masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję, że to prawda i się określi. Bo to ostatni dzwonek żeby zarobić na nim. Jeśli podpisze to git a jeśli nie to za minimum 70 mln sprzedać.
5
Jak w kasie pustka to Szwagry przeprosiły się z Masią
11
Sami rasiści w tej Hiszpanii bo męczennik nie dostał nawet tego na pocieszenie.
1
@Litman bo Vini ma przepalone styki i to z wiekiem się nie naprawi.
0
Oby tak dalej niech strzela jak najwięcej może odzyskamy kasę zatopioną za niego.
2
@CHRISmas_fcb no jednak Polska liga trudna jest.
2
@th@les Balde niestety przypomina mi Dzbana jeśli chodzi o dokonywanie wyborów niestety chłop szybciej biega niż myśli.
0
@626 ale z drugiej strony jeśli za darmo miałby przyjść to utrzciwa cena.
6
@Ytari z tym, że chcieli wejść do bramki z piłką, bo im strzelać nie kazano.
1
@normasubiektywna odwala fest ale teraz trener go broni.
0
@messi33 już cudów nie wymagaj, jeszcze powiesz może że Fati przypomni sobie jak się grało przed kontuzją? xD
4
Szkoda że nie poszedł, niby nie jest najgorszy ale jego pobory to przesada.
0
@Kapitan9 jesteś pewien, że Tah jest lepszy od Christensena?
2
@pawcio1989 tylko nikt nie chce z Afryki gwiazd bo wysiadają na Puchar Narodów Afryki. Więc już tak nie biją się kluby o nich.
2
@panczo Perez na stare lata chyba głupieje bo daje sobie na łeb wyjść dawniej nawet Krysię do pionu by ustawił.
1
@partymaker bo nie wywalił Męczennika z boiska
0
@Pustelnik aż chcą zmieniać definicję spalonego żeby Mekambe łatwiej wytłumaczyć było
0
@Astad ojoj jakby to było ważne. Oni mają Męczennika z złotą gałą się każdy wie że Yamal jest od niego lepszy a chłopak dopiero się rozwija.
0
@kinioo no i właśnie pokonała ogórki 0-4 xD
0
Yamal to bardziej zasługuje na złoty balon niż męczennik. Poziom podobny a kulturą przewyższa parę razy Męczennika.
2
@pacior95 nawet widać jak już wejdzie na boisko to truchta i nie gruzie trawy jak powinien to robić rezerwowy. Gość niestety przegrał z kontuzjami.
8
Vidal pozamiatał xD
1
@Ziemny głową chyba też możesz strzelić?
3
@Rupert_Haubica Rządowi mogą więcej.
0
Męczennik też chyba powinien wylecieć. Ale wpierdziel dostali i bez tego więc może i lepiej przynajmniej nie mają wymówek, że sędzia drukował
0
@Atlas Xavi to wybitny pomocnik ale jako trener to B klasę może trenować.
0
@Sebolinho to wódz ich sprzedawał za paczkę fajek, bo trudno silnego winnego murzyna złapać w siatkę
0
@HORUS dawniej to był nasz stadion treningowy. Teraz oprócz paki mamy trenera więc powinniśmy odzyskać nasz treningowy stadion. xD
1
@Murazor może jednak Fati ma w parę razy większa pensję niż powinien? Nie róbmy znowu kominów płacowych jak za Bartka.
0
@czarnatom Bernal jeszcze jest.