matirix20
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kraków
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mnie najbardziej zawiódł w tym dwumeczu Pedri. Odnośnie Torresa wydaje mi się że jakby został nasza główna 9 to by zaczął strzelać seryjnie gole.
0
@norbi77 są przepisy że takiego gdybania nie ma jak jest na styku
0
To nie wina obrońców tylko ekstremalnie wysoko wysuniętej linii obrony.
0
Miałem wizję. Atletico czerwona w pierwszej połowie.
4
@KamQiX Czemu Var nie interweniuje? Ja pierdziele Ferran przyjmie w końcu piłkę? Kokę już 5 faul i dalej beż kartki?!?! Simeone zaraz wbiegnie na boisku wkurza mnie to jego machanie rekami
0
@Kgorecki2500 jaki kurs ?
5
@JanuszKorwinMikke Miał potencjal zeny być najlepszym obrońca na świecie. Raczej do tego już nie dojdzie ale wkurza mnie ta krytyka na niego cały czas. Przecież odkąd wrócił gra dobrze i dokłada jeszcze gole. Pique był trochę niedoceniany. W formie był bestia a zawsze mówiło się o innych zawodnikach a nie o nim.
0
Cherki widzę druga asysta Pan pilkarz
0
Muriqi musisz tylko 2 gole do Mbappe
1
Widzę że 19.04.2026 City-Arsenal grubo
0
@Wiktor91 Tak to wygląda trochę.
3
Ja bym go zostawił. Jest idealny na rotację i na zawodnika nr 12 w kadrze.
3
A jak Wam się ogólnie podoba gra Araujo po powrocie? Ja jestem zadowolony widać że bardzo skoncentrowany i do tego nawet coś nie raz strzelił.
3
Ja jeszcze liczę, że Muriqi dogoni Mbappe :)
3
@Guillegavira Zgadza się, to że on jest słaby w pojedynkach główkowych to mit.
5
@mvnBasten Nie powinien tu trafić a zgarniemy 3 ligę z nim.
0
@pt9 Racja, przyszłość nadchodzi nieubłagalnie.
0
@pt9 Pierwsze słyszę o Claude. Jaki kurs?
0
AI z google jest też dobre czy lepiej korzystać z chatgpt?
0
@La Pulgaa Oby oby!
6
Ależ szkoda tego meczu i wyniku z Atletico. Liga praktycznie wygrana można by było rotować przed LM.
0
@Soetie zajebał gość prawie jak Maicon z Japonią.
0
@kaamil1910 Jak w FMie Musiale za niego kupiłem hehe
0
Alternatywna rzeczywistość. Przychodzi City i wykłada ofertę za Raphinhe 130 mln. Akceptujecie?
0
@FcPortoFan1999 Faktycznie taki kozak jest albo może być? U mnie w Fmie rozwinął się kosmicznie i już2 razy po 4 gole załadował. https://prnt.sc/JP2IYLh8u-iY
1
https://prnt.sc/djuUmj7BvDFV
Barcelona-Atletico 3-0 do przerwy. Tak to powinno wczoraj wyglądać. Ale nie mamy takiego napaadziora jak Samu Aghehowa :(
0
@ViscaBARCA666 Racja w pełni. Coś z nim jest nie tak.
0
@vangoor Wydaje się dość pewne
0
Jakie pewniaczki na dzisiaj?
13
@barczyk Przecież mamy Yamala na tej pozycji.