@marcin62 Nie gardzi,tylko się brzydzi. To jest różnica. Natomiast owszem - ta wypowiedź jest niestosowna,ale żyjemy w takich czasach gdzie najłatwiej zaistnieć dzięki kontrowersjom. I to jest problem obecnego świata.
@AbelKabel Ale to nie jest tak do końca stwierdzone i nawet ciężko to jakoś naukowo zbadać. To jest taki filozoficzny dylemat czy człowiek rodzi się zły,czy to nabywa podczas dorastania. Ale to tylko taka poboczna uwaga niedotycząca dyskusji o uchodźcach. Zresztą ci ludzie nie są uchodźcami w sensie prawnym bo ten status stracili gdy dotarli do pierwszego państwa nieobjętego wojną. To jest tragiczna sytuacja w której ci ludzie są używani jako narzędzie, a my jako kraj nie możemy iść na żadne ustępstwa. Jedyne humanitarne wyjście jakie ja widzę na rozwiązanie tej sytuacji,to takie uszczelnienie granicy za pomocą takich narzędzi których nie da się sforsować siłowo i przejść. Czy jest to możliwe na 100%? Nie wiem,ale to jedyne do czego powinniśmy dążyć.
Niby nie skłamał,ale jednak zabrakło wspomnienia o Barcy. Choćby to,że zawsze będzie dla niego wyjątkowa, albo że czeka aż to Barca znowu będzie najlepsza. Tylko tyle i aż tyle,a ta wypowiedź brzmiałaby lepiej. No cóż... Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
@AbelKabel "Człowiek z samego siebie nigdy nie jest zły i agresywny". To akurat nie do końca prawda. Zwłaszcza z tym epitetem "zły", bo to można różnie interpretować. Każdy inaczej definiuje "zło", a już zwłaszcza ludzie wychowani w różnych kulturach i środowiskach.
@Arden Nosz Aż chce się zacytować kurdej szatan. Gdzie jest nasze państwo w tym momencie? Żadnej reakcji na granicy nie będzie. Ku--a mać. Normalnie chce się wyć.
@Stoiczkow Ale też są pozytywy. Jeszcze niedawno Tusk i ludzie z jego partii wieszali psy za działania naszych służb na granicy. Okazało się jednak ,że to było tylko na użytek kampanii. Pozytywem jest to,że nie zmieniają kierunku działań naszych służb,bo to dopiero byłby problem. I że nie ma przyzwolenia na nielegalne przekraczanie granicy. Zawsze to coś.
@Faro No ale to bez sensu przecież. To co oni tam po pijaku podpisują kontrakty, że przypadkiem podpiszą kogoś kogo nie chcą? Ten co to tworzył mógłby chociaż napisać, że to na przykład kibice Interu Miami robią taką zrzutkę. To byłoby bardziej sensowne i przynajmniej trochę śmieszne.
4
@marcin62 Nie gardzi,tylko się brzydzi. To jest różnica. Natomiast owszem - ta wypowiedź jest niestosowna,ale żyjemy w takich czasach gdzie najłatwiej zaistnieć dzięki kontrowersjom. I to jest problem obecnego świata.
0
@AbelKabel Ale to nie jest tak do końca stwierdzone i nawet ciężko to jakoś naukowo zbadać. To jest taki filozoficzny dylemat czy człowiek rodzi się zły,czy to nabywa podczas dorastania. Ale to tylko taka poboczna uwaga niedotycząca dyskusji o uchodźcach. Zresztą ci ludzie nie są uchodźcami w sensie prawnym bo ten status stracili gdy dotarli do pierwszego państwa nieobjętego wojną. To jest tragiczna sytuacja w której ci ludzie są używani jako narzędzie, a my jako kraj nie możemy iść na żadne ustępstwa. Jedyne humanitarne wyjście jakie ja widzę na rozwiązanie tej sytuacji,to takie uszczelnienie granicy za pomocą takich narzędzi których nie da się sforsować siłowo i przejść. Czy jest to możliwe na 100%? Nie wiem,ale to jedyne do czego powinniśmy dążyć.
0
Niby nie skłamał,ale jednak zabrakło wspomnienia o Barcy. Choćby to,że zawsze będzie dla niego wyjątkowa, albo że czeka aż to Barca znowu będzie najlepsza. Tylko tyle i aż tyle,a ta wypowiedź brzmiałaby lepiej. No cóż... Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie.
0
@AbelKabel "Człowiek z samego siebie nigdy nie jest zły i agresywny". To akurat nie do końca prawda. Zwłaszcza z tym epitetem "zły", bo to można różnie interpretować. Każdy inaczej definiuje "zło", a już zwłaszcza ludzie wychowani w różnych kulturach i środowiskach.
0
@FcPortoFan1999 Ja stawiam, że Czechy będą czarnym koniem tego turnieju.
0
@FcPortoFan1999 Turcja gra na Euro?
0
@FcPortoFan1999 Spokojnie. Niech łapią te kartki. Potem się zdziwia jak będa pauzować.
0
@kubix05 Bo turniej to turniej. W każdej chwili może ktoś wypaść.
1
@FCB_dimiC To dopiero będzie wyzwanie. Albo wynajmą dźwig do trumny albo piec martenowski.
0
@kubix05 Ciekawe czy w razie kontuzji to można jeszcze kogos dowołać zamiast Milika czy za późno już?
0
@lukaszbrk Romanczuk to Ukrainiec?
0
@michal26 No to juz jest jakiś nieśmieszny kabaret.
0
@kuz Odbiłoby się,ale nie sądzę że tu padnie taki wynik
0
@kuz Dziś wynik nie jest ważny. To tylko trening przed Euro.
0
@tomek8756 Nie.
0
@zodiak_10 Przeciez oni ostatnio wszystko przegrywają.
1
@Encore Przechytrzył system. On musi mieć jakieś polskie korzenie
0
@kuz I po co takie bzdury pisać?
1
@Arden Nosz Aż chce się zacytować kurdej szatan. Gdzie jest nasze państwo w tym momencie? Żadnej reakcji na granicy nie będzie. Ku--a mać. Normalnie chce się wyć.
1
@Stoiczkow Ale też są pozytywy. Jeszcze niedawno Tusk i ludzie z jego partii wieszali psy za działania naszych służb na granicy. Okazało się jednak ,że to było tylko na użytek kampanii. Pozytywem jest to,że nie zmieniają kierunku działań naszych służb,bo to dopiero byłby problem. I że nie ma przyzwolenia na nielegalne przekraczanie granicy. Zawsze to coś.
10
Bardzo dobra wiadomość. W takim razie spokojnie może jechać na te igrzyska.
2
@macio_944 Który to kandydat?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kacpros Poczekajmy na to jak zaprezentuje się Mbappe w Realu.
0
@Faro Ale nawet jeśli to ten "news" i tak bardziej ośmiesza Inter Miami niż Cristiano. A chyba nie takie było założenie twórcy
0
@Faro No ale to bez sensu przecież. To co oni tam po pijaku podpisują kontrakty, że przypadkiem podpiszą kogoś kogo nie chcą? Ten co to tworzył mógłby chociaż napisać, że to na przykład kibice Interu Miami robią taką zrzutkę. To byłoby bardziej sensowne i przynajmniej trochę śmieszne.
0
@Hosh Piłsudski.
0
@zadafcb Trochę do Kloppa podobny.
0
@Faro A jaki mają w tym interes?
1
@RobiS Skarb kibica to jest. Ktoś tu pisał że był lub ma być w Przeglądzie Sportowym i w Piłce Nożnej ale nie wiem w jakim dniu. Poszukaj