0

Mam nadzieję, że to prawda i się określi. Bo to ostatni dzwonek żeby zarobić na nim. Jeśli podpisze to git a jeśli nie to za minimum 70 mln sprzedać.

5

Jak w kasie pustka to Szwagry przeprosiły się z Masią

11

Sami rasiści w tej Hiszpanii bo męczennik nie dostał nawet tego na pocieszenie.

1

@Litman bo Vini ma przepalone styki i to z wiekiem się nie naprawi.

0

Oby tak dalej niech strzela jak najwięcej może odzyskamy kasę zatopioną za niego.

2

@CHRISmas_fcb no jednak Polska liga trudna jest.

2

@th@les Balde niestety przypomina mi Dzbana jeśli chodzi o dokonywanie wyborów niestety chłop szybciej biega niż myśli.

0

@626 ale z drugiej strony jeśli za darmo miałby przyjść to utrzciwa cena.

6

@Ytari z tym, że chcieli wejść do bramki z piłką, bo im strzelać nie kazano.

1

@normasubiektywna odwala fest ale teraz trener go broni.

0

@messi33 już cudów nie wymagaj, jeszcze powiesz może że Fati przypomni sobie jak się grało przed kontuzją? xD

4

Szkoda że nie poszedł, niby nie jest najgorszy ale jego pobory to przesada.

0

@Kapitan9 jesteś pewien, że Tah jest lepszy od Christensena?

2

@pawcio1989 tylko nikt nie chce z Afryki gwiazd bo wysiadają na Puchar Narodów Afryki. Więc już tak nie biją się kluby o nich.

2

@panczo Perez na stare lata chyba głupieje bo daje sobie na łeb wyjść dawniej nawet Krysię do pionu by ustawił.

1

@partymaker bo nie wywalił Męczennika z boiska

0

@Pustelnik aż chcą zmieniać definicję spalonego żeby Mekambe łatwiej wytłumaczyć było

0

@Astad ojoj jakby to było ważne. Oni mają Męczennika z złotą gałą się każdy wie że Yamal jest od niego lepszy a chłopak dopiero się rozwija.

0

@kinioo no i właśnie pokonała ogórki 0-4 xD

0

Yamal to bardziej zasługuje na złoty balon niż męczennik. Poziom podobny a kulturą przewyższa parę razy Męczennika.

2

@pacior95 nawet widać jak już wejdzie na boisko to truchta i nie gruzie trawy jak powinien to robić rezerwowy. Gość niestety przegrał z kontuzjami.

8

Vidal pozamiatał xD

1

@Ziemny głową chyba też możesz strzelić?

3

@Rupert_Haubica Rządowi mogą więcej.

0

Męczennik też chyba powinien wylecieć. Ale wpierdziel dostali i bez tego więc może i lepiej przynajmniej nie mają wymówek, że sędzia drukował

0

@Atlas Xavi to wybitny pomocnik ale jako trener to B klasę może trenować.

0

@Sebolinho to wódz ich sprzedawał za paczkę fajek, bo trudno silnego winnego murzyna złapać w siatkę

0

@HORUS dawniej to był nasz stadion treningowy. Teraz oprócz paki mamy trenera więc powinniśmy odzyskać nasz treningowy stadion. xD

1

@Murazor może jednak Fati ma w parę razy większa pensję niż powinien? Nie róbmy znowu kominów płacowych jak za Bartka.

0

@czarnatom Bernal jeszcze jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?