michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@LAMC_10 Gdzie wady? :P
7
@jowita usiadła na @Popitek12
7
@Kgorecki2500 Pieski są lepsze od kotków
7
@Jakchcesz Nawet słownik wie który z nich jest goatem
4
@Jakchcesz Kto by nie poleciał na kontuzji z Ester na wakacje do Włoch
9
@Jakchcesz Ukradłeś outfit @Popitek12
2
@Faro Edek ma dobrą bajerę, trzeba się od niego uczyć
2
@July_6_BcN Ostatnio właśnie liczyłem ile minęło i jestem w szoku xd
Ja też nie pisałem w Warszawie ^^
2
@July_6_BcN U mnie też 7 lat od matury... Kiedy to zleciało :|
2
@Frimpong Nic lepszego już dzisiaj nie zobaczę XD
2
@Kamiloza91 Everton traci do Liverpoolu 8 punktów xd
4
Takie City lubię oglądać
2
@Faro No i elegancko
2
@Faro Myślałem, że będzie Edward Warchocki, rozczarowałeś mnie.
3
@Pedri16Future Czy on mógł mieć z 13 lat? Inaczej nie uwierzę w twoją historię
3
@Pedri16Future Może i kijowa godzina, ale najważniejsze, że Chelsea już przegrywa
2
@Pedri16Future Nie wiem, nie znam się
7
Kilka meczów i 5 miesięcy przerwy, życie jak w Madrycie
2
@mrboom @Luciano99 ma @jowita i potwierdzi
2
@Ilka Kotlety + ziemniaki to najlepszy obiad. Dla trzeciego też starczy?
5
@Ilka Mała porcja, ale @gumaz i tak się ucieszy, on tylko jajochlebki umie przygotować
2
@Azazel_Pazuzu Tak
5
@Filipem Ja kiedyś wbiłem do gorących postem z 2019 roku, to dopiero trzeba umieć.
3
@Kozinho. Jeszcze taki kulturalny, z pozdrowieniami na końcu...
10
No i elegancko :P
@FcPortoFan1999
4
Realizator top
@Giwera
4
@AmigoBlancos W meczu Sassuolo - Milan padnie wiele bramek, zapraszaMY do oglądania.
Ubolewam, że nie obejrzę tego partidazo :/
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
3
@BorzyKrzys Leo Spinazzola w życiowej formie, szkoda tej kontuzji, która wykluczyła go na wiele miesięcy :/
2
@Ilka Widziałem pierwszy odcinek reaktywacji Rodzinki i resztę sobie odpuściłem
2
@Bernard777 To on we własnej osobie, pofolgował sobie po karierze :P