0

@Jakchcesz Powodzenia Żyjemy w czasach w których nikt ci nie sprzeda takiej ilości o ile nie jesteś zarejestrowany w systemie Każdy przewóz większej ilości paliwa musi zostać zgłoszony kiedy wyjeżdża i kiedy dojechał na miejsce I na tym miejscu musi się znajdować odpowiedni dwupłaszczowy pojemnik na paliwo

0

@Encore Po co w ogóle zadawać takie pytania? Zawsze to będzie człowiek choćby zostało mu kilka dni życia bo byłby śmiertelnie chory No chyba że byłby to jakiś obrońca zwierząt - wówczas nawet gdyby zmienił swe zdanie na ten temat nawet bym takiemu ręki nie podał na pożegnanie i wybrałbym zwierzaka

1

@KapiFCB Smutek to będzie jeśli Mateusz zabroni Mikołajowi odwiedzać domy ze względu na pandemię

1

@Jakchcesz Nie do końca - ja mam raczej przed oczami obraz Juliana Assange i Edwarda Snowdena

0

@MESSIah16 Szatan nie mógł Go skusić bezpośrednio to skusił ludzi z jego otoczenia. A dziś zbiera szatan żniwo swoich działań bo mali zawistni ludzie plują na świętego człowieka.

0

@Shapiro A tymczasem w Szwecji wszelkie decyzje o obostrzeniach podejmuje odpowiednik naszego GIS A politycy mają g do gadania

0

@Davvd Obie partie są siebie warte i tyle Poczytaj jak spieprzyliśmy sprawę z grafenem. Piechociński odchodząc specjalnie wywalil gościa który ciągnął ten projekt z sukcesami od samego początku A PIS miał to gdzieś Tak wygląda ich troska o dobro naszej gospodarki

0

@puyol_presidend5 Bo jak nie dacie tego co chce to opisze tą sprawę na La Rambli A to będzie wasz koniec więc radzę wam się zastanowić dwa razy Teraz się rozłączam a wy przemyślcie to na spokojnie A tak na serio to najlepsze są twarde negocjacje Kilka razy to przerabiałem i dzialalo Mówisz że u konkurencji masz lepsze warunki i że zrywasz umowę Potem zawsze oddzwania ktoś inny kto daje ci lepsze warunki

0

@lucas/catalan Ale wiesz że niepodległość tak naprawdę powinniśmy świętować miesiąc wcześniej? A 11 listopada to data wybrana pozniej specjalnie z uwagi na marszałka a nie taka jaka faktycznie powinniśmy świętować? Swoją drogą to niezłe jaja że ta data tak długo przetrwała w tradycji Wyobrażacie sobie aby specjalnie dla Jarka wybrano jakaś datę na święto narodowe a ludzie nadal po dziesięcioleciach łapali się na ten numer?

3

@Chakalaka To nie jest typowa literatura religijna a raczej dzieła filozoficzne Zresztą na razie to trochę niejasny temat bo nie za bardzo wiem o jakich konkretnych dziełach jest mowa Jak poznam konkrety to się odniosę Samo skreślanie dzieł ze względu na jakieś czyny autora jest natomiast niepoważne Mam w ogrodzie drzewo czereśni które jest chore Ale to mi nie przeszkadza jeść z niej owoców i nie chcę jej wycinać mimo tego że choruje

2

@banann16 Głupie pytanie Powinno brzmieć skąd u ludzi pojawia się taka skłonność Nie rozumiem po co to rozbijać na zawody czy grupy społeczne Patologią kościoła jako instytucji nie jest to że jacyś księża mają takie skłonności ale to że inni próbują to ukrywać i tuszować

1

@maatiixx Jeśli zamówi 20 mln to starczy dla 10 mln ludzi Sądzę że spokojnie będzie tylu chętnych po tej największej w historii ludzkości kampanii reklamowej

1

@IronSanHybrid Pamiętaj aby tą ilość podzielić przez dwa bo jedna osoba musi przyjąć dwie dawki

