michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN Ogarniemu mu jakąś nie w jego guście, ale jak ucieknie to już nie będzie to moja wina
@FcPortoFan1999 Może jakaś legionistka?
2
@FcPortoFan1999 No to mówię ci przyjeżdżaj, nie masz daleko eh
1
@July_6_BcN No wiem, że będzie jak piąte koło u wozu, ale chciałem mu pomóc żeby całe życie nie musiał oglądać Ekstraklasy.
4
@July_6_BcN Idealna dla @FcPortoFan1999
Ja to jednak wolę blondynki
2
@kubix05 Ja też nie byłem orłem z matmy :|
1
@July_6_BcN Spokojnie, Oski ma dystans do siebie :D
2
@July_6_BcN To nasłuchuj, ten przystojny to będę ja :)
3
@FcPortoFan1999 Dobra, dobra, to umówieni, szczegóły na privie
3
@FcPortoFan1999 Dobrze, że Michał, a nie Oski, robisz postępy!
A ja pamiętam, ale nic nie szkodzi, i tak lecimy
@MessiForeverTheBest skoro to działa w Pozku to jak najbardziej:v
3
@MessiForeverTheBest ze mną @FcPortoFan1999 nie ma na pewno kosy, jesteśmy umówieni, że jak przyjedzie do stolicy to idziemy laski podrywać
@Giwera
2
@July_6_BcN @FcPortoFan1999 Do mnie też, a przecież ma w nicku moje imię, już prościej się nie da
4
@MesQueUnClub_87 @Giwera wszystko widział z tej listy
13
Mendy już z kontuzją? Xd
2
Napastnicy Realu na dzisiejszy mecz z City:
Vinicius, Gonzalo, Brahim, Mastantuono...Atak marzeń XD
2
@July_6_BcN Albo znaleźć kogoś, kto zrobi dobry masaż :P
1
@July_6_BcN Jak słyszę o masażu to aż mnie plecy zaczynają boleć :|
1
@Giwera W twoim wieku to już plecki bolą, panie Janku.
U mnie wszystko w porządku, dziękuję, że pytasz.
1
@Giwera Witam panie Janku, jak zdrowie?
2
@AmigoBlancos No lepiej się nie nastawiać, zawsze można się miło zaskoczyć. Takie podejście preferuję, i w piłce, i w życiu :D
2
@July_6_BcN Okej, bo myślałem, że go nie lubisz.
W takim razie żałujemy Jasia. :)
Szkoda, że ten drugi już nie komentuje :|
1
@July_6_BcN Żałujemy Jasia czy nie?
6
@AmigoBlancos Dla Realu lepiej żeby odpadli z City niż ma ich rozjechać walec z Monachium :D
Chociaż patrząc na ich grę to i City was rozjedzie.
3
Teraz już trochę za późno
2
@esem91 Pełka top, Kosa flop
5
Grove Street - Home.
5
@Giwera Świetny risercz, panie Janku.
Kiedyś zostaniesz następcą @escarabajo jak i @Szklaner w Kiepskich
3
Goooool Milan! Potężny Estupinan!
@Giwera @takisobiektos @Karol145
2
Ale TOP atmosfera w Mediolanie, i jeszcze Święcicki komentuje
2
@blakkudium jedziemy z Interem!
2
@tomek8756 Mi się ona jakoś nigdy nie podobała, a ja mam słabość do blondynek xd