michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@DragonxNF Ale ja się zgadzam, wczoraj zmarnowałem 2 godziny życia na ten mecz :/
6
@DragonxNF pana Maximiliana wielkiego Allegriego nam krytykuje, zapraszamy za Orlen.
@Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium @maroon
7
@tribo chcesz wejść na balkon?
2
@gumaz Najbardziej lubię Grześka bez czekolady :P
2
Może tak być
3
@maroon W takim razie jesteś oficjalnie przyjęty.
Zapisuj to @blakkudium
1
@mekston @AlexDark00 nam chętnie odda Lewandowskiego i okej
2
@maroon Ja żem jest samozwańczy prezes, możesz być od razu wpisany, ale jest jeden problem - w ulubionych drużynach w Twoim profilu nie widzę AC Milanu.
5
@Kapitan hawk Jeśli Lewy trafi do Milanu - zadowolona będzie ambasada Milanu - @Giwera @takisobiektos @Karol145 @blakkudium
Anka się przerzuci z Hiszpanów na Włochów
10
Zibi TOP
37
Szacunek Wojtek
2
@Kgorecki2500 kuchnia włoska, najlepsza
1
@July_6_BcN No, bo u mnie też podwójna lipa, ale pomarzyć sobie można ^^
2
@July_6_BcN No tak, ale ja się tam nie dziwię;)
3
@July_6_BcN Jeszcze trzeci adorator tam był @EzioAuditoreDF
1
@clyde Już się nie całują z Łatwo po łysych łbach
2
@July_6_BcN pochwaliła się pierścionkiem, i zdziwię Cię, ale nie jest ode mnie
2
@July_6_BcN A tam nie pytaj, podwójna lipa jest
5
Dobry banger wleciał po meczu Lecha
3
@blakkudium Mecz dnia i okej
5
Fajny ten Wrocław @Kgorecki2500
2
@July_6_BcN Też mam takie 'rewolucyjne' myśli (:
4
Pokazywanie bramek na koniec meczu to jest coś, czego brakuje w innych ligach, a Ekstraklasa to ma.
11
Tak będzie
2
@tomek8756 Specjalnie przyjechała do mnie do stolycy, kochana.
4
4:0 w pierwszej połowie, coś pięknego, brawo Leszek.
Mina Tobiasza mówi wszystko.
4
@Eklerek @Kessie @Czajka90
Przyjmujecie do ambasady Arsenalu?
2
@July_6_BcN Najwyżej będzie dobra historia do opowiadania :D
2
@Eklerek Ja też kocham pierogi, razem będziemy kiedyś jeść
2
@July_6_BcN Warto spróbować… najwyżej wrócę z kwiatami, jak się nie uda :P