@JarekS Tam sa z jednej strony oszczędności,a z drugiej takie marnowanie kasy,że się w pale nie mieści. Star wysyłany kilkadziesiąt kilometrów aby przewieźć krzesło biurowe, dźwig jadący kilkaset kilometrów aby ustawić kontener,bo nikt nie dogada się z inną jednostką aby ktos bliżej to zrobił. Takie rzeczy sa na porządku dziennym. A z drugiej strony tak jak piszesz jakieś absurdalne oszczędzanie na błahostkach. Więc to nie jest kwestia tego ile wojsko dostaje z budżetu,tylko jak oni tym dysponują. Tam organizacja leży i kwiczy,bo rządzi beton i absurdalny regulamin.
@JarekS Dobrze - ja tu widzę tylko zdjęcie wyrwane z kontekstu i nic więcej. Nie znam okoliczności więc powstrzymam się od komentowania. Natomiast znam też taka stronę polskiego wojska,że sprzęt leży w magazynie,a żołnierze nie chcą go pobierać i mieć na stanie i wola sami sobie kupić pewne rzeczy,bo potem są z tego sprzętu rozliczani. I to akurat nie jest kwestia pieniędzy,tylko biurokracji i betonu w wojsku. Wielu kwestii to dotyczy.
@JarekS Super są takie uproszczenia. Tak jakby nasze wojsko nie posiadało juz żadnych kontenerów. A to że nie wszędzie da się je dowieźć i postawić to już na zdjęciu nie dopisali. Poza tym co ma socjal wspólnego z wydatkami na wojsko? Co to za tępa propaganda?
@AlexDark00 No i dobrze - jak widać nikt jej nie zabronił tego wypowiedzieć, nikt tej wypowiedzi chyba nie usunął. A to, że mierzy się z jej skutkami to chyba dobrze - ona ma prawo do swej opinii, ludzie maja prawo do swej opinii na temat jej opinii.
@marcin62 Jeśli wymienia odwiecznego rywala Barcy to powinien wspomnieć dla przeciwwagi także o Barcy. Ale jak pisałem - niech każdy sam wyciąga wnioski.
@marcin62 Nie gardzi,tylko się brzydzi. To jest różnica. Natomiast owszem - ta wypowiedź jest niestosowna,ale żyjemy w takich czasach gdzie najłatwiej zaistnieć dzięki kontrowersjom. I to jest problem obecnego świata.
@AbelKabel Ale to nie jest tak do końca stwierdzone i nawet ciężko to jakoś naukowo zbadać. To jest taki filozoficzny dylemat czy człowiek rodzi się zły,czy to nabywa podczas dorastania. Ale to tylko taka poboczna uwaga niedotycząca dyskusji o uchodźcach. Zresztą ci ludzie nie są uchodźcami w sensie prawnym bo ten status stracili gdy dotarli do pierwszego państwa nieobjętego wojną. To jest tragiczna sytuacja w której ci ludzie są używani jako narzędzie, a my jako kraj nie możemy iść na żadne ustępstwa. Jedyne humanitarne wyjście jakie ja widzę na rozwiązanie tej sytuacji,to takie uszczelnienie granicy za pomocą takich narzędzi których nie da się sforsować siłowo i przejść. Czy jest to możliwe na 100%? Nie wiem,ale to jedyne do czego powinniśmy dążyć.
Niby nie skłamał,ale jednak zabrakło wspomnienia o Barcy. Choćby to,że zawsze będzie dla niego wyjątkowa, albo że czeka aż to Barca znowu będzie najlepsza. Tylko tyle i aż tyle,a ta wypowiedź brzmiałaby lepiej. No cóż... Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
@AbelKabel "Człowiek z samego siebie nigdy nie jest zły i agresywny". To akurat nie do końca prawda. Zwłaszcza z tym epitetem "zły", bo to można różnie interpretować. Każdy inaczej definiuje "zło", a już zwłaszcza ludzie wychowani w różnych kulturach i środowiskach.
1
@Mixtape Espanyol mógłby awansować. Byłyby derby,byłoby też komu życzyć spadku. A za kilka lat mógłby też wrócić Real Saragossa.
0
@Lucyfffer @AlexDark00 - opinia?
0
@Danny Gaucho Ta Belgia trochę odstaje od pozostałych. Kiedy oni mieli to pierwsze miejsce?
2
@JarekS Tam sa z jednej strony oszczędności,a z drugiej takie marnowanie kasy,że się w pale nie mieści. Star wysyłany kilkadziesiąt kilometrów aby przewieźć krzesło biurowe, dźwig jadący kilkaset kilometrów aby ustawić kontener,bo nikt nie dogada się z inną jednostką aby ktos bliżej to zrobił. Takie rzeczy sa na porządku dziennym. A z drugiej strony tak jak piszesz jakieś absurdalne oszczędzanie na błahostkach. Więc to nie jest kwestia tego ile wojsko dostaje z budżetu,tylko jak oni tym dysponują. Tam organizacja leży i kwiczy,bo rządzi beton i absurdalny regulamin.
