michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@July_6_BcN Zapamiętam to
7
Lewy rozpoczął łowy po wypowiedziach żony
1
@July_6_BcN :/
2
@July_6_BcN Teraz może być tylko lepiej :*
1
@July_6_BcN Nie może być aż tak źle, muszą być jakieś pozytywy ;)
1
@July_6_BcN to będzie długie posiedzenie xd
2
@July_6_BcN opowiesz przy kawce.
Przynajmniej @gumaz wyprzedził mnie w gorących
2
Wiktor nie tylko dobrze wygląda, ale i strzela gole, krótko mówiąc napastnik idealny.
2
Szok, niedowierzanie - Jokeres z golem
1
@July_6_BcN co ci zrobiła że mogłoby dojść do rękoczynów XD
Też bym najchętniej spał w ten dzień, ale skoro jest z kim go spędzać to pół biedy
1
@July_6_BcN A ja tam nie mam ciśnienia żeby sylwester był nie wiadomo jaki :P
Nawet nie lubię bo zaraz mam uro i rok więcej
2
@July_6_BcN piccolo zawsze spoko. Miałem grypę ale rok wcześniej, sylwester był spędzany w domu przez to :|
1
@July_6_BcN z kumpelą :D
Ja nawet na 18 nie piłem, takie postanowienie noworoczne
0
@July_6_BcN ja od sylwestra
3
@Kessie zabierasz robotę @blakkudium?
3
Zubi zubi zuuuu gol, 1:0 armatki
1
@FcPortoFan1999 U mnie, tak będzie.
1
@NeroTFP1 Wszystko jest dobre oprócz zimy :)
29
Jezu jak ja kocham lato i słońce. Klimacik fantastyczny i z lekkim ciepłym powiewem jest po prostu cudownie. Nie wyobrażam sobie jak ktoś może stawiać mróz, śnieg i zimno ponad piękne lato
@BulaKG
2
@clyde W życiu nie zgadniesz
9
Kto by się nie nauczył hiszpańskiego z taką nauczycielką...
W sumie to zapomniałem o istnieniu Trenta, przepadł w Madrycie
@Giwera
2
@July_6_BcN No i to mnie się podoba
3
@Eklerek Ty się lepiej martw o Jokeresa
@Giwera @takisobiektos
1
@July_6_BcN no co, za darmo xd
Widzę że foszek przeszedł;)
1
@July_6_BcN Rossmann i tylko coś do mycia? Zburzyłaś mój obraz tej drogerii xd
Ja to codziennie jestem w gorących przez Ciebie ^^
1
@July_6_BcN wszystkie do tego rossmana xd
Ale ja w sumie też nie oglądałem
1
@July_6_BcN Szlajasz się a skoki nie obejrzane xd
1
@July_6_BcN Jak coś jest na siłę to nie
1
@July_6_BcN https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16497098#comment-16497098
O tu
1
@July_6_BcN Nie odpisałaś mi ostatnio:|
Może podyskutujcie o rodzince Viniciusa.