Jak myślicie o co chodzi z tą kwarantanna automatyczna? Jak to wyglądało do tej pory? Osoba zarażona podawała dane wspóldomownikow i sanepid kontaktował się z tymi osobami po kolei aby ich poinformować o objęciu kwarantanna ?
@elmayakos Widzę że masz sporo zaufania do naszych polityków Ja bym jednak na to nie stawiał Po prostu ktoś musi na tym zarobić Ot i cała filozofia To że czasem nie widać powiązania nic nie znaczy
https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/ No i zaczęło się niszczenie lekarza oraz leku który był powszechni i zbyt tani Doktor Grzesiowski. "Nie mówię, że ten lek nie działa, ale żeby tego dowieść, trzeba wykonać badania kliniczne z użyciem placebo albo innej substancji kontrolnej, a pacjenci nie mogą wiedzieć, co dostają (tzw. ślepa próba)" - wyjaśnia. To dlaczego do cholery nikt tego nie zamierza zbadać? Wedle ogólnej narracji stoimy nad krawędzią przepaści i czekamy na pomoc koncernów które wyprodukują nam szczepionki W takiej sytuacji nie byłoby logiczne aby na części chorych przebadać tą kurację? Czym ryzykujemy? Niczym Problem leży w tym,że nic nie zarobimy Taka jest prawda na temat koronawirusa - nikomu nie zależy na zdrowiu ludzi a jedynie na potężnej potężnej kasie
@erix10 Jeśli masz na myśli obecne protesty to nawet nie ma na to szansy Jeśli jednak sytuacja z pandemia i kryzysem potoczy się w naprawdę złym kierunku to za rok kto wie co tu bedzie
@Maxit I to są prawdziwe problemy a nie jakiś tam zakaz aborcji Zyjemy w sumie w tym naszym kraju nad Wisłą jak paczki w maśle a sami sobie stwarzamy jakieś sztuczne problemy
@justfootball Jak nie zmienil nic w planie zagospodarowania przestrzennego to może go sobie dekretem nazwać choćby i ogrodem króla Maciusia Drugiego i pół
@fcb710 Przeczytaj rozporządzenie a nie tutaj gdybasz Zapisali zakaz wstępu na teren cmentarzy więc nikt nie musi zamykać zadnej bramy bo to ty osobiscie bekniesz jak ja przekroczysz
@banann16 Wyobraź sobie scenę jak w filmie Wyścig szczurów w której wierchuszka PIS obstawia ilość januszy i grażyn pędzących na cmentarze A potem przybijaja sobie piątkę bo wyprowadzili na ulice więcej ludzi niż Lempart Szach mat
@Joe_Pesci No dokładnie Zresztą jak gospodarka będzie w dobrym stanie to każdego będzie stać na wyjazd aborcyjny do innego kraju H-j z ideałów skoro portfel pusty
0
Jak myślicie o co chodzi z tą kwarantanna automatyczna? Jak to wyglądało do tej pory? Osoba zarażona podawała dane wspóldomownikow i sanepid kontaktował się z tymi osobami po kolei aby ich poinformować o objęciu kwarantanna ?
0
@elmayakos Widzę że masz sporo zaufania do naszych polityków Ja bym jednak na to nie stawiał Po prostu ktoś musi na tym zarobić Ot i cała filozofia To że czasem nie widać powiązania nic nie znaczy
2
@Szpenser Jaka odmiana? Znasz nazwę?
0
https://przychodnia-przemysl.pl/mozna-wyleczyc-covid-19-w-48-godzin/ No i zaczęło się niszczenie lekarza oraz leku który był powszechni i zbyt tani
Doktor Grzesiowski. "Nie mówię, że ten lek nie działa, ale żeby tego dowieść, trzeba wykonać badania kliniczne z użyciem placebo albo innej substancji kontrolnej, a pacjenci nie mogą wiedzieć, co dostają (tzw. ślepa próba)" - wyjaśnia.