2
@JarekS Dobrze - ja tu widzę tylko zdjęcie wyrwane z kontekstu i nic więcej. Nie znam okoliczności więc powstrzymam się od komentowania. Natomiast znam też taka stronę polskiego wojska,że sprzęt leży w magazynie,a żołnierze nie chcą go pobierać i mieć na stanie i wola sami sobie kupić pewne rzeczy,bo potem są z tego sprzętu rozliczani. I to akurat nie jest kwestia pieniędzy,tylko biurokracji i betonu w wojsku. Wielu kwestii to dotyczy.
0
@FcPortoFan1999 Ja od razu pomyślałem o Francji.
2
@tristan87 Ciężki los Romaczuka. Z każdej strony mu wytykają pochodzenie. U nas też niektórzy pluli na niego jadem.
8
@JarekS Super są takie uproszczenia. Tak jakby nasze wojsko nie posiadało juz żadnych kontenerów. A to że nie wszędzie da się je dowieźć i postawić to już na zdjęciu nie dopisali.
Poza tym co ma socjal wspólnego z wydatkami na wojsko? Co to za tępa propaganda?
4
@tristan87 Po tym wszystkim powinna zamknąć twarz i milczeć na ten temat. Jednak nadal nic się nie nauczyła.
0
Jakby się udało to brać i dziękować. Choćby i na wypożyczenie.
0
@Barcanajlepszyteam Nie chciałbyś widzieć,bo by się połamała w takiej pozycji? Jej też brakuje luzu?
0
@Joe_Barbaro Tomasz Hajto.
0
@marcin62 Nasi gurom.
1
@Emhyr To jest chore po prostu.
0
@FabianekMrozek Może pod tym względem bezsens ale za to o ile piękniejszy jest internet bez tego obrzucania się gównem.
0
@FabianekMrozek Jak dla mnie yo cisza wyborcza mogłaby trwać cały czas. Najlepszy czas w roku.
0
@KibicBarcy84 Na każdym nie,ale jeśli odnosi się do Realu,to mógłby dla kontrastu wspomnieć coś o Barcy. Od razu by to inaczej wybrzmiało
2
@Faro Liga Negreiry.
0
@AlexDark00 Sam wprowadzasz tu temat cenzury gdy ktoś tylko okreslił że taka wypowiedź jest niestosowna zwłaszcza w ustach polityka.
1
@AlexDark00 No i dobrze - jak widać nikt jej nie zabronił tego wypowiedzieć, nikt tej wypowiedzi chyba nie usunął. A to, że mierzy się z jej skutkami to chyba dobrze - ona ma prawo do swej opinii, ludzie maja prawo do swej opinii na temat jej opinii.
0
@marcin62 Jeśli wymienia odwiecznego rywala Barcy to powinien wspomnieć dla przeciwwagi także o Barcy. Ale jak pisałem - niech każdy sam wyciąga wnioski.
0
@szymekdymek Kogo obrażał Vinicius?
15
@AlexDark00 Mylisz cenzurę z niepisanymi zasadami savoir-vivre. Srać w pokoju też nikt ci nie zabroni (chyba że rodzice), ale też tak nie wypada...
0
@Mroziu Skoro Messi dostał ją pomimo wyzywania przeciwnika od głupka,to tym bardziej nie ma przeciwwskazań aby otrzymał ją Vinicius.
4
@marcin62 Nie gardzi,tylko się brzydzi. To jest różnica. Natomiast owszem - ta wypowiedź jest niestosowna,ale żyjemy w takich czasach gdzie najłatwiej zaistnieć dzięki kontrowersjom. I to jest problem obecnego świata.
0
@AbelKabel Ale to nie jest tak do końca stwierdzone i nawet ciężko to jakoś naukowo zbadać. To jest taki filozoficzny dylemat czy człowiek rodzi się zły,czy to nabywa podczas dorastania. Ale to tylko taka poboczna uwaga niedotycząca dyskusji o uchodźcach. Zresztą ci ludzie nie są uchodźcami w sensie prawnym bo ten status stracili gdy dotarli do pierwszego państwa nieobjętego wojną. To jest tragiczna sytuacja w której ci ludzie są używani jako narzędzie, a my jako kraj nie możemy iść na żadne ustępstwa. Jedyne humanitarne wyjście jakie ja widzę na rozwiązanie tej sytuacji,to takie uszczelnienie granicy za pomocą takich narzędzi których nie da się sforsować siłowo i przejść. Czy jest to możliwe na 100%? Nie wiem,ale to jedyne do czego powinniśmy dążyć.
0
Niby nie skłamał,ale jednak zabrakło wspomnienia o Barcy. Choćby to,że zawsze będzie dla niego wyjątkowa, albo że czeka aż to Barca znowu będzie najlepsza. Tylko tyle i aż tyle,a ta wypowiedź brzmiałaby lepiej. No cóż... Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
0
@AbelKabel "Człowiek z samego siebie nigdy nie jest zły i agresywny". To akurat nie do końca prawda. Zwłaszcza z tym epitetem "zły", bo to można różnie interpretować. Każdy inaczej definiuje "zło", a już zwłaszcza ludzie wychowani w różnych kulturach i środowiskach.
0
@FcPortoFan1999 Ja stawiam, że Czechy będą czarnym koniem tego turnieju.
0
@FcPortoFan1999 Turcja gra na Euro?