@herbblaugrana A nastąpił jakoś wzrost? Serio pytam bo nie śledzę tych doniesień Interesowałoby mnie to tylko gdyby podawali łączną liczbę wszystkich zgonów w danym dniu
@barcelonaLM A jak ktoś nie ma telefonu to nie może wyjść z domu? W sumie tak patrząc na to z boku to ludzie bezdomni okazują się być najbardziej wolnymi ludźmi w dobie tych obostrzeń Bez pracy,bez stresu, bez kasy a więc bez niczego co mogą im zabrać No i nie muszą prosić o wyjście z domu bo go nie maja
@Chakalaka Nadal podtrzymuję swoją opinię że zamiast szukać jakiej symboliki to opozycja musi sama pracować na swoją wygrana Sytuacja rządów za sprawą pandemii i kryzysu jest taka że jeśli u nas populiści oddadzą władze to u naszych sąsiadów właśnie takie partie mogą ją zdobyć Kryzys uderzy glownie w najbiedniejsze klasy i właśnie partie populistyczne nabiorą wiatr w żagle Tam gdzie teraz są przy władzy rzeczywiście mogą ją stracić bo lud będzie wiązał kryzys z działaniami obecnych wladz
@Chakalaka Jak słaba musi być polska i inne opozycje które ma na myśli tusk skoro dla niego największa nadzieja tkwi w przegranej JE Donalda Trumpa na innym kontynencie a nie w fatalnej pozycji rządów, które muszą się zmagać z pandemią i największym kryzysem gospodarczym w dziejach w swoich własnych krajach
@Criss18Barca To oni nadal jeszcze to kręcą? A tych dwóch pierwszych to musiałem sprawdzić bo z nazwiska ich w ogóle nie kojarzyłem Z pyska już wiem o kogo chodzi Stawiam na Żaka
@Shapiro On to przeżyje. Gorzej z nami bo ten oszołom Biden już zapowiedział że przystąpi do paktu klimatycznego. Jeśli tak sie stanie to kryzys po pandemii będzie niczym. Oni tymi absurdami wynicuja nam kieszenie na wylot
@arasz1819 Jeszcze raz wyraźnie - NIE NEGUJĘ ZMIAN KLIMATU. Nie ma natomiast jak na razie cienia niepodważalnego dowodu na to że to wynika z działalności człowieka. Sami naukowcy toczą w tym temacie nieustające spory więc pozostawmy to im aż dojdą do porozumienia i przedstawią takie dowody
@arasz1819 Ja nie neguję zmian ani skutków tych zmian Takie zmiany na naszej planecie zachodzą cały czas i to niezależnie od istnienia czy działalności człowieka Tyle A jest tak wiele zmiennych i wzajemnych powiązań między tymi zmiennymi że żaden komputer nie jest zdolny do takich obliczeń które by w sposób jednoznaczny mogły przypisać te zmiany działalności człowieka
@arasz1819 Aha W takim razie podaj chociaż cień dowodu że zmiany klimatu wynikają z działalności człowieka Tylko pomiń wyliczenia tych samych naukowców którzy nie potrafią przewidzieć pogody na 2 tygodnie, a próbują wmówić że potrafią przewidzieć zmiany w ciągu dziesięcioleci
@tobiasson92 Widać kontrole wojska które miało na bieżąco pilnować aby stan łóżek się zgadzał przyniosły efekt Czyli wychodzi na to że do tej pory okłamywali nas z tymi zajętymi łóżkami
@arasz1819 Mnie tam wali mur, wali mnie sytuacja w USA, wali mnie ich stosunek do Polski bo obaj będą nas traktować jako biedaka który ma lizać im stopy. Tak między nimi różnica w stosunku do Polski,że Trump by nas pogłaskał po głowie a Biden będzie karcąco machał palcem Jedyne co mnie interesuje to ten debilny pakt klimatyczny który Trump słusznie odrzucił a Biden już zapowiada,że do niego przystąpi Przynajmniej do tej pory była jedna zapora która stopowała UE w brnięciu w coraz większe idiotyzmy na tym polu A teraz Biden weźmie tych durniów z UE za rączkę i razem będą nam wyciągać kasę z kieszeni na te bzdury związane z klimatem
