mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Who_you_mam @Popitek12 Popsiak nigdy nie wsiadziesz do samolotu Ryana?
0
@FcPortoFan1999 @Popitek12 Popperos prowadzi tłum tam Oskarito - i dzisiaj przełamanie wjeżdża
AKT DRUGI!
0
@FcPortoFan1999 Korea aż tak dobrze nie gra Oskaros
8
Ile dzisiaj bramek Ronaldo ukąsi?
a) 1?
b) 2?
c) 3?
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Comentateiro @heniusss @macio_944
1
@FcPortoFan1999 Khusanov, Fayzullaev i dalej nie chce nikogo skrzywdzic i pominąć
1
@Lionel_Messi10 skad oni maja info?
Dobre zrodlo?
0
@FcPortoFan1999 nie bedzie, tylko Japonia cos moze nameiszac dalej
1
@FcPortoFan1999 to dopiero na Mistrzostwach Azji Oskarinos
0
@Ptasior dzisiaj się przełamuje jak nic
0
@FcPortoFan1999 nie powinien
0
@Starrk jednak wydaje sie, ze dzisiaj musi nastąpić przełamanie Ronaldo
0
@Paulinho2012 przeciez Uzbekowie nie wygraja
3
@pluszek nie, ale żółta tak
Juz bardziej czerwona dla Poscha, ale też żółta była ok
3
@Encore Ronaldo chce współpracy z zawodnikami z Naserów
1
@AmigoBlancos ale dlaczego rankingiem Fifa, ja mowie o takich top8 ekip bardziej personaliami i tez u bukow przed mundialem, historia itp
Norwegia jednak ani razu nie grala w MŚ w XXI wieku, niedawno nie zakwalifikowali sie na Euro, kadrowo fajnie wyglądają - dlatego to jest przykład realnego czarnego konia który moglby zburzyc porzadek - Hiszpania / Francja / Anglia / Argentyna / Portugalia / Brazylia / Niemcy (mimo ich problemow w ostatnich mundialach)
0
@heniusss dzisiaj to chyba jednak trudno, żeby niczego nie władował
0
@AmigoBlancos do top4 spoza takiego grona top8-10 ekip to Norwegia to mógłby być czarny koń
2
@directedbyfcb @FcPortoFan1999 to pewnie więcej będą wiedzieć po kolejnych dniach jaki bilans przy 3 pkt daje awans
1
@Kgorecki2500 @FcPortoFan1999 Oski Ty lubisz takie kombinowanie
4
Za nieco ponad godzinę zaczynamy 2 kolejkę meczów w tzw. grupie śmierci, a nie jakiejś śmiesznej grupie J
@Popitek12 @barcelonaLM @Encore @Kessie @blakkudium @Adran360 @Lanosss @PatrychoO @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 to dzisiaj luźno Oski, tutaj Uzbekistan a COAT ostrzy pazurki na taką ofiarę
1
@FcPortoFan1999 Eusebio ma 9
Ronaldo ma 8
0
@FcPortoFan1999 na czym polega?
5
Jak Ronaldo strzeli dzisiaj 2 gole zostanie samodzielnym najlepszym strzelcem Portugalii na mundialach.
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @blakkudium @Adran360 @Kessie @Lanosss @PatrychoO
0
@FcPortoFan1999 i tutaj będzie przełamanie mundialowe
0
@FcPortoFan1999 postawiłeś u buka na bramkę Christophera?
Z Uzbekami to przełamie sie
0
@FcPortoFan1999 moze Francja byc w 3x final, ale pamietajmy o celu w tym wszystkim
Dzisiaj, za nieco ponad 90 minut AKT DRUGI!
0
@FcPortoFan1999 ale to ważny temat i Mbappe znowu pokazuje siłę - moze 3 final z rzedu dla Kyliana?
1
@Giwera i nie robot @FcPortoFan1999
0
@Encore Messi pewnie odpoczywa na Jordanie (tutaj pechowo bo to najslabsza ekipa w grupie), a a Haalandzik i Mbaape bija sie w ostatnim meczu, tam pewnie cos ukasi
Zobaczymy co Kejnuch i jesli Ronaldo o czyms marzy to dzisiaj 2 Uzbekom musi wsadzic
Ciekawe jaki bilans Yamalinho zrobi, 1 wpadla, ale on sie rozkrecac moze