0

@DIPENSE Gordon właśnie pomoże defensywie :) Ludzie dalej nie mogą zrozumieć że nie tylko chodzi o obrońców ale wszystkich zawodników jak bronią i pracują w pressingu.

5

Rogers i Reilly WTF?

0

@Arden To jest potwór w pressingu

1

@Eto'o9 R10 Mi się wydaje że teraz Torres jakby dostał zaufanie że jest pierwszoplanową postacią i główną 9 to wejdzie jeszcze na wyższy poziom. Mam nadzieje że na MŚ już pokaże na co go stac.

0

Ale ten Bruno Fernandes jest piękny https://prnt.sc/_VrRyCXlJd-C

0

@LAMC_10 Ja obu reprezentacją :)

0

Ale Mbappe musi być głupio :D

2

Gyokers gol w 119 minucie

1

@eckov Taktycznie niesamowity i IQ piłkarskie na najwyższym poziomie

4

Ja już wiele lat oglądam piłkę więc umiem docenić taką grę Arsenalu. Fenomenalnie bronia

2

@partymaker głupie przepisy

1

Dobrze sędzia zrobił. Graja ma czas to nie ma różnego i do szatni

0

@ViDuusPL Jak Araujo w prime :)

4

Ale Gabriel to dzik!

1

Dziwne że gra Skelly zamiast Zubimendiego

0

@LAMC_10 Gdzie niby taki kurs znalazłeś?

0

Dzisiaj remis i Arsenal wygrywa po dogrywce lub karnych

0

@ZuczekFCB1899 To jest oczywiste i to dużo lepsze.

0

@Azazel_Pazuzu ale na MŚ i w City jak grał pokazywał wielką klase. W Atletico to jest odrębny przypadek.

1

@Szmulek A co Atletico miało "powiedzieć" Sprzedamy go ale za trochę więcej pieniędzy? Ale chwile będziemy udawać że go nie sprzedamy.

0

Deco podobno jeszcze po Musiale pojedzie :)

0

@Barca_Big_Moment Frenkie na pewno nie odejdzie. Za dobrze mu u nas i już nawet się wypowiedział że na pewno zostaje.

0

Frenkie, Pedri, Bernardo i mamy 80 % posiadania piłki :)

1

@blakkudium Pasuje mu koszulka :)

1

@NeroTFP1 Chat GPT jest to można pisać książki :D A tak na serio to życzę powodzenia!

3

Ale ciekawe czym kierował się Julian wybierając Atletico. Przecież to wszyscy wiedzieli że w tak defensywnym klubie nie będzie mu się dobrze grało i nie rozwinie skrzydeł.

0

@Kapitan9 Czemu uważasz że prawę skrzydło to jego najlepsza pozycja?

0

@jeonek Prawdziwy ogień. Do tego Pedri może nie gra agresywnie ale ma bardzo dużo odbiorów i dużo biega.

2

Już niedługo Gordon u nas

1

@macio_944 Transfer ciężki ale jak się zadeklaruje że chce odejść to jest szansa jak co bądź nie ma długiego kontraktu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?