4

@DragonxNF Ale ja się zgadzam, wczoraj zmarnowałem 2 godziny życia na ten mecz :/

6

@DragonxNF pana Maximiliana wielkiego Allegriego nam krytykuje, zapraszamy za Orlen.

@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon

7

@tribo chcesz wejść na balkon?

2

@gumaz Najbardziej lubię Grześka bez czekolady :P

2

Może tak być

3

@maroon W takim razie jesteś oficjalnie przyjęty.

Zapisuj to @blakkudium

1

@mekston @AlexDark00 nam chętnie odda Lewandowskiego i okej

2

@maroon Ja żem jest samozwańczy prezes, możesz być od razu wpisany, ale jest jeden problem - w ulubionych drużynach w Twoim profilu nie widzę AC Milanu.

5

@Kapitan hawk Jeśli Lewy trafi do Milanu - zadowolona będzie ambasada Milanu - @Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
Anka się przerzuci z Hiszpanów na Włochów

10

Zibi TOP

37

Szacunek Wojtek

2

@Kgorecki2500 kuchnia włoska, najlepsza

1

@July_6_BcN No, bo u mnie też podwójna lipa, ale pomarzyć sobie można ^^

2

@July_6_BcN No tak, ale ja się tam nie dziwię;)

3

@July_6_BcN Jeszcze trzeci adorator tam był @EzioAuditoreDF

1

@clyde Już się nie całują z Łatwo po łysych łbach

2

@July_6_BcN pochwaliła się pierścionkiem, i zdziwię Cię, ale nie jest ode mnie


2

@July_6_BcN A tam nie pytaj, podwójna lipa jest

5

Dobry banger wleciał po meczu Lecha

3

@blakkudium Mecz dnia i okej

5

Fajny ten Wrocław @Kgorecki2500

2

@July_6_BcN Też mam takie 'rewolucyjne' myśli (:

4

Pokazywanie bramek na koniec meczu to jest coś, czego brakuje w innych ligach, a Ekstraklasa to ma.

11

Tak będzie

2

@tomek8756 Specjalnie przyjechała do mnie do stolycy, kochana.

4

4:0 w pierwszej połowie, coś pięknego, brawo Leszek.
Mina Tobiasza mówi wszystko.

4

@Eklerek @Kessie @Czajka90
Przyjmujecie do ambasady Arsenalu?


2

@July_6_BcN Najwyżej będzie dobra historia do opowiadania :D

2

@Eklerek Ja też kocham pierogi, razem będziemy kiedyś jeść

2

@July_6_BcN Warto spróbować… najwyżej wrócę z kwiatami, jak się nie uda :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?