły oddać. A chwilę pozniej tego samego dnia podszedł do nich facet który zauważył jak siostra zostawiła gdzies portfel przez nieuwagę i też jej oddał Takie przypadki chodzą po ludziach
@Foro Soul Asylum - Runaway train Piosenka w połączeniu z teledyskiem rodzi niezły zgrzyt w głowie Niby fajna pogodna melodia a temat teledysku mroczny jak filmy Sekielskich
@Transu96 Słuchaj to był w takim razie przypadek Ale słuchając komentarzy tych dzbanow którzy za nim jechali oni nie mieli zamiaru ostrzec tego kierowcy tylko chcieli nagrać filmik jak w coś uderzy Ciekawe jakby się czuli gdyby z powodu ich zaniechania ucierpiałby ktoś jeszcze oprócz tego kierowcy Zryte łby i tyle
@arasz1819 Akurat tego pana nikt by o nic nie pytał gdyby w ostatnim roku nie stał się wybitnym ekspertem TVP od wszystkiego A co do disco polo - w każdym kraju powstaje taka muzyka która nie przekazuje żadnych treści i w każdym kraju na świecie ktoś to kupuje I zawsze znajdzie się ktoś kto na tym sobie zarobi Problem zaczyna się wtedy kiedy "sukces" medialny uderzy komuś do głowy i taka osoba zaczyna uważać siebie za artystę bo stała się w jakimś momencie bardzo popularna
@student97r Czytając sam opis jakoś nasuwa mi się na myśl od razu "Niech będzie wola twoja" Maxime Chattama. Jestem ciekaw czy to podobny klimat czy też coś innego Na pewno sprawdzę
@KapiFCB Może to dziwne że takie rzeczy trzeba komuś tłumaczyć ale zwierzę bądź co badz gospodarskie służy właśnie do tego aby na nim zarobić i sprzedac Co innego pies czy kot bo to zwierzę domowe i jak ktoś go porzuca bez powodu to jest to naganne zachowanie Nie znam też tej konkretnej sytuacji w szczegółach ale domyślam się że facet chciał sprzedać konia czy to do rzeźni czy komuś innemu Nie widzę w tym nic nagannego
@Przemek2323 Zacznijmy od tego że ani grypa ani żaden inny produkt w dziejach ludzkości nie miał takiej kampanii promocyjnej jak Covid To sprawia że spokojnie kilkadziesiąt procent społeczeństwa pójdzie się zaszczepić z własnej woli Drugie tyle pójdzie to zrobić aby mieć możliwość podróżowania, przekraczania granic, wstępu na koncerty, do klubu, do sklepu A jak to nie zadziała to po to aby nie stracić pracy No ale obowiązku szczepień samego w sobie pewnie nie będzie
@SiSenior Sądzę że po prostu szkoda czasu na podobne przemyslenia i komentarze Jak ktoś sam się zaorał w swojej wypowiedzi to po co jeszcze brać szpadel i go przysypywać?
0
@kamiVeB Ale uczestnikow 1z10 to ty szanuj Kilka sekund na odpowiedź więc niejeden by się zamotal
0
@paweldunajecfcb Krzysztof Spadło - Skazaniec. Możesz to wbić w YT i zobaczyć krotkometrazowe filmiki nagrane przez autora
1
@kazbychu My jak my ale różne obce luźny mają u nas takie wpływy i naciski na ludzi władzy że koncesje oddaliby za darmo obcym koncernom Zresztą tak jak to teraz robią Oglądałem komisję sejmowa na której wynikło że posiadamy sprzęt do badań geologicznych z najwyższej półki Jak Rolls-Royce wśród samochodów I ten sprzęt leży bezczynnie i nie jest w ogóle wykorzystywany A jednocześnie wydajemy koncesje na badania i późniejsze wydobycie złóż obcym firmom
3
@IronSanHybrid Gdyby nie złoża ropy to życie w Norwegii nie byloby takie cudowne Jednak co trzeba im przyznać to ich władze i politycy nie okradli obywateli z zasobów kraju i nie sprzedali koncesji obcym firmom tylko całkiem rozsadnie to zagospodarowali
1
Walka z koronawirusem trwa na ostro Do moich sąsiadów kontrolowac ich kwarantannę przyjeżdża wojskowy Star a w środku 3 osoby w kabinie i niewiadoma ilość osób na pace Co sądzicie o tym marnotrawstwie środków a zwłaszcza paliwa ? Taniej by im pewnie wyszło wynając zewnętrzna firmę do takich rzeczy
0
@AlexDark00 A co sądzicie o Robercie Moreno?
0
Jak nie Brzęczek to kto? Jakiego trenera widzicie na jego miejscu z tych obecnie dostępnych? Oczywiście tylko z opcji zagranicznych i kwestie finansowe pomijamy
0
@DonMatteo901 Miller, Wiśniewski? Co to za osoby są?
