12

Hauge, nasz człowiek, był wczoraj na misji ;)


@Giwera @takisobiektos @Karol145

4

@Giwera spokojnie panie Janie, Milan w przyszłym sezonie wraca na salony :P

8

Jens Petter Hauge, były piłkarz Milanu strzela gola Interowi i okej!!

@Giwera @takisobiektos @Karol145

11

Barella zanurkował w polu karnym jak @KylianEmbapet dramat

1

@Cule1019 Szkoda, że się przenieśli z Ligą Mistrzów z Warszawy do Hamburga :|

1

@Cule1019 Aż tak już nie pamiętam, chyba było 1:1 i słaby mecz. Kiedy to było, chyba w 2022 roku

1

@Cule1019 Też byłem na tych 3 meczach, jeszcze był chyba Szachtar - Celtic jako pierwszy z trzech w fazie grupowej LM

8

Inter dzisiaj odpada z Ligi Mistrzów
i okej
@Giwera @takisobiektos @Karol145

4

@FCB24 Ale chociaż jest Liga Mistrzów :D

5

Gdzie byliśmy 3 lata temu, a gdzie jesteśmy dzisiaj :)
https://x.com/_RedDevils_PL/status/2025901455551394068

4

@kamiVeB hiszpański > niemiecki,
Barca > Baya Mynszen

@Comentateiro

2

@July_6_BcN z truskawkami, z mięsem, z serem, ogólnie kocham pierogi w prawie każdej wersji :3

3

@Giwera Ale panie Janie erosomanie, jasne, że tak.

1

@Giwera Janek z Jaworzna

10

Piękny widok, oby tak do końca sezonu


@Giwera

1

@July_6_BcN ty to jednak umiesz w gorące xd

1

@July_6_BcN Jedyny porządny...

2

@MessiForeverTheBest No teraz można wyłączyć

3

@Giwera ja bym się z taką nie spotykał łobuzie

1

@FcPortoFan1999 Jeszcze mniej powinien dostać, ale mi się tam podobał jego występ
@Criss18Barca ale jednak spalony więc nie liczy się :D poza tym zagrał dno

14

Tak

10

Legia klasycznie :D

1

@July_6_BcN Nie martw się, kolorowe osoby zawsze rzucają się w oczy w szarym tłumie :x

2

@July_6_BcN No i fajnie, że masz patent na barwy w szarości ^^

1

@July_6_BcN Szarość bywa ciężka, zwłaszcza kiedy trwa za długo. ;/

1

@July_6_BcN Czasem nie robimy tego celowo, po prostu życie trochę nas przytłacza..

1

@July_6_BcN Prawda, ale kiedyś może będzie lepiej..

9

Jak w życiu – najpierw kolorowe dzieciństwo, potem szara dorosłość. :P

2

@Kgorecki2500 a ja byłem w Rzymie i nie kupiłem :/ trzeba będzie kiedyś wrócić

1

@Giwera z Milanem już grali, teraz mogą wszystko wygrywać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?