messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BlAugrAnAPolAnd moim zdaniem jedyne wyjście by wszystkich pomieścić to 4-2-3-1
0
@szkutnik91 dziwna akcja, raczej wątpię by klub był zadowolony z takiego trolla, dementi nie było. Więc albo gość poleci za niekompetencje albo to celowy element strategii
1
Ciekawi mnie jak rozwiąże się sprawa z prawą obrona. W chwili obecnej jest Roberto, Semedo, Wague i teoretycznie Emerson. Roberto zostanie na 100% więc albo Semedo opuści klub i jeden z młodych zostanie wypożyczony albo Portugalczyk zostanie a dwaj ostatni wymienieni panowie pójdą na wypożyczenie
1
I to na tyle? szkoda
60
@mikiiki na RM.pl tam wyliczają jak Barcelona upadnie przez ogromne pensje już od paru lat więc mają chłopaki pojęcie
0
@messi564 wiem że ciężko to procentowo sobie wyobrazić: przyjmijmy że 0 procent to brak jakichkolwiek szans, 100 to pewny transfer, 50 to długie negocjacje a pośrednie wartości niech będą po prostu pośrednie w jedną lub drugą stronę
0
Pomijając fakt kto jest za a kto przeciw temu transferowi: na ile procent ocenianie możliwość transferu Neymara?
https://www.strawpoll.me/18320069
54
Ponoć Fekir jedną nogą w Betisie za 30-40mln euro. Ależ fajnie! Jeśli jeszcze uda im się ściągnąć środkowego napastnika na jakiego Betis zasługuje od kilku sezonów... Oba kluby z Sevilli nie zwalniają tempa i będzie walka z Valencia o LM
0
Jest ten post z tiki taki się potwierdzi i ten zarząd serio podpisał z nim jakieś porozumienie i utopił 80mln to.. w sumie to nie wiem co
89
Śmieszne Atleti. To tak gdybyś chciał kupić nowy samochód warty 150 tyś ale wiesz że za pół roku będzie wyprzedaż rocznika i ten sam samochód kupisz za 100 tyś. Przychodzisz do salonu i słyszysz: Panie! Ale dla pana stara cena po ja żem słyszał że pan już rok temu chciał go kupić!
0
@didzejos Suarez i Messi grali wszystko bo pierwszy nie miał zmiennika który dawałby chociaż 50% tego co on a zmiennikiem Leo był Dembele który ciągle był kontuzjowany lub Malcom którego nie chciał trener. Griezmann pokryje dwie te pozycję sam za 5-6lat. Dla mnie mega transfer nawet za te pieniądze
0
@Kapitan hawk no, u mnie już mocno słońce daje po karku
0
Dobra niech dadzą to fisiado już to człowiek troche odetchnie od plotek z nim związanych, gazety będą pisać o nim jeszcze 2-3 dni po prezentacji jakie to dobre wrażenie na treningach sprawia a później sobie odpuszczą. Zostanie jeszcze telenowela z Neymarem ale to zawsze jedna telenowala mniej...
1
@Odesseiron ani to ani to, żurek rób! A najlepiej zalewajke z dużą ilością kiełby i jaja
0
W bloku jesteśmy zdecydowanie najlepsi na świecie. W tym elemencie nikt nie ma podjazdu
0
@michal26 Kurek jeszcze ok, ale z tym Kubiakiem to pojechałeś
0
@adi7adi8 napisałem "mi" osobiste odczucia mam takie a nie inne. Możesz się z tym nie zgadzać.
5
Od czasów Mariusza Wlazłego na żadnego siatkarza nie patrzyło mi się tak dobrze jak na Bednorza
1
@IronSanHybrid a za zaoranie "Frytki - kobiety wyzwolonej" już nie? : D
4
Co La Rambla sądzi o Panu Wojciechu Cejrowskim? Dla mnie gość którego bardzo lubiłem oglądać jako dzieciak. Obecnie szanuje równie mocno co kiedyś, chociaż nie zawsze się z nim zgadzam, to jednak jest dla mnie osobom której nie potrafię hejtowac.