1

@NaFazieHitman Tylko nie wszyscy Obrażaja Go dziś ci sami co wcześniej to robili ale na pewno nie wszyscy

0

@justfootball Zainteresowałem się giełdą po tym jak wszystko w marcu padło na ryj i dzięki temu zarobiłem trochę grosza Więc generalnie na razie na plus calą tą sytuacje oceniam Zacznę się martwić jak inflacja zezre mi ten zysk Wtedy się wnerwie i czyjeś głowy za to polecą

1

@Kejlen88 Obejrzyj sobie babony że Strajku Kobiet Tam dopiero zobaczysz poziom nienawiści jaki się w nich kryje Dość dyktatury kobiet

8

@Chakalaka A dlaczego chcesz przekreślić dzieła św. Jana Pawła II? To takie samo zachowanie jak postąpili np. z Kevinem Spaceyem Ale mimo wszystko nikt nie nawołuje do bojkotu filmów w których grał zanim afera wyszła na jaw Poza tym najprawdopodobniej to Dziwisz mydlił Mu oczy i zdobył Jego bezgraniczne zaufanie I to on a nie kto inny powinien być za to potępiony

2

@chosenone Pal licho te nieprawidłowości ale jednak ogólnie to takie mocarstwo a nawet w Polsce takich jaj nie ma przy liczeniu głosów I nikt nie utrudnia wstępu mężom zaufania aby patrzyli na ręce liczącym głosy I samo to że wyniki ogłaszają media, każde z nich inaczej to liczy. Bałagan Panie bałagan i tyle

0

@badej60 Dokładnie - a po lockdownie będziemy jeszcze bogatsi bo nie będzie ani hoteli, ani restauracji, ani siłowni Kto przeżyje i nie straci pracy ten nie będzie miał co z pieniędzmi robić bo tyle zaoszczędzi dzięki działaniom rządu

1

@Krystian_mix Dopiero gdy będzie miała pozytywny wynik Ale ty będziesz miał liczone 10 dni dopiero od ostatniego dnia kwarantanny twojej żony Jeśli podasz że mieszkacie razem to będziesz musiał siedzieć tyle co ona plus swoje 10 dni Jeśli podasz że macie warunki aby żona odbyła swoja kwarantannę w izolacji od innych domowników to będziesz miał 10 dni kwarantanny liczone od dnia w którym miałeś ostatni kontakt z żoną

0

@ksobi No fakt Polsat daje w tym czasie reklamy

2

@tobiasson92 Ale jeśli policja wzywa uczestników takiego spontanicznego zgromadzenia do rozejścia się a nikt nie reaguje to jak najbardziej mają prawo wystawić mandaty

0

@Nolife1899 No widzisz Większość wydumanych problemów homo da się jakoś obejść

0

@Hubso A po ile tak średnio chodzą takie dzieci na tych aukcjach?

0

@justfootball Co masz na myśli? Tak przecież było A obecnie jedynie TVP walczy z opozycja Reszta mediów wali w rząd jak bęben Natomiast chore jest że publiczna telewizja za nasze pieniądze służy jako tuba propagandową rządu

0

@lupy Te dane podała Judith Persichlich - komisarz do spraw zdrowia w New Jersey Na 2 tys. spytanych lekarzy i pielęgniarek około połowa nie zamierza się szczepić na szczepionkę która powstała w rekordowo krótkim czasie

0

@ShawnC Ale przecież na dniach spłodzili właśnie taką ustawę dotyczącą właśnie maseczek i Duda ja podpisał Pytanie więc czemu nie zrobili tego od razu

0

@IronSanHybrid Heh Pamiętam jak Szwedzi po dwóch tygodniach pracy z naszą polska ekipa opanowali 2 polskie słowa Właśnie to z filmiku oraz słowo "Dobra"

0

@IronSanHybrid Sam to nagrywałes?

1

@Azi Polska ma dostać 20 mln szczepionek i jestem pewny że znajdzie się tyłu ochotników którzy to przyjmą dobrowolnie Ja postoje z boku i zaczekam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?