0

@FcPortoFan1999 przeciez 0-0 i klatwa wjechala

0

@FcPortoFan1999 karny to nie gol

0

@FcPortoFan1999 i mowilem

0

Haha penalti dla Argentny

@Popitek12 patrz Pops co ustawka

0

0

@FcPortoFan1999 Oski calma

1

@Luciano99 @Popitek12 Popsiak co wykorzystal ze Lucek stan trzezwosci Lucka i brak wylogowania sie

1

@Lanosss jutro @Popitek12 Pops uruchamia maszyne

1

@Kengo @Bolton opinia o tej historii

@Kessie

0

@Sysia11 Almada to nie jest gracz poziomu tier 1

0

@FcPortoFan1999 15-0 xdddd

0

@FcPortoFan1999 uspokój sie Oski

1

@FcPortoFan1999 bo jednak wtedy mogliby go zawiesic na 3 miesiące, ale moze udaloby sie wynegocjowac te 3 miesiace np. od października

1

@Herato @Bolton lubi takie kombinacje genetyczne

0

@FcPortoFan1999 bo wtedy wiedzą z czym mają do czynienia i jak to tylko closti to ok

0

@FcPortoFan1999 grozna, dobry trener i niezle nazwiska, sa po silnym Euro gdzie mogli pokusic sie nawet o cos wiecej

Dobrze zaczeli turniej Oskarito

0

@FcPortoFan1999 nie mozna sobie samemu wsmarowac i fajnie miec wloski paszport

1

@maroon @tadzik447 już zaciera ręce na taką pogodę, on Tylko 30+ stopni, a poniżej to mu za zimno

3

@Lionel_Messi10 Molina wraca do 1 składu

2

@maroon bo taką godzinę macie w Bangladeszu kiedy na boisko wejdzie Argentyna i Austria

3

@agaFCB lepiej jakby się wysmarowała clostebolem i pozwoliła się zbadać

@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM

0

@tadzik447 nie no Tadzik, realnie realnie

0

@Jarema2000 jednak wejście do top4 MŚ to sukces, a fakt, że niedawno ARG wygrała MŚ, to jednak dla mnie medal MŚ to sukces. Ostatni raz ktos obronił tytuł to Brazylia w 1962.

Wiadomo, że brązowy smakuje lepiej niż srebro ;), ale medal to medal.

2

@Herato kto wie czy jednak Portugalia nie rozbije Uzbeków

0

@bart_azz na razie zanim dojdziemy do 3 kolejki, jest druga

Algieria mimo zlego wyniku 0-3 nie zaprezentowala sie zle z ARG. Pytanie czy to wlasnie sila Algierii czy sa problemy w grze ARG.

Austriacy zaprezentowali sie bardzo solidnie na ostatnim Euro i maja pare dobrych nazwisk w skladzie - wiec to solidny test dla ARG ale tez bardzo wazny test bo 1/16 z Hiszpania to nic dobrego

1

@Rifek dlaczego m.in Byly trener Brazylii ma sie za niego wypowiadac;)?

8

za 3H GOAT zagra z Austrią. Bardzo ważne i niełatwe starcie na groźną Austrię.

Ciężki mecz czeka Argentynę - wygrana praktycznie zapewnia 1 miejsce w grupie, remis też stawia w nienajgorszej pozycji (choc wtedy będzie konkurs na bramki z Austrią i ARG ma 1 bramkę przewagi, ale to zawsze otwiera ścieżkę dla każdej z ekip), a porażka praktycznie zabija szanse na 1 miejsce i wtedy najpewniej czekałby ARG mecz z Hiszpanią już w 1/16.

@Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @FcPortoFan1999

1

@Konradowskyy i to to z 1930 a nie tylko z 1950

0

@dzefrej234 nie, ale jednak zwiekszasz swoje szanse a w la liga to wyraznie - zakupil grajkow lepszych od wiekszosci ligi i wbil do top4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?