messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super, mam nadzieję że dadzą mu szansę, bardzo możliwe że kilku zawodników z Barcy B uda się na wypożyczenie więc miejsce się zwolni dla młodych
0
przeciez napisał że pozycje umowne
0
na początku sezonu wyglądało to fajnie, raz Eleven ma Real, Canal Barce, za tydzień odwrotnie. Dzielili się tym między sobą fair w stosunku między sobą i dla kibiców. Od listopada jest coraz gorzej, a to 3 razy z rzędu mecze Barcy tylko na Eleven a to na Canale. Można było to trochę lepiej rozdzielić, wtedy byłoby fair. Fair dla kibiców którzy płacą abonament co miesiąc
3
wiem jak to działa, wybierają z pierszeństwem na zmiane z Canalem mecze które preferują, tylko skoro wiedzą, jak mało spotkań Barcy puszczają mogliby wziąć pod uwage fakt, że są osoby które specjalnie po to wykupują u nich abonament
1
Jak słabe zrobiło sie ostatnio Eleven dla kibiców Barcy.. Najbliższe 3 mecze ligowe na C+, czas skończyć subskrybcje bo to troche przesada
0
To ich wychowanek, myślę, że on sam nie chce odchodzić.
0
Widziałem ostatnie jego mecze i szczerze nie porwał mnie, prócz wieku nie widziałem w nim nic nadzwyczajnego, niby silny ale tyłem do bramki grać nie potrafi, niby szybki z niezła techniką ale brak mu trochę kreatywności. Prócz bramek zagrał po prostu solidnie. Rashford czy Kylian w jego wieku byli dwie klasy wyżej. Mimo wszystko może wypali, powinni puścić go na wypożyczenie, wtedy jak rozegra cały sezon można będzie go ocenić.
0
A ogólnie jeśli chodzi o grę? Dalej zgaszony?
4
Patrzę tylko po statystykach bo dopiero do domu wróciłem a tu Roberto w 70minut zalicza 7 kluczowych podań :O
0
Oglądam ktoś Brazylię? Jak gra Filipek?
1
3x tak, oczywiście Ajax musiałby na tym zarobić ładne miliony euro ale to się zwróci. Taki Puig, Todibo, Oriol i Miranda mogliby przebić się do pierwszej jedenastki Ajaxu przy regularnej grze a to już duzo
0
A najlepsze jest to:
Mbappe do Realu: jak będzie chciał to przyjdzie,z niewolnika nie ma pracownika
Varane (wcześniej Modric) chce odejścia - minimum 150mln, inaczej nigdzie się nie ruszy, ma ważny kontrakt, klub go nie odda
2
Eh, As już sieje ferment. Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów. Najgorsze jest to ze ludzie łykają takie plotki w martwym okresie a później w pracy słyszę "ty widziałeś że Umtiti na wylocie?"
1
Właśnie po to ściągają De Ligta, żeby sprzedać Umtitiego i za dwa lata jak nie będzie Pique znów szukać stopera :D panowie zastanówcie się. De Ligt wcale by nie przychodził gdyby nie fakt że gość ma 19 lat i to inwestycja na przyszłość. Odejdzie za dwa lata Pique to zostanie trójka wciąż młodych stoperów.
0
Chyba najbardziej opłacalna opcja dla dwóch stron to taka, że Ajax wykupuje ich powiedzmy za 5mln euro a Barca ma możliwość odkupienia za jakieś 15-20 mln euro przez najbliższe lata. Ajax zadowolony bo zarobi, a Barca bo większe prawdopodobieństwo, że będą lapać minuty niż w przypadku zwykłego wypożyczenia gdzie byliby tylko uzupełnieniem kadry
0
A oni czasem dziś nie grali w jakiś okolicznościowych koszulkach?
6
Jak to możliwe że Puig nie gra w żadnej młodzieżowej reprezentacji Hiszpanii? Ten gość to mały geniusz, dziś na tle dorosłej reprezentacji Wenezueli dał kapitalna zmianę, grał bez żadnych kompleksów. Mam nadzieję że Ernesto da mu pograć w nadchodzącym sezonie, bo mimo słabych warunków fizycznych daje niesamowitą jakość w pomocy
8
Po co taki drogi bramkarz na ławkę w dodatku w tak młodym wieku. Brać Jordi Masipa, wychowanek, ostatnio regularnie gra w pierwszej lidze, doświadczony, zaakceptowałby rolę zmiennika. Do tego kosztowałby czapkę gruszek
0
Ma ktoś może pełną listę powołanych ja dzisiejszy mecz reprezentacji Katalonii? Tą oficjalną bo dużo się zmieniło od pierwszej listy
0
Gość może grać jako stoper i defensywny pomocnik. W Ajaxie mógłby grać na pozycji De Ligta i De Jonga, tylko jaki interes miałby Ajax w ogrywaniu naszego zawodnika?
0
Kurde jestem sławny, kto by pomyślał, że tak będzie pisząc zwykle przemyślenia na LR. Ktoś autograf?
74
Martwi mnie tylko jedna rzecz jak zostanie Rakitic:
Busi i Ivan znów będą grać 90% spotkań a Arthur, De Jong, Vidal i Alenia będą rywalizować o jedno miejsce w pomocy
0
Real znów podbija cenę. Normalka. Śmieszna natomiast ocena Frenkiego, po Depayu najlepszy z drużyny Oranje.
0
Tam z Sane De Ligt się zabawil?
11
Krótkie podsumowanie Holandii dziś:
Jasper przy bramkach bez szans, tez nie miał później zbyt wiele pracy
De Ligt dużo pecha przy pierwszej bramce - poślizgnął się, słaba pierwsza połowa, ogólnie Holandia mocno zaskoczona ustawieniem Niemców przegrała pierwszą połowę taktycznie. W drugiej połowie profesor + dołożona bramka.
De Jong jeden z najlepszych na boisku, standardowo był wszędzie z przodu i z tyłu, niestety brakuje mu w reprezentacji kogoś z kim mógłby w pomocy zrobić różnice.
Depay to jest gość, on musi skończyć w lepszym klubie, czy to na skrzydle czy na 9 gra wyśmienicie.
Na wyróżnienie zasługuje też Promes, głównie za drugą połowę, zmienił stronę i napędzał ataki Oranje.
Van Dijk, Wijnaldum zagrali przyzwoicie choć ten pierwszy mógł być bardziej zdecydowany przy golu na 2-0. Reszta zawodników z pierwszego składu zawiodła
0
Jak nazywa się ta strona z transmisjami zamiast Reddita?
0
Ma ktoś link do Holandia vs Niemcy?
0
Cucu mógłby jeszcze ze dwa lata w Eibarze pograć jeśli przyszedłby Filipe Luis. Jaspera podziwiam. Mógłby być pierwszym bramkarzem w takim Napoli czy BVB
27
Do Bayernu raczej nie pójdzie, głośno o tym że to Werner ma ich zasilić, natomiast to PSG na pewno włączy się do walki, szczególnie że możliwe jest odejście Cavaniego, a nawet jeśli nie odejdzie Cavani, to jest w podobnym wieku co Luis więc sytuacja podobna. Trzeba go zaklepac jak najszybciej bo z każdym tygodniem będzie coraz więcej chętnych
0
Poniedziałek o 20 jeśli dobrze pamiętam