0

konrado6
Wiesz co tzn.? antyfutbol

0

Hiszpania słabo fizycznie wygląda. Czemu nie gra Llorente tylko ten Rasiak Torres?

0

Patrząc na to co Afellay pokazał podczas Euro to bym go sprzedał ale przecież każdy z Holendrów zawiódł. Najgorszy był mimo strzelonej bramki z Niemcami Van Persie i Robben

0

No właśnie jak można mówić że nic się nie stało? Mieliśmy najsłabszą grupe podkreślam najsłabszą i zajęliśmy ostatnie miejsce! Najlepiej pogłaskać ich wszystkich po główce i jeszcze im premie wypłacić

0

Jeśli będzie to Polski trener to będze nim Skorża

0

To że Piszczek Kuba i Lewy tak grali to podziękujcie jak zwykle wspaniałej ekipie od przygotowania fizycznego. Wczoraj to i tak każdy chodził a nie biegał

0

Bar fcb
Boenisch najgorszy? Śniło Ci się coś?

0

Kolejne mistrzostwa i znów ten sam błąd: przygotowanie fizyczne czy to się kiedyś zmieni? Ja Piszczka w Borussii nigdy nie widziałem tak zdychającego jak wczoraj. Nie potrafią wymienić dwóch trzech podań. Atak pozycyjny to jest dramat i co po raz kolejny mamy powiedzieć że nic się nie stało?

0

Bo Hiszpania bez Xaviego i Iniesty nie byłaby wielka :) bo Hiszpania gra stylem podobnym do Barcelony. Nie gra zakichaną piłke na zasadzie 40 metrowe podanie do CRY7 :)

0

W ogóle on jest chamem i ma kompleksy. Messi nigdy nic na niego nie powiedział a ten zaczął płakać bo kibice zaczęli skandować: Messi Messi... Messiego szanują bo jest skromny a całą swoja wielkość pokazuje na boisku

0

barsa
Hahaha pocisnąłeś :D

0

Już nawet Borek i Feddek mówią na niego Krystyna na wizji :D

0

A kogo byś chciał?

0

koziar
Jak przeciwnicy postawią autobus w polu karnym to kto będzie z główki strzelał?

0

No to Panie i Panowie koniec sezonu i za dwa tygodnie zaczynamy Euro!

0

To nie jest Fontas tylko Puyol

0

Dziękujemy!!!
Iniesta dzisiaj był nie do zatrzymania . Bardzo dobry mecz Pique i Mascherano. Dla mnie Mascherano to zawodnik który ani razu nie zawiódł Barce w tym sezonie. Fantastyczny jego sezon!

0

Czy drużyny nie mogły się dogadać i zagrać wczoraj lub w środe? No głupota by tyle czekać a przecież oni już powinni odpoczywać przed Euro

0

Smutna wiadomość dla fanów żużla :( sorki że po za temat :(

0

Na pewno nie sprzedawałbym Adriano!!!

0

Ja też bym wziął Drogbe. Co szkodzi go wziąć skoro jest za darmo!

0

Jeju ludzie ten mecz był o nic więc co wy gadacie że Villa by pomógł czy tam nie wiem kto. Jak kończyliście szkołe i był czerwiec to wam się chciało do szkoły chodzić? Głupi przykład ale jest

0

Cała Barcelona dziś śpi

0

Powiem tak gdyby był Puyol to o obrone bym się tak nie martwił. Pique po prostu to nie jego sezon

0

Kto wie czy to nie ostatni mecz Daniego Alvesa w lidze hiszpańskiej?

0

Zgadzam się mecz jest nudny jak cholera! ale fantastyczny dzień dla trójki Polaków z Borussii!

0

Alves od jakiegoś czasu jest bez formy

0

rubasz
Oczywiście że są długi ale po co je pogłębiać. Barcelona miała oszczędzać., żeby się nie okazało że kupią Bale'a i sprzedadzą Alvesa. Oczywiście wiem że to różne pozycje ale tu o kase chodzi

0

A dla mnie Jordi Alba wystarczy. Po co wydawać 40mln. i potem znowu długi będą!

0

Ja na środek ataku wziąłbym Drogbe. Za darmo a mógłby być jak Larsson. Na główki w sam raz. Minus to chyba do stylu Barcy nie pasuje tak mi się wydaje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?