@lucas/catalan Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Ze strajku nikt nie występował o zgodę do urzędu miasta więc nie wydał im ani zgody ani odmowy i w świetle prawa tamto zgromadzenie kobiet było nielegalne a osoby które w nim uczestniczyły mogły zostać ukarane przez policję To że policja nie podejmowała działań to nie ma nic wspólnego z Czajkowskim Tutaj dostał wniosek, musiał go z automatu rozpatrzyć negatywnie bo jest odgórny zakaz zgromadzeń Piłka lezy po stronie organizatorów marszu - mogą marsz organizować ale będzie nielegalny i policja będzie miała takie samo prawo ich ukarać jak mogła ukarać kobiety ale tego nie robiła Jak postąpi policja zobaczymy
@MESSIah16 A czego oczekiwałeś? Przecież jest odgórny zakaz zgromadzeń i żaden włodarz miasta nie może wydać zgody na zaplanowany marsz/manifestację/zgromadzenie
@D1OS Może nie tyle martwić co zastanawiają się czy jest sens coś rezerwować. Ale to w sumie głupie pytanie bo raczej w maszynie losującej obostrzenia jeszcze nie wrzucili kartki dotyczącej Bożego Narodzenia i Sylwestra
@MESSIah16 Zastanawiający fenomen zwłaszcza jak się weźmie doniesienia lekarzy o tym jak to rano zdiagnozowano u pacjenta Covida a popołudniu lekarz widzi tego samego pacjenta na mieście oczywiście bez maseczki Nikt tam nie egzekwuje izolacji takich pacjentów
0
@Triv44 W tym cała nadzieja
1
@BoRoWieC No więc jakby to powiedzieć. Biden już na wstępie dopuści do kryzysu bo zapowiedział przystąpienie do paktu klimatycznego
0
@herbblaugrana A nastąpił jakoś wzrost? Serio pytam bo nie śledzę tych doniesień Interesowałoby mnie to tylko gdyby podawali łączną liczbę wszystkich zgonów w danym dniu
0
@justfootball A dlaczego nie?
0
@AlexDark00 Jakkolwiek by nie była zarządzana to mecze bez kibiców oraz globalny kryzys nie wróżą dobrych lat przynajmniej pod wzgledem ekonomicznym
0
@tobiasson92 Sakiewicz? Nie szkoda ci czasu na to indywiduum? Bardziej bym się przejął słowami "Makłowicza" z Radomia niż tego typa
1
@barcelonaLM A jak ktoś nie ma telefonu to nie może wyjść z domu? W sumie tak patrząc na to z boku to ludzie bezdomni okazują się być najbardziej wolnymi ludźmi w dobie tych obostrzeń Bez pracy,bez stresu, bez kasy a więc bez niczego co mogą im zabrać No i nie muszą prosić o wyjście z domu bo go nie maja
0
@Encore Odrzucenie paktu klimatycznego Za samą tą decyzję historia go rozliczy jako jednego z najlepszych prezydentów USA
0
@Chakalaka Nadal podtrzymuję swoją opinię że zamiast szukać jakiej symboliki to opozycja musi sama pracować na swoją wygrana Sytuacja rządów za sprawą pandemii i kryzysu jest taka że jeśli u nas populiści oddadzą władze to u naszych sąsiadów właśnie takie partie mogą ją zdobyć Kryzys uderzy glownie w najbiedniejsze klasy i właśnie partie populistyczne nabiorą wiatr w żagle Tam gdzie teraz są przy władzy rzeczywiście mogą ją stracić bo lud będzie wiązał kryzys z działaniami obecnych wladz
2
@Chakalaka Jak słaba musi być polska i inne opozycje które ma na myśli tusk skoro dla niego największa nadzieja tkwi w przegranej JE Donalda Trumpa na innym kontynencie a nie w fatalnej pozycji rządów, które muszą się zmagać z pandemią i największym kryzysem gospodarczym w dziejach w swoich własnych krajach
1
@SuperPatsonFCB Tym z innymi chorobami nie pozostało nic innego jak zarazić się covidem aby ich leczono?
1
@IronSanHybrid Jest Pan posłem a więc jest Pan w rządzie Czego Pan nie rozumie?
