michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MirusAmisz Mojego za uja nie mogliśmy nauczyć, żeby nie sikał w domu gdzie popadnie xD Fajny był, ale odporny na naukę :D
2
@MirusAmisz Fajne psiecko, też miałem kiedyś yorka
4
@MessiForeverTheBest W punkt kolego
@Spider_Man Oczywiście, że tak :D
5
@Spider_Man W końcu ktoś kto mnie rozumie, szacun
14
Będę tam
5
@gumaz wyłącz ten kąkuter bo burza idzie
1
@Katalończyk 99 Myślałem, że tylko ja xd
2
@majkiii Właśnie widzę, że popson się coś szybko przemieszcza pomiędzy kontynentami
4
@Karol145 Inter niech się szykuje na baty na krajowym podwórku :)
2
@Popitek12 Kierunek złote tarasy? Jaki outfit na dzisiaj?
5
@Kgorecki2500 Zaraz zaczną spływać głosy z większych miast
2
@July_6_BcN No to jest dopiero sztuka, reszta nie ma podjazdu.
2
@agaFCB Sami powinni to ogarnąć, a jak nie to faktycznie trzeba im to lekko zasugerować (:
2
@agaFCB No wiem, wiem, Polsat regularnie wrzuca :D
Może z okazji mundialu i obecności Curacao wrzucą ten odcinek? To byłoby złoto ^^
1
@agaFCB Jeszcze jakieś fajne teksty wyłapałaś? :D
Szukałem całego odcinka na yt, ale chyba nie ma :|
2
@agaFCB I co obejrzane? :P
2
@agaFCB Ja też nie, ale koniecznie muszę sobie przypomnieć ten odcinek xD
2
@agaFCB No jak co się stało? Zatkało Curacao!
2
@Faro no i elegancko, człowieku
2
@agaFCB A Curacao drink mówi panu to coś? Kura co? Jajco :P
5
Po meczu Brazylii o 2:00 zacznie się mecz Curacao - Aruba (pierwsze słyszę).
Będę tam.
3
@Criss18Barca Przynajmniej godziny były normalne xD
@Comentateiro Nie narzekam na mundial tylko na godziny:|
7
@July_6_BcN Patrząc na te dwa mecze towarzyskie naszych to już nie żałuję, że ich tam nie będzie
9
Kto wymyślił mundial w Stanach, dramat
4
@FcPortoFan1999 Na X też mi się wyświetlają.
2
@FcPortoFan1999 Ciebie i tak nie przebije Oski
5
@Zbyszard U mnie też jakimś dziwnym trafem hmm ciekawe czemu, nie wiem.
12
No i wszystko jasne
1
@FcPortoFan1999 Oskarze z Siedlec, to co robiłeś jak cię nie było na bambie?
1
@FcPortoFan1999
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16946347#comment-16946347
Łaziłem po stolicy, a ty żeś cały dzień na dupie przesiedział