0

Cieszmy się z 3pkt. ale Barce zawsze cechowało to że zdobywała 3pkt. w dobrym stylu. Teraz tego stylu nie ma. Piłka chodzi wolno w obronie jest panika. Jeżeli Barca zegra z Getafe tak jak wczoraj z Valencją to strata punktów będzie. Ja nie oceniam trenera po 3 meczach ligowych. Przecież sam Pep przegrał u siebie z Herculesem 2:0. Zobaczymy co będzie dalej. Dodatkowo jednak i to jest najgorsza informacja piłkarze będą po meczach w reprezentacjach a wiadomo że Barca zawsze z tym ma problemy

0

Ja nie mam pretensji o gre Barcelony tylko martwi mnie na prawde Fabregas :/

0

z tego meczu jestem zadowolony z Songa!

0

Jak widze Fabregasa sam na sam to na 200% jestem przekonany że nie strzeli :( co się z nim stało. Właśnie od meczu z Valencją z poprzedniego sezonu gdzie zmarnował co najmniej trzy 100% okazje i Guardiola miał pretensje do niego się kompletnie zablokował. Co się z nim dzieje? :(

0

Zgrywus_FCB
Real wygrał z Barcą bo dostał mocny ochrzan od Mou po meczu ligowym

0

No i Song w wyjściowej jedenastce tak jak myślałem

0

nie zdziwie się jak od początku zagra Song

0

gały mi z wrażenia wychodzą na widok tego co robi Falcao!

0

Przestańcie pieprzyć że Tito nie nadaje się na trenera Barcy! Byłoby 4:1 w pierwszym meczu i byłaby inna śpiewka. Daliśmy realowi 3 gole! Dwa gole wczoraj to były błędy na poziomie naszej polskiej ligi. Nie mają prawa mieć miejsca w Barcelonie

0

Druga połowa była dobra OK ale nie można chwalić zawodników dlatego że w pierwszej połowie zagrali najgorzej od nie pamiętnych czasów! Adriano Pique i Mascherano to była katastrofa w pierwszej połowie! Teraz można dziękować VV za to co bronił! Dla mnie zawodnikiem meczu w Barcelonie był Alba i naprawde dobry debiut miał Song

0

Dla mnie to bardzo dobry zawodnik ale nie pasuje do stylu Barcelony i najlepiej będzie jak odejdzie. Tylko mecz z realem mu wyszedł

0

ale zimno i to w sierpniu :D

0

Pokory jeszcze ponad 10min. Nie cieszmy się na zapas

0

kra7me
3 spalone których nie było + 1 który był

0

LechKolejorz
To już o błędach nic powiedzieć nie można?! Ciesze się z 3pkt. ale ja będe obawiał się wyjazdów bo tak zagrali jak to było sezon temu. I nie chodzi mi o to że mają wygrywać lekko i przyjemnie bo jest to niemożliwe tylko o te błędy i skuteczność bo tak rok temu przegrali mistrzostwo. Apropos Busquetsa z błędów trzeba wyciągać wnioski byłoby 2:0 i po meczu. Na szczęście mecz zakończony zwycięstwem. Zawsze będe kibicował Barcelonie!

0

LechKolejorz
No tak każdy dzisiaj nie był sobą. Alexis strzały w środek Busquets ala Valdes. Fabregas jakby uciekał nie szukając gry

0

LechKolejorz
Alba zaliczył asyste. Mi chodzi o to że jak Alves jest w obronie to wygląda na zagubionego. Ile raz w tym meczu mu uciekali albo go ogrywali

0

No i ta skuteczność. Alexis tylko w bramkarza strzela. Iniesta pusta bramka

0

Najpierw Valdes teraz Busquets naprawde niech przestaną się bawić :( Sędzia kompromitacja trzy razy spalony którego nie było a Barca sam na sam wychodzi! Gol dla nas ze spalonego. Niestety koszmary z poprzedniego sezonu wracają piach piach piach na szczęście wygrana jest. Chaotycznie w obronie. Po raz kolejny gol stracony po stronie Alvesa. Mizerny Fabregas. Iniesta śpiący

0

Ten mecz przypomina to co działo się rok temu. Wtedy real dominował a Barca i tak zdobyła puchar teraz jest odwrotnie. Mam nadzieje że puchar będzie dla Barcy!

0

Jeżeli Barca straci punkty w tym meczu to zaczne się obawiać. Pamiętamy jak rok temu było pierwszy mecz na wyjeździe 2:0 mecz i nic nie wskazywało na strate punktów a potem te błędy typu "Valdes z realem" i było 2:2

0

Ludzie chyba są niedowartościowani jeśli zwracają na uwage czy ktoś daje im plusa czy minusa. Co do Songa to zobaczymy. Ciekawe jak potoczą się losy do końca sierpnia Afellaya czy Fontasa

0

Taka ciekawostka: W poprzednim sezonie ciężko było strzelić rywalowi gola na Camp Nou a tu już w pierwszym meczu.

0

Ciekawe co dalej z Afellayem

0

plus z tego meczu David Villa a minus jak dla mnie podkreślam jak dla mnie Alves

0

Już macie kompleksy bo real prowadzi? a co będzie jak dziś Barca straci punkty? Będzie obrażanie pewnie

0

Jutro nie będzie łatwo o wygraną dlatego że to pierwszy mecz. Zobaczymy jak zagrają pod wodzą Tito. 3mamy kciuki

0

Nie przekroczyli budżetu transferowego to bardzo dobrze

0

Patrycjusz
Zgadzam się. Wydawać 19mln. Euro po to tylko żeby siedział na ławce?

0

Rivaldo wtedy sam wygrał mecz z Valencją. To był niesamowity piłkarz. Który był lepszy Rivaldo czy Ronaldinho?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?