mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 przeciez 0-0 i klatwa wjechala
0
@FcPortoFan1999 karny to nie gol
0
@FcPortoFan1999 i mowilem
0
Haha penalti dla Argentny
@Popitek12 patrz Pops co ustawka
0
@FcPortoFan1999 lemur?
0
@FcPortoFan1999 Oski calma
1
@Luciano99 @Popitek12 Popsiak co wykorzystal ze Lucek stan trzezwosci Lucka i brak wylogowania sie
1
@Lanosss jutro @Popitek12 Pops uruchamia maszyne
1
@Kengo @Bolton opinia o tej historii
@Kessie
0
@Sysia11 Almada to nie jest gracz poziomu tier 1
0
@FcPortoFan1999 15-0 xdddd
0
@FcPortoFan1999 uspokój sie Oski
1
@FcPortoFan1999 bo jednak wtedy mogliby go zawiesic na 3 miesiące, ale moze udaloby sie wynegocjowac te 3 miesiace np. od października
1
@Herato @Bolton lubi takie kombinacje genetyczne
0
@FcPortoFan1999 bo wtedy wiedzą z czym mają do czynienia i jak to tylko closti to ok
0
@FcPortoFan1999 grozna, dobry trener i niezle nazwiska, sa po silnym Euro gdzie mogli pokusic sie nawet o cos wiecej
Dobrze zaczeli turniej Oskarito
0
@FcPortoFan1999 nie mozna sobie samemu wsmarowac i fajnie miec wloski paszport
3
@Bolton https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-17001562#comment-17001562
1
@maroon @tadzik447 już zaciera ręce na taką pogodę, on Tylko 30+ stopni, a poniżej to mu za zimno
3
@Lionel_Messi10 Molina wraca do 1 składu
2
@maroon bo taką godzinę macie w Bangladeszu kiedy na boisko wejdzie Argentyna i Austria
3
@agaFCB lepiej jakby się wysmarowała clostebolem i pozwoliła się zbadać
@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @Kessie @barcelonaLM
0
@tadzik447 nie no Tadzik, realnie realnie
0
@Jarema2000 jednak wejście do top4 MŚ to sukces, a fakt, że niedawno ARG wygrała MŚ, to jednak dla mnie medal MŚ to sukces. Ostatni raz ktos obronił tytuł to Brazylia w 1962.
Wiadomo, że brązowy smakuje lepiej niż srebro ;), ale medal to medal.
2
@Herato kto wie czy jednak Portugalia nie rozbije Uzbeków
0
@bart_azz na razie zanim dojdziemy do 3 kolejki, jest druga
Algieria mimo zlego wyniku 0-3 nie zaprezentowala sie zle z ARG. Pytanie czy to wlasnie sila Algierii czy sa problemy w grze ARG.
Austriacy zaprezentowali sie bardzo solidnie na ostatnim Euro i maja pare dobrych nazwisk w skladzie - wiec to solidny test dla ARG ale tez bardzo wazny test bo 1/16 z Hiszpania to nic dobrego
1
@Rifek dlaczego m.in Byly trener Brazylii ma sie za niego wypowiadac;)?
8
za 3H GOAT zagra z Austrią. Bardzo ważne i niełatwe starcie na groźną Austrię.
Ciężki mecz czeka Argentynę - wygrana praktycznie zapewnia 1 miejsce w grupie, remis też stawia w nienajgorszej pozycji (choc wtedy będzie konkurs na bramki z Austrią i ARG ma 1 bramkę przewagi, ale to zawsze otwiera ścieżkę dla każdej z ekip), a porażka praktycznie zabija szanse na 1 miejsce i wtedy najpewniej czekałby ARG mecz z Hiszpanią już w 1/16.
@Encore @Popitek12 @Kessie @Adran360 @blakkudium @Lionel_Messi10 @Sysia11 @FcPortoFan1999
1
@Konradowskyy i to to z 1930 a nie tylko z 1950
0
@dzefrej234 nie, ale jednak zwiekszasz swoje szanse a w la liga to wyraznie - zakupil grajkow lepszych od wiekszosci ligi i wbil do top4