mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@takisobiektos ale wszystko inne chodzilo jak w zegarku
1
@FcPortoFan1999 a Jodar od 4-1 do 4-6 w 1 secie przegrywa
Co tam sie stanęło
1
@FcPortoFan1999 taka drabinka by sie przydala w tym roku
Ale 2 lata bez trofeum na mączce
8
Dzisiaj serwis nie był idealny w wykonaniu Igi
Były lekkie niedociągnięcia
@Encore @tbas @agaFCB @Popitek12 @FcPortoFan1999 @michal26
0
@FcPortoFan1999 może się przełamie teraz
1
@FcPortoFan1999 ale to jednak słaby taki prezent urodzinowy
1
@FcPortoFan1999 jemu to już może nic nie pomóc, to nie leczy nadgartska,
5
Iga kontynuuje passę - 5 z rzędu podanie do kosza
@Encore @tbas @adi7adi8 @FcPortoFan1999 @Kessie @Barca_Big_Moment
0
@FcPortoFan1999 fakt, że za tą substancję to kara nie jest za duża
3
Iga się nie zatrzymuje, 4 podanie z rzędu przegrane
@FcPortoFan1999 @Barca_Big_Moment @agaFCB @Encore
0
@Barca_Big_Moment zdecydowanie
2
@FcPortoFan1999 medycyna tez poszla do przodu, moze miec silny sztab, choc musi uwazac, zeby nie wpasc do kociołka z clostebolem
0
@FcPortoFan1999 jak najbardziej, on ma potężnego skilla Oskarito
5
Iga zmaściła swoje szanse na wygranie seta i jest 0-1 w plecy
@FcPortoFan1999 @Encore @agaFCB @Popitek12 @tbas @adi7adi8
0
@FcPortoFan1999 Fonseca moze byc jeszcze lepszy
0
@agaFCB zaraz znowu moze ją przełamie
0
@FcPortoFan1999 jak najbardziej i potem zamknięcie seta
2
@FcPortoFan1999 dobrze ze wczesniej przelamala to mogla sobie pozwolic na slabosc
1
@FcPortoFan1999 i tu przelamala ale musi sie teraz wybronic
0
Dobrze jakby Iga przełamała np w 7 gemie
@FcPortoFan1999 @Popitek12 @Encore
0
@19xavi93 z Flamengo też pudłowali, ale wygrali
Fakty są takie, że serie karnych potrzebne im też do troefów były
0
@FcPortoFan1999 nie rób prowokacji nadgarstkowej
0
@FcPortoFan1999 Fonseca to ma crazy skilla
0
@FcPortoFan1999 a próbowałeś kiedyś Oski?
8
Koniec upałów w Paryżu
@FcPortoFan1999 @Encore @Popitek12 @agaFCB @barcelonaLM @Kessie
0
@FcPortoFan1999 musisz tutaj byc bardziej otwarty
0
@clyde i czasami w takich meczach mozesz grac kupe ale ta setke co masz trzeba strzelic (tutaj ta setka byl karny)
0
@FcPortoFan1999 mogą mieć jak najbardziej, Ty to już pisałeś, że OKC jest nie do pokokania,
zacznij się hamować
0
@FcPortoFan1999 az tak nie, ale szczegolnie game 1 moze byc clutch w związku z tym
20
@Arden Rudiger ;)