michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Hauge, nasz człowiek, był wczoraj na misji ;)
@Giwera @takisobiektos @Karol145
4
@Giwera spokojnie panie Janie, Milan w przyszłym sezonie wraca na salony :P
8
Jens Petter Hauge, były piłkarz Milanu strzela gola Interowi i okej!!
@Giwera @takisobiektos @Karol145
11
Barella zanurkował w polu karnym jak @KylianEmbapet dramat
1
@Cule1019 Szkoda, że się przenieśli z Ligą Mistrzów z Warszawy do Hamburga :|
1
@Cule1019 Aż tak już nie pamiętam, chyba było 1:1 i słaby mecz. Kiedy to było, chyba w 2022 roku
1
@Cule1019 Też byłem na tych 3 meczach, jeszcze był chyba Szachtar - Celtic jako pierwszy z trzech w fazie grupowej LM
8
Inter dzisiaj odpada z Ligi Mistrzów
i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145
4
@FCB24 Ale chociaż jest Liga Mistrzów :D
5
Gdzie byliśmy 3 lata temu, a gdzie jesteśmy dzisiaj :)
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2025901455551394068
4
@kamiVeB hiszpański > niemiecki,
Barca > Baya Mynszen
@Comentateiro
2
@July_6_BcN z truskawkami, z mięsem, z serem, ogólnie kocham pierogi w prawie każdej wersji :3
3
@Giwera Ale panie Janie erosomanie, jasne, że tak.
1
@Giwera Janek z Jaworzna
10
Piękny widok, oby tak do końca sezonu
@Giwera
1
@July_6_BcN ty to jednak umiesz w gorące xd
1
@July_6_BcN Jedyny porządny...
2
@MessiForeverTheBest No teraz można wyłączyć
3
@Giwera ja bym się z taką nie spotykał łobuzie
1
@FcPortoFan1999 Jeszcze mniej powinien dostać, ale mi się tam podobał jego występ
@Criss18Barca ale jednak spalony więc nie liczy się :D poza tym zagrał dno
14
Tak
10
Legia klasycznie :D
1
@July_6_BcN Nie martw się, kolorowe osoby zawsze rzucają się w oczy w szarym tłumie :x
2
@July_6_BcN No i fajnie, że masz patent na barwy w szarości ^^
1
@July_6_BcN Szarość bywa ciężka, zwłaszcza kiedy trwa za długo. ;/
1
@July_6_BcN Czasem nie robimy tego celowo, po prostu życie trochę nas przytłacza..
1
@July_6_BcN Prawda, ale kiedyś może będzie lepiej..
9
Jak w życiu – najpierw kolorowe dzieciństwo, potem szara dorosłość. :P
2
@Kgorecki2500 a ja byłem w Rzymie i nie kupiłem :/ trzeba będzie kiedyś wrócić
1
@Giwera z Milanem już grali, teraz mogą wszystko wygrywać.