1

@AlexDark00 Chyba na koniu berlińskim

0

@Kgorecki2500 Bo jesteś łosiem

1

@kubix05 O kurczę. Smutna informacja. Wspaniały głos. Ostatnio często słucham tego nagrania z 2016 roku -

0

@tomek8756 No to niezależnie od ustalenia kto kierował są kolejne podstawy do oskarżenia. W najlepszym dla nich wypadku choćby o nieudzielenie pomocy.

1

@Encore Taki Unai Emery idealnie skrojony pod ten klub.

0

@AduŚ07 Jasne - ale tutaj to było sporo przed tymi pasami. On go wyprzedził kiedy jeszcze nawet nie zjeżdżał z ronda. Równie dobrze po tym wyprzedzeniu mógł pojechać dalej rondem. I co wtedy też by mu to zaliczyli, że wyprzedzał przed pasami? Według mnie gdyby dysponował tym nagraniem to by się wybronił w sądzie,a może nawet i na miejscu

0

@AduŚ07 Na tym nagraniu to było sporo przed pasami

10

@tristan87 Ubezpieczyciele w ryk. Teraz musza dodatkowo kombinowac aby wymyślić 10 kolejnych kruczków do odmowy

0

@Safrani Ależ emisja. Gdzie jest UE ja się pytam. Kto na to pozwala.

2

@messi564 Ja z kolei czekam na Ansu

0

@tbas Chciałoby się powiedzieć, że ci młodzi to mają siano we łbie,a potem czytasz jaki mieli wiek....

0

@MesQueUnClub_87 Chyba zapominasz,że na co dzień na każdym kroku ktoś żeruje na innych potrzebujących i nikt tego zbytnio nie piętnuje.

0

@mrboom Ok - masz rację - może nie znam skali procederu. Jednak jeśli nie jest zbyt duża i nagminna,to nie widzę powodu do oburzenia. Podejrzewam jednak,że gdyby to byl faktycznie problem, to odbiłoby się to szerszym echem w mediach.

1

@mrboom A czy ktoś zmusza kogoś aby to kupił? Bez przesady.

0

@Kgorecki2500 Żywcem się okocim.

1

@kamyk_23 A próbowałeś?

1

Patrzę,że Real się rozpędza pomału. Ale to co Bayern odwalił to czapki z głów.

0

Powinni w takim razie ustalić limity minut na sezon i po problemie.

2

Piękne informacje. Jeszcze na La Ramblę powinni zajrzec i utemperować co poniektórych

1

@Radioactive9705 Proszę - wczoraj wpadła mi w oko taka książka a dzisiaj taka rocznica - https://lubimyczytac.pl/ksiazka/5122383/dzika-dywizja-historia-czerwonych-beretow

0

@marcin62 Znamienne jest to "tymczasowo uratowały ludnosć..." Do momentu, kiedy zorganizowali wywózki.

2

@Stinger_ Nie wiem. Ja tam jedyny samosąd w jakim bym ewentualnie bral udział to taki pod wpływem emocji gdy krzywda spotkałaby mnie lub moich bliskich. Do tych padalców to bym co najwyżej splunął w ich stronę. Ale pastwić się nad kimś? Jakos sobie tego nie wyobrażam

1

@FCBparasiempre Podrzucam wspaniały wstrząsający utwór poświęcony tej historii. Polecam włączyć do czytania komentarza.

0

@Tasde Najgorsze,że potem się małolaty naoglądają tego i potem kopiują to na ulicach.

0

@ranger3120 Serio? Brałbyś w tym udział?

0

@kamyk_23 I serio siedzisz i czekasz na to aż pojawi się tam w świetle kamer? Pewny jestem, że gdyby tak było, to i tak byś się uruchomił i tak samo pluł jadem

1

@Rastafarnianin To chyba bardziej susza by pasowała do narracji.

15

@kamyk_23 To co ma według ciebie robić? Worki z piaskiem napełniać?

0

@clyde Jak to nie chciała przyjać zwrotu skoro jeszcze nie zapłaciłaś? Żarty sobie robi.

0

@MesQueUnClub_87 Jasne. Ale oni maja to obcykane. Znajomy opowiadał fajny przypadek jak to pijaczek z wioski zniknął na jakis czas, potem wrócił z kasą i na początku nie chciał powiedzieć gdzie był,ale się w końcu wygadał,że wzięli go do hotelu,tam full wypas - baseny,żarcie, chlanie. A jedyne co robił to podpisywał im jakies papiery. I uważasz że taki ktoś byłby w stanie wskazać przestępców?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?