mekston
Dołączył/a: wrzesień 2012
41 obserwujących
23 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@FabianekMrozek takie modele symulacyjne @Czajka90 @Eklerek i @Kessie szanuja
1
@FcPortoFan1999 tenis dla Ciebie to mocno dowozi na tym rg
1
@FcPortoFan1999 A na Wimbledonie latwiej z podaniem wygrywajacym
Fed znany z tego ze przewalil nieco za duzo spotkan ktore mial „juz wygrane”
To kosztowalo go status niepodwazalnego goata biorac pod uwage jego styl.
0
@FcPortoFan1999 ale 2 waznych graczy
Knicks tez usmiechaja sie na serie 7 meczowa
0
@FcPortoFan1999 Oski, nie ta dyscyplina
0
@FcPortoFan1999 przeciez Sinner z nikim by punktu nie wygral przez 4 kolejne gemy
0
@FcPortoFan1999 moga wplynax, to 2 waznych graczy Oskarze
0
@ricardo0705 tylko glowny architekt wygranej - GOAT 4 lata starszy, do tego po urazie z Phily
Skład niezły ale moze zabraknac tego jak Messi gotował co mecz, teraz to bedzie bardzo skomplikowane
1
@fenix1983 @Popitek12 Popczar to wielki fanboj Bilvy @Encore
0
@FcPortoFan1999 jednak mniej randomowe ale tak czy inaczej w meczu Sinnera nie mialo znaczenia kto stoi po drugiej stronie siatki
0
@FcPortoFan1999 oslabienia oslabienia Oskarze
1
@FcPortoFan1999 rzadki przypadek zeby przypisac Serbowi choke
0
@FcPortoFan1999 mlodszy z braci Cerundolo to jednak bardziej znane nazwisko, ale tam byla inna historia i to wiemy - potężne słońce, nagrzany do czerwonosci kort
1
@FcPortoFan1999 poza tym Sasza ma niepowtarzalną okazję
0
@takisobiektos patrz @FcPortoFan1999 Oskarito
0
@Barca_Big_Moment Saba nigdy w Paryżu nie wygrała pamiętaj, a Iga dopiero moze miec final z nią
0
@Barca_Big_Moment Rzym to nie
Paryż, na szlemie Serb by wygrał
0
@FcPortoFan1999 którego?
0
@FcPortoFan1999 ale tutaj inaczej, bo gra na randoma, a nie na wielki talent z Brazylii z poteznym FH
0
@FcPortoFan1999 nie no, pewnie zamknie w 4 setach
0
@FcPortoFan1999 masz iphonea Oski
0
@FcPortoFan1999 Oski, Ty to taki burżuj, auto, iphone
0
@FcPortoFan1999 i obrony meczowych
0
@FcPortoFan1999 tylko Fonseca moze go powstrzymac
Ale Rubi z ADM to ma równy bilans, a Mensik moze byc tez grozny
To tez dziwne co ADM zrobil, wygral seta 6-0 i potem 3 w plecy na Mensika co nie mogl wstac po wygraniu poprzedniego meczu
1
@FcPortoFan1999 nie no, dzisiaj spokojnie
0
@JimMorrisonFCB to jakhy nie patrzec jego najlepsza okazja juz
0
@FcPortoFan1999 tak obaj maja sporo w nogacj
0
@FcPortoFan1999 wieczorne sesje dostaje, i w drabince ma sporych placków
Dopiero w 1/4 moze byc Jodar
0
@FcPortoFan1999 tutaj to mozliwe, zobaczymy kto fizycznie lepiej sie odbuduje bo Ruudzik tez sporo gral
0
@FcPortoFan1999 na dole drabinki w 4 rundzie az 3 jezdzcow bedzie