1

@Kgorecki2500 cheeseburger + frytki

1

@Danny Gaucho Anka gdyby nie poznała Robercika


4

Śledzę FcPolto od dziecka

2

@FcPortoFan1999 @Giwera ho ho ho Oskar się rozkręcasz widzę.
Hamuj bo za tydzień Ekstraklasa :D

3

@Giwera @FcPortoFan1999 taki niepozorny ale cicha woda brzegi rwie

3

@Giwera I jeszcze Club America i pewna blondynka

6

@vaqi Nie przeszkadza mi to, ale ja bym z nią nie poszedł

5

@Kessie tak będzie


3

@PatrychoO ja się zainteresowałem tematem z 3 czy 4 lata temu :D

5

@Roobo Najlepsza inwestycja, ale aktualnie to już trochę za późno na to.

2

@FcPortoFan1999 Papszun wywróci tabelę i Legia będzie na czele.

2

@FcPortoFan1999 Faworytem jest Legia Warszawa

2

@July_6_BcN Lepiej bym tego nie ujął ;)

3

@July_6_BcN nie no Julia, gorące to nasze drugie imię.
Zobaczy @gumaz jeszcze wyprzedzi pijącego Sebka jak się odpalimy.

2

@July_6_BcN gdyby się dało to byłbym tam pierwszy, nawet przed Tobą

1

@gumaz @July_6_BcN sorry ale nie jestem ekspertem

1

@July_6_BcN może powrót do 2000 i 0 zmartwień?

2

@July_6_BcN Im mniej liczenia tym lepiej, ale przecież ja mam nadal 20 lat :|

1

@Giwera Widzę fana Milanu i daję zielonego :D

1

@July_6_BcN Jesteśmy najlepszym rocznikiem, ale no bliżej niż dalej

1

@Nazio_87 mnie martwi czy w GTA 6 zdążę zagrać

6

Jesteśmy bliżej 2050 roku niż 2000, smutne

2

@kanver_ odwróć tabelę, Legia na czele XDD

3

@gumaz plus jest taki że @FcPortoFan1999 będzie mógł obejrzeć za tydzień każdy mecz Ekstraklasy w spokoju

6

@MesQueUnClub_87 albo 1234 xD

5

No nieźle xD

9

@Fog_W_1899 zepsutym i nudnym Milanie?
Milan to wielki klub, ma 7 lig miszczów

@Giwera

0

@gumaz Mam kontakt z dwiema kumpelami i kumplem. Na co dzień mieszkam w Warszawie, pochodzę z Wielkopolski, więc widujemy się raz w miesiącu jak wracam, a parę razy w roku oni wpadają do mnie.

10

Endrick ma ewidentnie dobry czas

4

@Aragorn33 Kibicem się jest a nie bywa

@Giwera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?