5

@Encore już jest. Koszt ponad 2mln monet. Zupełnie nie warto. 26 składów 85+.

0

EA tak zmaściło w tym roku Companiona że nawet nie da się nagród odebrać w aplikacji?

1

@lucca87 oyarzabal to taki łakomy kąsek że rok temu City złożyło ofertę w wysokości 70mln i ją odrzucili. To już nie lata gdzie takie kluby jak Sevilla, Sociedad, Valencia jak zobaczymy ofertę za 20-30mln to bez wahania akceptowały. Teraz za ich najlepszych graczy jak Kounde, Oyarzabal itp trzeba wykładać po 80-90mln

A z drugiej strony Ferran to była wielka niewiadoma jak Trincao i Kubo. Jeden taki piłkarz wypali na 3 i nikt się nie spodziewał że po zmianie pozycji na 9 Ferran będzie takim kotem. No chyba że Guardiola

2

@escarabajo mi się to fest dziwnie czyta. Aż przestaje brać na poważnie takie wypowiedzi.

5

@Survier obaj są lewonożni

0

Bardzo fajnie gra Pino

0

A pamiętacie jaki był płacz na LR jak były plotki o potencjalnym transferze Marcosa Alonso? :D

0

@Ronmes Garcia w kadrze to top. Dobre mecze przeplata z bardzo dobrymi. Nie przypominam sobie żeby kiedykolwiek zawiódł więc dlaczego Lucho ma go nie powoływać? To że w nieogarniętej taktycznie Barcelonie gdzie nikt nie wie jak ma bronić razem z trenerem popełnia mniejsze lub większe błędy to nie znaczy że w kadrze gra źle. Wręcz przeciwnie obok bardziej doświadczonych kolegów wygląda bardzo dobrze.

1

@Ronmes bo Mingueza raczej nigdy nie będzie rozpatrywany jako stoper na najwyższym poziomie. Chyba że w piątce w obronie. Jest zbyt elektryczny żeby grać w 4-3-3 jako środkowy obrońca, przynajmniej na razie. A na prawą obronę Lucho ma kłopot bogactwa akurat

0

@goldmetaxa jak Ty płaciłeś 10 zł za strzyżenie to chyba u jakiegoś stażysty. U mnie w mieście już 10 lat temu stała cena to było 15 zł, pięć lat temu było 20, teraz 25. Co do zarobków to z samych podwyżek inflacyjnych przez ostatnie 4 lata nie zmieniając stanowiska wypłata wzrosła mi o 28%. Zalezy gdzie pracujesz

0

@lucca87 a tak z ręką na sercu ile widziałeś wszystkich spotkań Onany? Bo ja może 5 i to głównie w LM za czasów De Jonga. To zdecydowanie za mało żeby ocenić poziom sportowy bramkarza który gra w mało znaczącej kadrze, mało znaczącej lidze.

2

@Kwiatek67 ter Stegen opuścił 23 mecze przez 7 sezonów. Araujo przez dwa opuścił już 15

2

@Kwiatek67 tak, Gavi od razu bo raz Goretzke przestawił. Najpierw niech rozegra 2-3 sezony w pierwszej 11 bez większych kontuzji i można będzie się zastanowić, na chwilę obecną to piłkarsko jest świetny, ale kapitan który kilka razy na sezon ląduje w szpitalu to tak srednio

10

Niezły hype poszedł na Onane. Chłop nie gra od stycznia, 25 lat na karku i zainteresowanie nim jest głównie ze względu na to że jest do wyjęcia za free. Dużo klubów ostatnio szukało bramkarzy: Arsenal, Milan, BvB, Chelsea z tych lepszych i nikt mocniej się nim nie zainteresował. Przespaliśmy wymianę na bramce gdy byl Donnaruma do wyjęcia. Wtedy trzeba było się decydować na taki krok. Mnie Onana nie przekonuje i nie łyknę tego, że można byłoby na sprzedaży Matsa zarobić z 50mln euro. Sportowo to byłoby na minus, a i Ter Stegen mocno aspiruje do miana przyszłego kapitana w tym klubie

1

@Mizander Jaka formacją grasz? 4-3-3? Spoko składzik, miałem składać coś podobnego tylko z Neymarem i Messim ale zainwestowałem coinsy żeby za miesiąc złożyć coś z grywalnymi ikonami

