messi564
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Parę postów niżej napisałem kto i dlaczego :D
0
Do złudzenia przypomina Leo, gra między prawym skrzydlem, środkiem pomocy i atakiem. W roli typowego skrzydłowego albo 9 już tak dobrze się nie sprawdza więc osobiście obawiam się że Leo u Gierzmannem byłoby jak z Dybala i Leo w kadrze
0
Szkoda że Pep nie chce wrócić do Barcy, przez ostatnie lata nabral dużo dostarczenia. W każdym klubie gra inna formacją, próbował 4-3-3, 3-4-3, 4-2-3-1, 4-2-4-1, 4-2-2-2.. do tego miał styczność z zupełnie innymi stylami gry w ligach, z obecną kadra mógłby przebić nawet swoje wcześniejsze 4 sezony
0
Ostatnio takie zaangażowanie jak w Atleti u nas widziałem za Guardioli, ewentualnie w pojedynczych meczach za Enrique. A tak na chodzonego...
2
Czyli jednak nie ogarnęli ;D
7
No i lux wynik, teraz Lyon z różnego w 2minucie na Camp Nou i gacie pełne, o taka Barce nic nie robiłem!
2
Idealne porównanie :D gimby nie ogarno
1
150mln chciałeś napisać?
13
Tego trenera nawet wyniki nie bronią ostatnio, a oni z nim kontrakt przedłużyli
0
Jeśli ostatnią zmianą nie będzie Malcom to stracę resztkę wiary w tego trenera
0
Roberto, wejdzie Vidal
9
Ale bym takiego Eto'o albo Henry'ego na ataku pooglądał
0
Trzeba mieć jaja żeby zdjąć najsłabszego na boisku zawodnika? Wystarczy rozum
3
Kolejny rok z Ernesto na ławce będzie bardzo ciężki... Szczerze wolałbym żeby odpadli z LM i przegrali ligę ale żeby przyszedł trener skrojony pod Barce
0
Hahaha nie, proszę, nie........
0
Trener budź się ten mecz jest do wygrania! Wystarczy zmienić kalekę na kogoś kto potrafi chociaż podać
7
Takiego Semedo chce oglądać zawsze
4
Moja "matka" nie zarabia 10 mln euro rocznie i nie macha łapami jak sama spali kotleta
0
Erni to nie ma sensu.. daj Cou albo Malcoma za niego
0
Pierwsze 30 minut to popis gry Marcelo i Pique, obaj świetni dziś
0
Fajny doping dają kibice Lyonu
0
Różnica jest taka że Lyon z niczego oddał dwa nieźle strzały (jeden świetny) a Barca z dobrych sytuacji nic nie ugrała
0
Co trzeba przyznać Ernesto, to Alba pod jego wodzą stał się tak kreatywny że z powodzeniem może zagrać zarówno w obronie, na skrzydle, jak i w środku pola, te szybkie podania i płaskie wrzutki klasa sama w sobie
0
Przy tej kontrze ewidentnie było widać że w Barcy nie ma prawej strony.
1
Zauważyłem że jeśli nie ma Arthura albo Cou w pomocy to nie ma gry z pierwszej piłki, każdy inny pomocnik musi przyjąć przed podaniem, znów gramy za wolno
4
Bilbao 1-0! Po puchary Athletic, mimo ich stylu gry zawsze będzie im kibicował ze względu na tradycję tego klubu. I Inakiego Williamsa :D
0
Nie jest gotowy do gry, co prawda jest na ławce ale chyba jego wejście to ostateczność.
0
Płoty, za tego zawodnika trzeba zapłacić tyle co za Arthura więc nie sądzę że nasz zarząd poważnie myśli i sprowadzeniu go
20
Ale ja ten Betis lubię i szanuje
- mają kibiców którzy zapełniają stadion nieważne z kim by grali
- stawiają na ofensywnych zawodników i miłą dla oka grę
- nie boją się stawiać na młodych
- robią ostatnio świetne transfery
Przypominają trochę Barce sprzed 10 lat zachowując oczywiście proporcje jakości. Fajna paka się tam tworzy. Guardado i Joaquin przeżywają druga młodość, Lo Celso i Carvalho stają się gwiazdami nie tylko w Sevilli ale i całej ligi, tacy zawodnicy jak Bartra, Sidnei i Canales odzyskali świeżość. Firpo już teraz jest rozchwytywany a Lainez wyrasta na kawał zawodnika. Jeszcze niech Jese odzyskają i będzie kropka nad "i". Ale ja bym chętnie tam Rafinhe zobaczył, w pomocy miałby z kim klepać a europejskie puchary mogą w Betisie zawitać w kazdym kolejnym sezonie. Z przyjemnością ogląda się drużynę która tak rozkwitła, a jeszcze niedawno grali w drugiej lidze! I to wszystko bez kasy szejka
21
De Jong dziś:
- 89 celnych podań (88%)
- 4 kluczowe podania
- 3 udane dryblingi (na 3 próby)
- 8 wygranych pojedynków z 9
- 4 celne długie piłki
- 4 odbiory
- 1 strata