1

@FcPortoFan1999 Oskarze z Siedlec, to co robiłeś jak cię nie było na bambie?

1

@FcPortoFan1999
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16946347#comment-16946347

Łaziłem po stolicy, a ty żeś cały dzień na dupie przesiedział

2

@Kozinho. Ja nie mam, ale @FcPortoFan1999 na pewno ma

3

@July_6_BcN Całe życie żyłaś w błędzie... :|

7

4

@BojanKriKicz Maja ma coś w sobie, wybieram Maję, bo Aga to już stara dupa jest

3

@July_6_BcN Oski ma stały związek z Ekstraklasą :D

6

@ShawnC Ja znam jedynie Suazo z Sevilli i Maripana

3

@allien18 Ja o pogodzie a ty o dupach, erosomanie jeden

9

2

@EzioAuditoreDF Dzięki Ezio

@agaFCB Ten przystojny co przed chwilą go pokazywali to ja

1

@agaFCB Który bardziej przystojny - Alcaraz czy Brad Pitt?

2

@jakub1906 Ja mam jakieś 7 godzin drogi xd

4

@kubix05 Też w tym roku planuję się wybrać do Pragi, pozdravy :D

2

@July_6_BcN Tobie to akurat wybaczę :P

1

@July_6_BcN Kawoholicy mi tu dyskryminują herbaciarzy ;)

2

Witam ziomusi smacznej herbatusi

3

@Popitek12 Krystyna to skarb, szanuj ją

5

@Kozinho. Nie jesteś sam, też w to nigdy nie grałem

2

@FcPortoFan1999 Uuuuu ale wredny Oski :D mocne

4

@fart Ja czekam aż GTA 6 przejmie la bambę

2

@July_6_BcN Mnie zawsze boli jak ma padać :p

6

@beter2 We Francji klauzule odstępnego są zabronione

1

@martusiaaaa XD to jest nieprawda (:

2

@Pawlak1992 Ile herbów gość nazbierał xd właśnie tak to zapamiętałem :D

2

@July_6_BcN Dobrze wiedzieć, że są jeszcze wyjątki, trochę mnie uspokoiłaś :P

1

@Eto'o9 R10 Powiedział, że to nie będzie piłkarz z Premier League, więc Enzo odpada.

7

@patrykzmc2000 Akurat Florentino jest w stanie takiego piłkarza sprowadzić, ale Riquelme z tym Haalandem to nieźle poleciał.

2

@July_6_BcN No cóż, mamy już swoje lata :|

1

@VegetaPolska Zgadzasz się, że kobiety niszczą dobrych chłopaków?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?