masik86
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stegena bym zostawił na trybunach. Płacić mu trzeba też na wypożyczeniu więc niech kiśnie na trybunach. Jego wybór kasa albo gra.
0
My chyba nigdy nie zarobiliśmy tyle na zawodniku co świat o nim prawie nie słyszał.
3
Sensowna oferta jak wpłynie za gościa to trzeba sprzedać. Małej pensji nie ma a gra jak średniak.
5
Przecież tak działają transfery, najpierw gadasz z zawodnikiem później z klubem to tak na zdrowy rozum działa. Bo po co gadać z klubem jak zawodnik nie jest zainteresowany transferem.
0
@aiven kumpel pił wodę z turasem to ten właził pod tira i pił bo Allah z góry nie widzi ????
3
Bardzo dobra wiadomość. Zeszliśmy z jego pensji.
0
@czar007 Rashford chyba jednak droższy
5
@liberoFCB z jego techniką to biegać bardzo nie musi więc jeszcze parę lat pogra.
8
Kupić chłopaka i wypożyczyć na rok żeby się odrywał
0
@cules100pro ale co zarobił to jego.
0
@Rifek A to jak jak w Fifie się robiło xD
8
Za Curacao będę trzymał kciuki xD
0
Niech dają pięćdziesiąt baniek i zapomnimy, że wykupili nam Neymara.
1
Z Klauzulami odejścia to dobry pomysł.
2
Jak mają posesję niech dadzą mu tyle żeby przeszedł do nich, bo Barca zgodzi się go oddać za cygaro i flachę dla Szwagrów.
6
Dogadał by się z Rudigerem jeden większy świr od drugiego
2
@FanVictoraIbarbo uczył się od Alby hehe
1
Czyżby zamienił stryjek siekierkę na kijek?
5
@Arekvip Yamal jakoś nie osłabia.
0
@ShawnC chyba tylko niepołamany Christensen i z działającym stykami Araujo. Ale to niemożliwe hehe
22
Szkoda chłopaka ale niestety sufitu nie przeskoczy.
2
@maroon słowo klucz "jeśli"
0
@Zed1992 czy lepszy to nie wiem. Ale w ilości minut to podobnie.
3
Arda tak wysoko nie spodziewałem się.
0
To ci niespodzianka, żodyn się nie spodziewał żodyn xD
0
@Sekstet2009 albo z Drente czy jak mu tam
1
@dzefrej234 dwójka Age jeszcze była git.
1
@dzefrej234 to jest gra hehe pamiętam to była chyba pierwsza strategia w którą grałem.
1
@MesQueUnClub_87 mało kosztował to tragedii nie będą mieć.
2
Hiszpan z dziada pradziada xD