1
@cules_ No i to wam się chwali koledzy ze przynajmniej bierzecie za to kasę Zawsze to lepsze niż niegdysiejsi pożyteczni idioci którzy robili to za darmo
0
@Janiama Pytanie ile z tych zgonów wynika z demografii Jak sobie spojrzycie na stronę Euromomo to ostatni taki zauważalny wzrost zgonów w całej Europie był w 2017 Teraz w zaledwie niektorych krajach tamte liczby zgonów zostały przekroczone
5
@NaFazieHitman Niby światowe mocarstwo a akcje jak z trzeciego świata Aż śmiech ogarnia gdy takie potęgi chcą pouczać na przykład takiego Łukaszenke w kwestiach dotyczących wyborów
1
@Borneo Ja nikogo nie chce zmuszać. Pozostawiam to zadanie Luisowi i liczbom jakie wykręci w tym sezonie. Ja mogę jedynie mu kibicować co z całego serca czynię
1
No i lipa A tak bym chciał aby zmusił co niektórych do odszczekania słów na jego temat
0
@daniel32778 Właśnie na dniach trafiłem na fajny cytat w książce Szło to mniej więcej tak że kobiet nie da się zrozumieć , że kobiety można jedynie czuć bo są one złożone z emocji
0
@bixmix A jeszcze więcej dramatyzmu tej historii nadaje autobiografia Claptona z której wynika że cała ta tragedia nastąpiła tuż po tym gdy Eric poczuł się do ojcostwa i zaczął poznawać z synkiem I właśnie szedł do tego hotelu na spotkanie z synkiem gdy wypadł on z okna
0
@chosenone Czy nie zgadzasz się z tym co mówi od około 7 minuty? Coraz więcej ludzi z różnych środowisk zwraca uwagę na to ,że ludzie umierają przez utrudnienie czy brak dostępu do opieki zdrowotnej, bądź też własną obawę przed korzystaniem z tej opieki przez panikę którą wywołują media
0
@tobiasson92 To zanim zaszczepią wszystkich to szczepionka u tych pierwszych już przestanie działać ...
1
@tommyVERceti Ostatnio mama z siostrą miały podobny przypadek. Babka w sklepie wydała im za dużo ale zorientowały się dopiero po wyjściu i wróciły oddać. A chwilę pozniej tego samego dnia podszedł do nich facet który zauważył jak siostra zostawiła gdzies portfel przez nieuwagę i też jej oddał Takie przypadki chodzą po ludziach
0
@Foro Soul Asylum - Runaway train Piosenka w połączeniu z teledyskiem rodzi niezły zgrzyt w głowie Niby fajna pogodna melodia a temat teledysku mroczny jak filmy Sekielskich
2
@Transu96 Słuchaj to był w takim razie przypadek Ale słuchając komentarzy tych dzbanow którzy za nim jechali oni nie mieli zamiaru ostrzec tego kierowcy tylko chcieli nagrać filmik jak w coś uderzy Ciekawe jakby się czuli gdyby z powodu ich zaniechania ucierpiałby ktoś jeszcze oprócz tego kierowcy Zryte łby i tyle
4
@IronSanHybrid Taa zatrąbić Trzeba mieć zryty łeb aby w takiej sytuacji jechać sobie spokojnie i komentować o co zahaczy
0
Trzymam kciuki że jednak zagra i strzeli hattricka
0
@arasz1819 Akurat tego pana nikt by o nic nie pytał gdyby w ostatnim roku nie stał się wybitnym ekspertem TVP od wszystkiego A co do disco polo - w każdym kraju powstaje taka muzyka która nie przekazuje żadnych treści i w każdym kraju na świecie ktoś to kupuje I zawsze znajdzie się ktoś kto na tym sobie zarobi Problem zaczyna się wtedy kiedy "sukces" medialny uderzy komuś do głowy i taka osoba zaczyna uważać siebie za artystę bo stała się w jakimś momencie bardzo popularna
1
@student97r Czytając sam opis jakoś nasuwa mi się na myśl od razu "Niech będzie wola twoja" Maxime Chattama. Jestem ciekaw czy to podobny klimat czy też coś innego Na pewno sprawdzę
1
@KapiFCB Może to dziwne że takie rzeczy trzeba komuś tłumaczyć ale zwierzę bądź co badz gospodarskie służy właśnie do tego aby na nim zarobić i sprzedac Co innego pies czy kot bo to zwierzę domowe i jak ktoś go porzuca bez powodu to jest to naganne zachowanie Nie znam też tej konkretnej sytuacji w szczegółach ale domyślam się że facet chciał sprzedać konia czy to do rzeźni czy komuś innemu Nie widzę w tym nic nagannego
0
@Przemek2323 Zacznijmy od tego że ani grypa ani żaden inny produkt w dziejach ludzkości nie miał takiej kampanii promocyjnej jak Covid To sprawia że spokojnie kilkadziesiąt procent społeczeństwa pójdzie się zaszczepić z własnej woli Drugie tyle pójdzie to zrobić aby mieć możliwość podróżowania, przekraczania granic, wstępu na koncerty, do klubu, do sklepu A jak to nie zadziała to po to aby nie stracić pracy No ale obowiązku szczepień samego w sobie pewnie nie będzie
0
@Kamilos84 Jaki znowu wujo Wujo w polskiej kadrze to był tylko jeden i następnego nie ma i już nie będzie nigdy
0
@SiSenior Sądzę że po prostu szkoda czasu na podobne przemyslenia i komentarze Jak ktoś sam się zaorał w swojej wypowiedzi to po co jeszcze brać szpadel i go przysypywać?
0
@tobiasson92 Swego czasu wydali pieniądze na specjalną infolinię dla bezdomnych więc nic mnie już w tym temacie nie zdziwi
0
@Piorun Zaklęte rewiry i Kariera Nikodema Dyzmy