michaleu
Dołączył/a: maj 2016
15 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 cheeseburger + frytki
1
@Danny Gaucho Anka gdyby nie poznała Robercika
4
Śledzę FcPolto od dziecka
2
@FcPortoFan1999 @Giwera ho ho ho Oskar się rozkręcasz widzę.
Hamuj bo za tydzień Ekstraklasa :D
3
@Giwera @FcPortoFan1999 taki niepozorny ale cicha woda brzegi rwie
3
@Giwera I jeszcze Club America i pewna blondynka
6
@vaqi Nie przeszkadza mi to, ale ja bym z nią nie poszedł
5
@Kessie tak będzie
3
@PatrychoO ja się zainteresowałem tematem z 3 czy 4 lata temu :D
5
@Roobo Najlepsza inwestycja, ale aktualnie to już trochę za późno na to.
2
@FcPortoFan1999 Papszun wywróci tabelę i Legia będzie na czele.
2
@FcPortoFan1999 Faworytem jest Legia Warszawa
2
@July_6_BcN Lepiej bym tego nie ujął ;)
3
@July_6_BcN nie no Julia, gorące to nasze drugie imię.
Zobaczy @gumaz jeszcze wyprzedzi pijącego Sebka jak się odpalimy.
2
@July_6_BcN gdyby się dało to byłbym tam pierwszy, nawet przed Tobą
1
@gumaz @July_6_BcN sorry ale nie jestem ekspertem
1
@July_6_BcN może powrót do 2000 i 0 zmartwień?
2
@July_6_BcN Im mniej liczenia tym lepiej, ale przecież ja mam nadal 20 lat :|
1
@Giwera Widzę fana Milanu i daję zielonego :D
1
@July_6_BcN Jesteśmy najlepszym rocznikiem, ale no bliżej niż dalej
1
@Nazio_87 mnie martwi czy w GTA 6 zdążę zagrać
6
Jesteśmy bliżej 2050 roku niż 2000, smutne
2
@kanver_ odwróć tabelę, Legia na czele XDD
3
@gumaz plus jest taki że @FcPortoFan1999 będzie mógł obejrzeć za tydzień każdy mecz Ekstraklasy w spokoju
6
@MesQueUnClub_87 albo 1234 xD
5
No nieźle xD
9
@Fog_W_1899 zepsutym i nudnym Milanie?
Milan to wielki klub, ma 7 lig miszczów
@Giwera
0
@gumaz Mam kontakt z dwiema kumpelami i kumplem. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pochodzę z Wielkopolski, więc widujemy się raz w miesiącu jak wracam, a parę razy w roku oni wpadają do mnie.
10
Endrick ma ewidentnie dobry czas
4
@Aragorn33 Kibicem się jest a nie bywa
@Giwera