4

@FabianekMrozek takie modele symulacyjne @Czajka90 @Eklerek i @Kessie szanuja

1

@FcPortoFan1999 tenis dla Ciebie to mocno dowozi na tym rg

1

@FcPortoFan1999 A na Wimbledonie latwiej z podaniem wygrywajacym

Fed znany z tego ze przewalil nieco za duzo spotkan ktore mial „juz wygrane”

To kosztowalo go status niepodwazalnego goata biorac pod uwage jego styl.

0

@FcPortoFan1999 ale 2 waznych graczy

Knicks tez usmiechaja sie na serie 7 meczowa

0

@FcPortoFan1999 Oski, nie ta dyscyplina

0

@FcPortoFan1999 przeciez Sinner z nikim by punktu nie wygral przez 4 kolejne gemy

0

@FcPortoFan1999 moga wplynax, to 2 waznych graczy Oskarze

0

@ricardo0705 tylko glowny architekt wygranej - GOAT 4 lata starszy, do tego po urazie z Phily

Skład niezły ale moze zabraknac tego jak Messi gotował co mecz, teraz to bedzie bardzo skomplikowane

1

@fenix1983 @Popitek12 Popczar to wielki fanboj Bilvy @Encore

0

@FcPortoFan1999 jednak mniej randomowe ale tak czy inaczej w meczu Sinnera nie mialo znaczenia kto stoi po drugiej stronie siatki

0

@FcPortoFan1999 oslabienia oslabienia Oskarze

1

@FcPortoFan1999 rzadki przypadek zeby przypisac Serbowi choke

0

@FcPortoFan1999 mlodszy z braci Cerundolo to jednak bardziej znane nazwisko, ale tam byla inna historia i to wiemy - potężne słońce, nagrzany do czerwonosci kort

1

@FcPortoFan1999 poza tym Sasza ma niepowtarzalną okazję

0

0

@Barca_Big_Moment Saba nigdy w Paryżu nie wygrała pamiętaj, a Iga dopiero moze miec final z nią

0

@Barca_Big_Moment Rzym to nie
Paryż, na szlemie Serb by wygrał

0

@FcPortoFan1999 którego?

0

@FcPortoFan1999 ale tutaj inaczej, bo gra na randoma, a nie na wielki talent z Brazylii z poteznym FH

0

@FcPortoFan1999 nie no, pewnie zamknie w 4 setach

0

@FcPortoFan1999 masz iphonea Oski

0

@FcPortoFan1999 Oski, Ty to taki burżuj, auto, iphone

0

@FcPortoFan1999 i obrony meczowych

0

@FcPortoFan1999 tylko Fonseca moze go powstrzymac

Ale Rubi z ADM to ma równy bilans, a Mensik moze byc tez grozny

To tez dziwne co ADM zrobil, wygral seta 6-0 i potem 3 w plecy na Mensika co nie mogl wstac po wygraniu poprzedniego meczu

1

@FcPortoFan1999 nie no, dzisiaj spokojnie

0

@JimMorrisonFCB to jakhy nie patrzec jego najlepsza okazja juz

0

@FcPortoFan1999 tak obaj maja sporo w nogacj

0

@FcPortoFan1999 wieczorne sesje dostaje, i w drabince ma sporych placków

Dopiero w 1/4 moze byc Jodar

0

@FcPortoFan1999 tutaj to mozliwe, zobaczymy kto fizycznie lepiej sie odbuduje bo Ruudzik tez sporo gral

0

@FcPortoFan1999 na dole drabinki w 4 rundzie az 3 jezdzcow bedzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?