0

Danio66
Myślisz że real sobie pozwoli drugi raz na coś takiego? a wy znów po 2. bramce dla realu powiedziecie nie ma już co oglądać troche pokory. Real gra najlepiej właśnie z drużynami z czołówki i nie zdziwie się jak będzie np. 4:1

0

Przestańcie się napinać że real straci dziś punkty :)

0

dzięki temu Ajax nie wyszedł z grupy :)

0

dzieci dostają internet i tak jest :) a potem narzekają że egzaminy gimnazjalne za trudne :)

0

prokofiew
Właśnie to samo chce powiedzieć :) Ludzie po prostu zazdroszczą Barcelonie tylko Polacy są tak zakompleksieni

0

Widzieliście gol dla Man.Utd z QPR? śmiech na sali :) nie dość że był spalony to sędzia za aktorstwo dał rzut karny i czerwoną kartke dla zawodnika QPR

0

jest jakiś argument na to że real straci dziś punkty?

0

A tak w ogóle zobaczcie sobie pierwszego gola dla Chelsea :) 2 metrowy spalony a gol zaliczony :)

0

Barçaparasiempre
Jakich ekspertów futbolowych? Sam Mateusz Borek komentujący pierwszy mecz powiedział o ewidentnym rzucie karnym i co był? Nie nie był! Totalny debilizm :)

0

vit0sFCB
Jest Montoya więc spoko :)

0

Takim cichym bohaterem wczorajszego spotkania był... Alexis

0

dla mnie np. zamiast karnych powinien być rzut wolny pośredni w niektórych sytuacjach. Nieraz bywa że karny to za duża nagroda

0

Józek Guardiola
masz absolutną racje

0

Sawik_10
W każdej drużynie musi być lider

0

To co wszystkim fanom Barcelony życze wesołych i pogodnych świąt :)

0

aha i co najważniejsze Valdes obronił karny a nikt o tym nie mówił! Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów!

0

Zazdrość zazdrość i jeszcze raz zazdrość ich to boli że Barca zdobywa tyle tytułów a oni pusto ostatnio na półkach mają i dziadka muszą pytać kiedy ostatnio tytuł dla realu był

0

Jak karny Barcelonie się nie należał?! Ludzie nie bądźmy idiotami!

0

Cesc mnie denerwuje że tylko Messiemu podaje piłka nawet gdy go czterech kryje

0

messi30
To już nie jest pupilek Pepa. Zdjął go nietylko za żółtą ale również za fatalną gre

0

realistka
To może ja Ci nadepne na dłoń skoro chamstwo tolerujesz co? :)

0

Tak to wygląda jakby Messi wolał mieć więcej zawodników przed sobą niż tylko jednego bo tak to go blokują :D

0

Szymek9
bo to jest sekta :) słuchają wszystko to co ich władca Mou powie dla nich to rzecz święta :)

0

Gol Saragossy ze spalonego i aktorstwo przy karnym ich zawodnika i sędzia nam pomaga :)

0

Mam nadzieje że Alvesowi się nic nie stało i nie chce więcej Keity na pozycji Busquetsa!

0

Niech mi ktoś wytłumaczy jak można marnować taki 200% sytuacje jak Cesc Messi czy Adriano no jak kur... jak???

0

a wy tylko narzekacie :) będziemy rozliczać Pepa po spotkaniu

0

Barca nic nie mówiła po meczu o karnych na Alexisie i Puyolu a teraz że sędzia okradł Milan. Pytam się z czego? jak bodajże ten gol to jedyna ich super okazja była.
Zauważmy jak brutalnie grają rywale między innymi na Messim (patrz Nesta)
ale przecież to Milan okradli :) nie no śmiech na sali

0

To jest jeden wielki burak. w Anglii robił to samo tylko że tam nie było dwóch drużyn walczących o tytuł tylko wiele. Panowie wczoraj Chelsea miała takiego karnego jakie Barca ma i nikt o tym nie mówi. Sędzia rozdawał kartki na lewo i prawo i Benfica grała w 10. Ten burak po prostu zazdrości że Barca ma tyle tytułów. Przecież jakie są komentarze gdy real remisuje bądź przegrywa? Sędzia nie podyktował milion karnych

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?