0
@VenoM I prawidłowo
1
@Criss18Barca To oni nadal jeszcze to kręcą? A tych dwóch pierwszych to musiałem sprawdzić bo z nazwiska ich w ogóle nie kojarzyłem Z pyska już wiem o kogo chodzi Stawiam na Żaka
0
@Tomo1989 Wbij w google ranking kont osobistych i tam widzisz wszystko co i jak na jednej stronie i wybierasz
0
@DaPi 1 Forlan
2 Cavani
3 Falcao
0
@Shapiro On to przeżyje. Gorzej z nami bo ten oszołom Biden już zapowiedział że przystąpi do paktu klimatycznego. Jeśli tak sie stanie to kryzys po pandemii będzie niczym. Oni tymi absurdami wynicuja nam kieszenie na wylot
0
@IronSanHybrid No w sumie co pozostało temu właścicielowi jak nie uśmiech Sam bym się uśmiał widząc poczynania podobnych osobników rodzaju ludzkiego
0
@arasz1819 Jeszcze raz wyraźnie - NIE NEGUJĘ ZMIAN KLIMATU. Nie ma natomiast jak na razie cienia niepodważalnego dowodu na to że to wynika z działalności człowieka. Sami naukowcy toczą w tym temacie nieustające spory więc pozostawmy to im aż dojdą do porozumienia i przedstawią takie dowody
0
@arasz1819 Ja nie neguję zmian ani skutków tych zmian Takie zmiany na naszej planecie zachodzą cały czas i to niezależnie od istnienia czy działalności człowieka Tyle A jest tak wiele zmiennych i wzajemnych powiązań między tymi zmiennymi że żaden komputer nie jest zdolny do takich obliczeń które by w sposób jednoznaczny mogły przypisać te zmiany działalności człowieka
0
@arasz1819 Aha W takim razie podaj chociaż cień dowodu że zmiany klimatu wynikają z działalności człowieka Tylko pomiń wyliczenia tych samych naukowców którzy nie potrafią przewidzieć pogody na 2 tygodnie, a próbują wmówić że potrafią przewidzieć zmiany w ciągu dziesięcioleci
0
@arasz1819 Uważam że zmiany klimatu następują tak jak następowały zawsze A człowiek ma na to taki wpływ jak mrówka na las
0
@tobiasson92 Widać kontrole wojska które miało na bieżąco pilnować aby stan łóżek się zgadzał przyniosły efekt Czyli wychodzi na to że do tej pory okłamywali nas z tymi zajętymi łóżkami
0
@arasz1819 Mnie tam wali mur, wali mnie sytuacja w USA, wali mnie ich stosunek do Polski bo obaj będą nas traktować jako biedaka który ma lizać im stopy. Tak między nimi różnica w stosunku do Polski,że Trump by nas pogłaskał po głowie a Biden będzie karcąco machał palcem Jedyne co mnie interesuje to ten debilny pakt klimatyczny który Trump słusznie odrzucił a Biden już zapowiada,że do niego przystąpi Przynajmniej do tej pory była jedna zapora która stopowała UE w brnięciu w coraz większe idiotyzmy na tym polu A teraz Biden weźmie tych durniów z UE za rączkę i razem będą nam wyciągać kasę z kieszeni na te bzdury związane z klimatem
4
@lucas/catalan Czy ty w ogóle wiesz o czym piszesz? Ze strajku nikt nie występował o zgodę do urzędu miasta więc nie wydał im ani zgody ani odmowy i w świetle prawa tamto zgromadzenie kobiet było nielegalne a osoby które w nim uczestniczyły mogły zostać ukarane przez policję To że policja nie podejmowała działań to nie ma nic wspólnego z Czajkowskim Tutaj dostał wniosek, musiał go z automatu rozpatrzyć negatywnie bo jest odgórny zakaz zgromadzeń Piłka lezy po stronie organizatorów marszu - mogą marsz organizować ale będzie nielegalny i policja będzie miała takie samo prawo ich ukarać jak mogła ukarać kobiety ale tego nie robiła Jak postąpi policja zobaczymy
3
@MESSIah16 A czego oczekiwałeś? Przecież jest odgórny zakaz zgromadzeń i żaden włodarz miasta nie może wydać zgody na zaplanowany marsz/manifestację/zgromadzenie
0
@Barwindg Nie dość że Osama to jeszcze Hussein
0
@D1OS Może nie tyle martwić co zastanawiają się czy jest sens coś rezerwować. Ale to w sumie głupie pytanie bo raczej w maszynie losującej obostrzenia jeszcze nie wrzucili kartki dotyczącej Bożego Narodzenia i Sylwestra
2
@DonMatteo901 Za sprowadzenie zagrożenia epidemicznego tam można dostać naprawdę sporo lat
1
@MESSIah16 Zastanawiający fenomen zwłaszcza jak się weźmie doniesienia lekarzy o tym jak to rano zdiagnozowano u pacjenta Covida a popołudniu lekarz widzi tego samego pacjenta na mieście oczywiście bez maseczki Nikt tam nie egzekwuje izolacji takich pacjentów