@Lama20 Swoją drogą łatwo w Polsce zapisać się na lata. Wystarczy wprowadzić jakiś nowy rodzaj podatku i już każdy kojarzy Belkę. A kto pamięta premierostwo Buzka, Suchockiej, Pawlaka, Kaczyńskiego, Marcinkiewicza? Belka zaś jest ponadczasowy
@barteq 'Dlatego potem w pracy również tego oczekują i nie mają cierpliwości i konsekwencji w pracy" - dokładnie tak. Teraz nawet małe dzieci już się do tego przyzwyczajają - np w grach gdzie od razu mają efekt gdy poprzesuwają palcem po ekranie. A gdy trzeba wykonać jakąś prace manualną która wymaga cierpliwości i czasu, to zaraz to przestaje je interesować i zaczyna się marudzenie.
@Tabaluga37 Mogę się mylić, ale ja to odczytuję trochę inaczej - pamiętam czasy kiedy faktycznie żyło się w biedzie porównując to do dzisiejszych realiów,ale jednocześnie wszelkie małe rzeczy cieszyły o wiele bardziej niż to wszystko co obecnie jest na wyciagnięcie ręki. Co jest pewnym paradoksem.
@marcin62 Jeśli rozmawiamy o tej cześci wypowiedzi to jak tak ją przedstawiasz to się nie zgadzam. Natomiast jestem zdania, że młodym przydałoby się dużo pokory. Choć to też takie generalizowanie i dotyczy oczywiście tylko części młodych.
@barca__rządzi Już tam pal licho powody. Czasem się odświeża format itd. Tyle że tu zdecydowanie im ta zmiana nie wyszła na dobre. Aczkolwiek wyniki oglądalności to zweryfikują. Może innym się spodoba.
3
@misterio No kto by się spodziewał.
0
@Lama20 Swoją drogą łatwo w Polsce zapisać się na lata. Wystarczy wprowadzić jakiś nowy rodzaj podatku i już każdy kojarzy Belkę. A kto pamięta premierostwo Buzka, Suchockiej, Pawlaka, Kaczyńskiego, Marcinkiewicza? Belka zaś jest ponadczasowy
0
@LjakRoberciik Jaki syn inżyniera? To jakis białas.
1
@Marian_Pazdzioch Oby nie dali się ogłupić harrisowej.
2
@blakkudium Żan Pier Papier.
1
@barteq 'Dlatego potem w pracy również tego oczekują i nie mają cierpliwości i konsekwencji w pracy" - dokładnie tak. Teraz nawet małe dzieci już się do tego przyzwyczajają - np w grach gdzie od razu mają efekt gdy poprzesuwają palcem po ekranie. A gdy trzeba wykonać jakąś prace manualną która wymaga cierpliwości i czasu, to zaraz to przestaje je interesować i zaczyna się marudzenie.
1
@Tabaluga37 Mogę się mylić, ale ja to odczytuję trochę inaczej - pamiętam czasy kiedy faktycznie żyło się w biedzie porównując to do dzisiejszych realiów,ale jednocześnie wszelkie małe rzeczy cieszyły o wiele bardziej niż to wszystko co obecnie jest na wyciagnięcie ręki. Co jest pewnym paradoksem.
0
@marcin62 Jeśli rozmawiamy o tej cześci wypowiedzi to jak tak ją przedstawiasz to się nie zgadzam. Natomiast jestem zdania, że młodym przydałoby się dużo pokory. Choć to też takie generalizowanie i dotyczy oczywiście tylko części młodych.
0
@marcin62 Chyba umknęło ci jednak sedno tej wypowiedzi.
0
@mekston Przynajmniej nie będzie wyglądał jak ten wspomniany brudnopis. A to wielki plus.
0
@mekston Nie zamierzam. To nie Messi.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Kgorecki2500 Widać że ma chłopak głowę na miejscu.
0
@Gall @Murazor Może po prostu ruskie znowu wywołuja ferment?
5
@Arden Co w głowie to i na głowie.
1
@Arden Zima.
0
@Zip To sprawdź na filmwebie filmografię i znajdziesz.
1
@PatrychoO Czasami tak to jest w tych quizach. Przyznam że myślałem że przez tyle lat to będzie nawet więcej niż 118 graczy.
1
@NeroTFP1 Pogorzelisko i Labirynt.
1
Podrzucam quiz - jaki wynik osiągniecie? Mi się udało 70 - https://www.jetpunk.com/user-quizzes/1372650/pilkarze-barcelony
0
@Linnox Myślicie,że w obecnych czasach byłoby możliwe aby Leonardo zagrał Jordana?
0
@Barcaa12 Niby jest,ale tylko na papierze.
0
@Barcaa12 Wcześniej nie rządził a i tak nikt takiej współpracy nie podejmował.
0
@Safrani Serio? Wiatraki od których odchodzi cała Europa to twoje marzenie?
0
@Safrani Tylko czy przy tych kalkulacjach ktoś bierze pod uwagę jaki przemysł na tym zarobi?
0
@KrychaFCB Janowski akurat dobrze prowadzi. Na pewno lepsza taka zmiana niz w przypadku Kola fortuny, bo tu to tragedia.
3
@Safrani Powinnismy wspólnie z takimi krajami blokować przepisy które sa wprowadzane na korzyść Niemiec i Francji.
0
@Safrani Dlaczego Polska nie nawiąże bliższej współpracy właśnie ze Słowacja i Węgrami?
0
@barca__rządzi Już tam pal licho powody. Czasem się odświeża format itd. Tyle że tu zdecydowanie im ta zmiana nie wyszła na dobre. Aczkolwiek wyniki oglądalności to zweryfikują. Może innym się spodoba.
3
@blakkudium Raczej nie ma szans na to aby Hiszpania była gospodarzem.