mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Colon najwiekszy hit dzisiaj to Sabalenka - Osaka i dla nas mecz Majki
2
Co się dzieje na tym RG
Cobolli ma 2-0 w setach, potem 2-1 po przegraniu tiebreaka i wychodzi na 5-1 z podwójnym przełamaniem i teraz tiebreak jest grany 4 seta
5-1 to widać niebezpieczny wynik się zrobił w tenisie
Cobolli finalnie chokea nie zrobił i wygrał ten tiebreak, ale sobie nerwów dorzucił
@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@michal26 nie no, 300-400k w skali kraju to jest malo
Jesli wynik jest w obrebie 49-51 to nie jest duza różnica
Jednak w miare wyrazne wygrane to 2010 czy 2005, a potem mamy wyniki na poziomie 51-49, 51,5-48,5
3
@Kidd gorzej jak przełoży swoją formę strzelecką z LM na boiska MŚ ;)
4
@michal26 Szwagry: potrzymaj mi piwo ;)
0
@Encore Mbappe moze go przebic jesli bedzie gwiazda na mundialu wtedy
0
@Encore mysle ze gdyby Fonseca nie wyeliminowal Djokovica to Serb mógłby wziac tego garrosa.
Ten level spotkania byl potężny.
2
@kaamil1910 Bayern tez tak czesto moze robic a jednak widzimy ze dawno LM nie wygrali
1
@heniusss o to to to
3
@AlexDark00 @Zoker chyba nawet na 3 ligowca w pucharze Yamal gral 90 minut
Plus tez w nowoczesnym futbolu widzimy jak dochodzi kwestia pressowania, ruchu bez pilki, wiekszej liczby sprintow - @heniusss wrzucal ciekawy wykres bodajze
To tym bardziej oznacza ze rotowanie nabiera jeszcze wiekszego znaczenia przy srednio intensywniejszych meczach fizycznie
0
@Zoker praktycznie co mecz nie, moze nie mowimy o wskazniach rzedu 40-50%
Ale może zamiast 80- 90% czasu, to grać na 70% czasu.
Generalnie jak topowi moga grać to grają
1
@Encore moze wziąć tego garrosa
2
@Colon Fonseca tutaj mysle ze psychologicznie jest tez zboostowany @Encore @FcPortoFan1999
Wygrane 5x 5 setow z 0-2, w tym na Serba
2
@Giwera Beret nie wiem czy fizycznie jest gotowy też
Ogólnie to zawodnik który historycznie lepszy byl na trawie / hardzie a w RG najlepiej 1/4
Felix byl 4 na IO w Paryżu, choc tez maczka to nie jego
Cobolli to za to specjalista od mączki i dlatego upatruje w nim zawodnika ktory moze namieszac mocno
2
@Giwera Cobolli / Felix
2
@gumaz @Kessie chciałby sam pożyczyć
3
Ostatnim nastolatkiem który wygrał RG był Rafa Nadal w 2005 roku.
W tym roku ktoś z dwójki Fonseca / Jodar ma szansę tego dokonać. fonseca wydaje się na tego pewniejszego szczególnie po pokonaniu Djokovica i jednak teraz ma latwiej w 1/4 niz Jodar
Głowna przeszkoda dla młodych to Zverev w potencjalnej 1/2 dla Fonseci i w 1/4 dla
Jodara.
@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Kessie @Colon @JimMorrisonFCB
1
@blakkudium powinna byc kartka za zaatakowanie melexa
0
Ruud odrabia jednego seta ale to dalej Fonseca ma 2-1
@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie
0
@Encore crack z niego
0
@takisobiektos Fonseca w 1/2 w tej sytuacji zapewne
1
Fonseca 2-0 Ruud
@Encore @barcelonaLM @FcPortoFan1999 @Popitek12
0
@Encore i bierze tiebreaka i seta i pewnie mecz
0
@FcPortoFan1999 to moze kosztowac go drugiego seta
2
Ruudzik chyba nie chce wziac tego tiebreaka
@FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 moze jeszcze zrobic choke w tiebreaku
0
@FcPortoFan1999 obronil 2 setowe
0
@FcPortoFan1999 ma 3-1
0
@FcPortoFan1999 ale znowu ma breaka
Jakby Rubi wygral tego seta to kolejna 5 setowka i mecz 4+h
0
@FcPortoFan1999 Richard Freitag?