1

@Rust_Cohle po pierwsze: jako trener nie muszę nosić stopera, a przydaje się przy niektórych ćwiczeniach i na meczach. Po drugie: liczy kroki więc mobilizuje do działania, osobiście ustawiłem sobie na 10000 kroków i odkąd mam smartwatcha to nigdy nie zrobiłem mniej, po trzecie: często biegam i steruje sobie nim muzyką + pokazuje dystans, tempo i czas

Dodatkowo mam opcje odebrania telefonu i jak nie mam go przy sobie tylko leży gdzieś dalej to nie chce mi się wstawać i rozmawiam przez zegarek, bardzo dobra jakość

3

@pt9 mnie bardziej dziwi co Mbappe robił u niego na ławce. Nawet jeśli wypożyczony to i tak szkoda marnować meczu żeby wpuszczać go z ławki. Nawet na 7 zgrania bym go wrzucił do pierwszego skladu

0

FIFA 22
Mam obecnie z 2mln monet. Jako, że przez najbliższy miesiąc nie będę miał zupełnie czasu na grę to chciałbym to zainwestować żeby za tej miesiac-dwa zrobić sobie coś bardzo grywalnego. Myślicie że inwestycja w karty 86+ typu Kroos za 10k da dobry zysk na przestrzeni miesiąca czy lepiej szukać czegoś innego?

1

@LukaszFan bardzo dobra jakość. Apart jako że jest mocno rozpoznawalna firmą nakłada sobie duże marże na swoje produkty. Aclari to moim zdaniem topka z tych mniejszych firm jubilerskich. Świetne ceny, świetna jakość i świetna obsługa (ostatnio przechodziliśmy obok ich salonu i żona z ciekawości zapytała ile by kosztował zabieg mający na celu poprawę błysku i usunięcie mikrorys na pierścionku który ma już prawie 10 lat i jako że jesteśmy ich stałymi klientami - może z 5 rzeczy u nich kupiliśmy - zrobili to całkowicie za darmo, u obcego jubilera od 200 zł w zwyz)

1

FIFA 22
Myślicie że teraz po premierze karty takie jak Dembele czy De Jong będą raczej tanieć czy drożeć?

7

Xavi wydaje się najbardziej racjonalną opcja. Żaden trener z absolutnego topu nie przyjdzie więc trzeba szukać niżej, a nie ma człowieka który mógłby otrzymać większy kredyt zaufania od mediów, kibiców i zarządu niż Xavi. Piłkarze też myślę że by oddali serducho za tego trenera. Wyjść, powiedzieć to co każdy wie, że klub jest w dużej przebudowie i dać mu kredyt zaufania w postaci 2-3 sezonów + top 4 co rok. Nie ma lepszego momentu, po tym co teraz oglądamy nikt nie oczekuje wyników na poziomie półfinału LM. Niech ogrywa młodych ale z wizją i pomysłem na grę, a jestem przekonany że to akurat ma.

6

@FCB_dimiC Demir jeszcze

1

@Momals11 kogo tu jakiś Messi obchodzi jak Legia z potężnym Michniewiczem złomuje Leicester

3

SIIIIII. Ależ pięknie Legia reprezentuje nas w pucharach, tak naprawdę w tym roku nie zawiedli w żadnym starciu bo odpaść z Dynamem po takiej walce to nie wstyd. Ale jestem dumny po dzisiejszym meczu, już dawno tak dobrze nie oglądało mi się polskiej drużyny jak Legie Michniewicza (ostatnio chyba Legia z Vadisem w pomocy).

Teraz Rodgers wyjdzie i powie że Leicester nie ma kadry żeby rywalizować z najlepszymi, klub jest w przebudowie, dzisiaj zagrało dużo młodych i jest jak jest.

0

I tak PES > FIFA, już od kilku lat, FIFA niegrywalna.

A tak serio to pokażcie swoje składziki w UT bo szukam inspiracji żeby złożyć coś do 700k.

8

@Woland10 przecież połowa z nich to już światowej klasy piłkarze.

21

Mingueza, Gavi, Nico świetny mecz? Uj tam, Sergi, Pedri i FDJ wracają

0

Grał ktoś Haalandem w tej Fifie? Grywalny? Zastanawiam się czy inwestować w niego.

73

Fati skradł show, ale cieszy fakt że Gavi tak świetnie wypełnia rolę jaka pewnie była przeznaczona dla Moriby. Dużo pozytywów wnosi ten bardzo młody chłopak

0

Benzema 14 punktów w kanadyjce po niespełna 6 meczach. Ależ kosmos. Jeszcze ten potężny Vinicius i Asensio z hattrickiem + dobre wejście Camavingi. Boli mnie potężny real

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?