1

@Colon najwiekszy hit dzisiaj to Sabalenka - Osaka i dla nas mecz Majki

2

Co się dzieje na tym RG

Cobolli ma 2-0 w setach, potem 2-1 po przegraniu tiebreaka i wychodzi na 5-1 z podwójnym przełamaniem i teraz tiebreak jest grany 4 seta

5-1 to widać niebezpieczny wynik się zrobił w tenisie

Cobolli finalnie chokea nie zrobił i wygrał ten tiebreak, ale sobie nerwów dorzucił

@Encore @FcPortoFan1999 @Popitek12

0

@michal26 nie no, 300-400k w skali kraju to jest malo

Jesli wynik jest w obrebie 49-51 to nie jest duza różnica

Jednak w miare wyrazne wygrane to 2010 czy 2005, a potem mamy wyniki na poziomie 51-49, 51,5-48,5

3

@Kidd gorzej jak przełoży swoją formę strzelecką z LM na boiska MŚ ;)

4

@michal26 Szwagry: potrzymaj mi piwo ;)

0

@Encore Mbappe moze go przebic jesli bedzie gwiazda na mundialu wtedy

0

@Encore mysle ze gdyby Fonseca nie wyeliminowal Djokovica to Serb mógłby wziac tego garrosa.

Ten level spotkania byl potężny.

2

@kaamil1910 Bayern tez tak czesto moze robic a jednak widzimy ze dawno LM nie wygrali

1

@heniusss o to to to

3

@AlexDark00 @Zoker chyba nawet na 3 ligowca w pucharze Yamal gral 90 minut

Plus tez w nowoczesnym futbolu widzimy jak dochodzi kwestia pressowania, ruchu bez pilki, wiekszej liczby sprintow - @heniusss wrzucal ciekawy wykres bodajze

To tym bardziej oznacza ze rotowanie nabiera jeszcze wiekszego znaczenia przy srednio intensywniejszych meczach fizycznie

0

@Zoker praktycznie co mecz nie, moze nie mowimy o wskazniach rzedu 40-50%

Ale może zamiast 80- 90% czasu, to grać na 70% czasu.

Generalnie jak topowi moga grać to grają

1

@Encore moze wziąć tego garrosa

2

@Colon Fonseca tutaj mysle ze psychologicznie jest tez zboostowany @Encore @FcPortoFan1999

Wygrane 5x 5 setow z 0-2, w tym na Serba

2

@Giwera Beret nie wiem czy fizycznie jest gotowy też

Ogólnie to zawodnik który historycznie lepszy byl na trawie / hardzie a w RG najlepiej 1/4

Felix byl 4 na IO w Paryżu, choc tez maczka to nie jego

Cobolli to za to specjalista od mączki i dlatego upatruje w nim zawodnika ktory moze namieszac mocno

2

@Giwera Cobolli / Felix

2

@gumaz @Kessie chciałby sam pożyczyć

3

Ostatnim nastolatkiem który wygrał RG był Rafa Nadal w 2005 roku.

W tym roku ktoś z dwójki Fonseca / Jodar ma szansę tego dokonać. fonseca wydaje się na tego pewniejszego szczególnie po pokonaniu Djokovica i jednak teraz ma latwiej w 1/4 niz Jodar

Głowna przeszkoda dla młodych to Zverev w potencjalnej 1/2 dla Fonseci i w 1/4 dla
Jodara.

@Encore @FcPortoFan1999 @barcelonaLM @Kessie @Colon @JimMorrisonFCB

1

@blakkudium powinna byc kartka za zaatakowanie melexa

0

Ruud odrabia jednego seta ale to dalej Fonseca ma 2-1

@Encore @barcelonaLM @Popitek12 @FcPortoFan1999 @Kessie

0

@Encore crack z niego

0

@takisobiektos Fonseca w 1/2 w tej sytuacji zapewne

1

0

@Encore i bierze tiebreaka i seta i pewnie mecz

0

@FcPortoFan1999 to moze kosztowac go drugiego seta

2

Ruudzik chyba nie chce wziac tego tiebreaka

@FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 moze jeszcze zrobic choke w tiebreaku

0

@FcPortoFan1999 obronil 2 setowe

0

0

@FcPortoFan1999 ale znowu ma breaka

Jakby Rubi wygral tego seta to kolejna 5 setowka i mecz 4+h

0

@FcPortoFan1999 Richard Freitag?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?