To dlaczego do cholery nikt tego nie zamierza zbadać? Wedle ogólnej narracji stoimy nad krawędzią przepaści i czekamy na pomoc koncernów które wyprodukują nam szczepionki W takiej sytuacji nie byłoby logiczne aby na części chorych przebadać tą kurację? Czym ryzykujemy? Niczym Problem leży w tym,że nic nie zarobimy Taka jest prawda na temat koronawirusa - nikomu nie zależy na zdrowiu ludzi a jedynie na potężnej potężnej kasie
1
@betonito Co ja paczę? Że niby co? Czekaj - muszę to na spokojnie kilka razy przeczytać bo to wyższy poziom abstrakcji jak dla mnie
1
@erix10 Jeśli masz na myśli obecne protesty to nawet nie ma na to szansy Jeśli jednak sytuacja z pandemia i kryzysem potoczy się w naprawdę złym kierunku to za rok kto wie co tu bedzie
0
@daniel32778 Serio piszesz? Zaprosiłbys takie agresywne, nieobliczalne osoby do domu?
0
@Maxit I to są prawdziwe problemy a nie jakiś tam zakaz aborcji Zyjemy w sumie w tym naszym kraju nad Wisłą jak paczki w maśle a sami sobie stwarzamy jakieś sztuczne problemy
0
@Marlon85 Dlaczego? Nie lubisz tego tańca?
0
@4drian0 Ciekawe czy im zwrócą kasę za te reklamy
0
@fcb710 Czego nie rozumiesz w słowach zakaz wstępu?
0
@justfootball Jak nie zmienil nic w planie zagospodarowania przestrzennego to może go sobie dekretem nazwać choćby i ogrodem króla Maciusia Drugiego i pół
0
@fcb710 Przeczytaj rozporządzenie a nie tutaj gdybasz Zapisali zakaz wstępu na teren cmentarzy więc nikt nie musi zamykać zadnej bramy bo to ty osobiscie bekniesz jak ja przekroczysz
0
@ShinobiQWE A co ci pomoże martwienie się?
0
@Ojciec5tkidzieci Noo raczej
0
@Ojciec5tkidzieci Mam takie pytanie czy pisałeś coś może ostatnio na forum WM Giżycko? Bo taki sam nick tam widzialem
0
@ShinobiQWE Czyli niedługo nas to czeka
0
@Ronnie1992 Weź ty idź z tym Xavim Najpierw niech wróci do Europy choćby i do rezerw Barcy To nie jest jeszcze jego czas
1
@ShinobiQWE Na protestach jest tak naprawdę garstka osób w skali kraju Taka prawda
0
@Marlon85 Przecież dodali wyjątek o pogrzebach Więc Jarek tam wejdzie aby urządzić pogrzeb praw kobiet
0
@Abominacja A po co w odpowiednim terminie? Becikowe lepiej wziąć oraz 500 plus a potem wywalić dzieciaka przez okno Poco się ograniczac
0
@Encore Nastąpi wzrost natychmiastowy bo przecież dopuszcza stosowanie testów antygenowych czyli będzie to zupełna fikcja
0
@justfootball Prawo,konstytucja? A komu to potrzebne?
0
@banann16 Wyobraź sobie scenę jak w filmie Wyścig szczurów w której wierchuszka PIS obstawia ilość januszy i grażyn pędzących na cmentarze A potem przybijaja sobie piątkę bo wyprowadzili na ulice więcej ludzi niż Lempart Szach mat
2
@tobiasson92 Ten moment kiedy dowiadujesz się że twój immunitet gówno znaczy na ulicy
0
@masq Najlepsze podejście Ja też się odcinam od tego zamieszania Wystarczy że kilka memów zobaczę
2
@Joe_Pesci No dokładnie Zresztą jak gospodarka będzie w dobrym stanie to każdego będzie stać na wyjazd aborcyjny do innego kraju H-j z ideałów skoro portfel pusty
4
@tobiasson92 Z nudów jak z nudów Ale jednak jest część osób która wyszła po to aby odreagować stres związany z pandemia
0
@Joe_Pesci No sorry Obowiązki służbowe muszą byś spelnione
0
@JarekS Jeśli PIS się za coś bierze to już wystarczający powód do niepokoju, więc ....