4
@Kapitan hawk zapewne @ViscaBarca123 byłby Ter Stegenem bo jest tu szanowany i lubiany, @pax byłby Roberto, @Robertinho Messim, @BarcaInfo Suarezem bo niby każdy psioczy że tylko kopiuje ale jak już coś wrzuci to każdy propsuje. Ja mogę wodę nosić jak coś
4
@tomono nikt nie ma tak efektownego dryblingu jak Neymar. Ani Messi, ani Hazard, ani żaden inny piłkarz więc porównanie moim zdaniem bez sensu. Dembele ma inne atrybuty, jest szybszy, całkowicie obunożny i bardzo młody. Jednak jeśli chodzi o technike to mimo, że Francuz jest jednym z najlepszych na świecie to do Neymara mu daleko, ale to nie wstyd bo Brazylijczyk jest wyznacznikiem w tym momencie
0
Skoro nasz zarząd jest uważany za Januszy biznesu to co tu powiedzieć o Interze. Przed sezonem zapłacili za Radje 30mlm plus Zaniolo (za którego teraz Roma może krzyczeć ok 50mln) a teraz po sezonie praktycznie wprost mówią że jest na wylocie, media podają kwotę 9mln euro (oczywiście pewnie wezmą z dwa razy tyle). Druga sprawa to Icardi, poszli z nim noże przez co jego wartość spadła o połowę by finalnie przywrócić go do składu pod koniec sezonu :D a to w wszystko w czasach w których muszą liczyć każde Euro by dopiąć budżet i nie narazić się ponownie FFP. Brawo Inter, oby tak dalej.
0
@ViscaBarca123 mi tam się podoba (no homo) szczególnie jak przestawia Casemiro w klasyku, wtedy słodziak
4
Też uważacie że De Jong to po Vidalu najbardziej przyjemny z twarzy piłkarz w naszej kadrze? Człowiek patrząc na jego uśmiech aż ryj cieszy tak samo jak przy Arturo i R10
0
@OsehShalom pewnie Guerrerio, a szkoda bo Firpo wydaje się lepszą opcją, chyba że że względu na krótki kontrakt Portugalczyk będzie tanią opcją
0
@Danger204 @Colon jego pierwszym trenerem był Urugwajczyk. To on wyciągnął do niego rękę jak odrzucały go francuskie kluby. Do Atletico wprowadził go jego najlepszy ziomek - Godin. W sociedad też ponoć najlepiej dogadywał się z Chory Castro z Urugwaju
4
Krótkie porównanie 3 najgorętszych nazwisk tego lata:
Neymar 380 spotka: 226 bramek, 140 asyst - bramka/asysta co 82minuty
Eden: 550 spotkań: 160 bramek, 145 asyst - bramka asysta co 133 minuty.
Griezmann: 460 spotkań: 185 bramek, 68 asyst - bramka/asysta co 140minut
Kadra:
Neymar i Hazard po ok 100 spotkań:
Neymar 60 bramek
Hazard 30
Griezmann 70 spotkań i 29 bramek
Jak widać różnice między Hazardem i Griezmannem nie są duże w statystykach, chociaż Belga bardziej cenie ze względu na swoją dynamikę którą może namieszać na boisku. Neymar to jednak inny, wyższy poziom zawodnika.
0
@Avada Kedavra a na Legię jako na drużynę która zatrzymała CR7 i Real Madryt? Sugerujesz się jednym meczem?
3
Odnośnie dzisiejszego meczu LM. Fajnie, że Piast zremisował na wyjeździe, daje to nadzieje na awans. Jednak te porównania odnośnie Legii, huraoptymizm i szyderstwa jak to Piast dzielnie walczy a stołeczna drużyna sie kompromituje. Pragnę tylko zauważyć, że obecne BATE to nie ta sama drużyna co 5 lat temu. Ostatni raz grali w LM w 2015 roku, od tamtej pory przeciętne wyniki w LE. Wartość obecnego Bate jest mniejsza niż wartość Piasta Gliwice. 12mln do 12.5 dla Piasta. Zejdźmy na ziemie i nie patrzmy na Bate jako na drużyne która walczyła w grupie z Barcą 5 lat temu bo z tej drużyny zostało tyle co z Lecha walczącego równo z Juventusem.