3

@July_6_BcN Ogarniemu mu jakąś nie w jego guście, ale jak ucieknie to już nie będzie to moja wina

@FcPortoFan1999 Może jakaś legionistka?

2

@FcPortoFan1999 No to mówię ci przyjeżdżaj, nie masz daleko eh

1

@July_6_BcN No wiem, że będzie jak piąte koło u wozu, ale chciałem mu pomóc żeby całe życie nie musiał oglądać Ekstraklasy.

4

@July_6_BcN Idealna dla @FcPortoFan1999
Ja to jednak wolę blondynki

2

@kubix05 Ja też nie byłem orłem z matmy :|

1

@July_6_BcN Spokojnie, Oski ma dystans do siebie :D

2

@July_6_BcN To nasłuchuj, ten przystojny to będę ja :)

3

@FcPortoFan1999 Dobra, dobra, to umówieni, szczegóły na privie

3

@FcPortoFan1999 Dobrze, że Michał, a nie Oski, robisz postępy!
A ja pamiętam, ale nic nie szkodzi, i tak lecimy
@MessiForeverTheBest skoro to działa w Pozku to jak najbardziej:v

3

@MessiForeverTheBest ze mną @FcPortoFan1999 nie ma na pewno kosy, jesteśmy umówieni, że jak przyjedzie do stolicy to idziemy laski podrywać
@Giwera

2

@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Do mnie też, a przecież ma w nicku moje imię, już prościej się nie da

4

@MesQueUnClub_87 @Giwera wszystko widział z tej listy

13

Mendy już z kontuzją? Xd

2

Napastnicy Realu na dzisiejszy mecz z City:

Vinicius, Gonzalo, Brahim, Mastantuono...Atak marzeń XD

2

@July_6_BcN Albo znaleźć kogoś, kto zrobi dobry masaż :P

1

@July_6_BcN Jak słyszę o masażu to aż mnie plecy zaczynają boleć :|

1

@Giwera W twoim wieku to już plecki bolą, panie Janku.
U mnie wszystko w porządku, dziękuję, że pytasz.

1

@Giwera Witam panie Janku, jak zdrowie?

2

@AmigoBlancos No lepiej się nie nastawiać, zawsze można się miło zaskoczyć. Takie podejście preferuję, i w piłce, i w życiu :D

2

@July_6_BcN Okej, bo myślałem, że go nie lubisz.
W takim razie żałujemy Jasia. :)

Szkoda, że ten drugi już nie komentuje :|

1

@July_6_BcN Żałujemy Jasia czy nie?

6

@AmigoBlancos Dla Realu lepiej żeby odpadli z City niż ma ich rozjechać walec z Monachium :D
Chociaż patrząc na ich grę to i City was rozjedzie.

3

Teraz już trochę za późno

2

@esem91 Pełka top, Kosa flop

5

Grove Street - Home.

5

@Giwera Świetny risercz, panie Janku.
Kiedyś zostaniesz następcą @escarabajo jak i @Szklaner w Kiepskich

3

Goooool Milan! Potężny Estupinan!

@Giwera @takisobiektos @Karol145

2

Ale TOP atmosfera w Mediolanie, i jeszcze Święcicki komentuje

2

@blakkudium jedziemy z Interem!

2

@tomek8756 Mi się ona jakoś nigdy nie podobała, a ja mam słabość do blondynek xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?