1

@Bobo25
To prawda, ale Alba i Pique a Busquets to już wgl dotają paraliżu. Potrzebny nam szybki ŚPD . I chyba jednak wątpie w Koemana bo wczorajsze luki w pomocy pokazały, że jesteśmy niepoukładani. w pół roku nie potrafił ich nauczyć jak się ustawić. Z naszego słynnego rpesingu też już ch*ja zostało.

1

Wczoraj zrobiliśmy taki błąd, że dla prawdopodobnie najszybszego zawodnika na swiecie zostawilismy tyle miejsca. On miał tyle miejsca, że mógł sobie tam leżak rozstawić i poleżeć. Co u nas sie dzdieje z Pomocą skad takie luki sie biorą ? Do tego Obrońcy też jakoś tacy niezwarci. Mbappe przy naszych zawodnikach w 2k15 to nawet by nie pierdną bo chłop prowadzi piłke jak Bale. Jak ja przyjmie na mniej niż metr to już jest dobrze. Jednak z nami mógł i przyjmować na 30 metrów bo było tyle miejsca, a do tego nikt nie potrafił nadążyć

0

@CatalanDream
Tym samym co dostało 6-1 ? Szczerze to bym sie nie chwalił, że są PSG XD. Poza tym Mbappe nas wczoraj rozjechał ale 90 % tego sezonu nie radził sobie nawet ze średniakami.

0

@AlexDark00
LO Gaya spoko ŚO Arauo i Garcia Mingueza w obronie a oprocz tego bym pozbył się Lengleta Pique i Umtitiego i sprowadził kogoś starszego i doświadczonego tak jak to przed Laty był Vermaalen. ŚPD musi umieć rozgrywać Szkoda, że nie mamy Rodriego. Trzeba sie zastanowić i kupić dobrego ŚPD bez tego ani rusz. Fati sie wyleczy z Dembele i będzie jazda do tego napastnik. Sporo roszad, ale nie ma tragedii. 4-5 transferow z czego 2 juz mamy zalatwione latem.

0

@Yosemite
Zostawili mu tyle miejsca w środku, że mógł szpagaty robić. Przy tym co graliśmy 3-5 lat temu to nawet by nie pierdną. Pomoc tylko z nazwy. Tak rozstrzeleni pomocnicy, nie dalo sie tego oglądać. My 10 podań na 10 metrów, a u nas taka dziura, że u nich 3 podanai i 50 metrów zyskane

3

Byłem sceptykiem Laporty, ale niech przychodzi. Widać, ze chłop ma jaja. Myśle, że sobie to poukłada finansowo, a i kadrowo sie nie będzie patyczkował. Wyrzuci tych których trzeba i dogada się z dobrymi zawodnikami na czerwiec plus załatwi jakies transfery za moze jakies wieksze pieniadze, które dostaniemy ze sprzedaży. LO, ŚO, ŚPD i Napad kuleje. Griezmann, Alba, Busquets, Pique, Coutinho, Pjanic out. Depay, Garcia latem in do tego przydałby się jakiś LO za poważniejsze pieniądze i jakiś ŚPD. Najlepiej doświadczony jeżeli nie to jakiś talent, który możę się rozwinąć. Skrzydłowi nie są problemem, ale w obliczu odejścia Messiego będziemy grali innaczej. Fati Depay Debmele De Jong Pedri ŚPD LO Araujo ŚO Dest Ter Stegen. Tak to powinno wyglądać w przyszłym sezonie.

0

@AmigoBlancos
Busquets nienawidzi gry w berka. W dzieciństwie zawsze przegrywał

1

Busquets nie nadaje się nawet do pilnowania żółwi w zoo to jak ma pilnować Mbappe ?

1

Miałem średnie przeczucia co do wczorajszego meczu. Czułem, ze możemy przegrać, ale miałem nadzieje na korzystny wynik. Pomyślałem, skoro w tej edycji United się udało i Lipskowi, a mi sie nie wydaje, że jesteśmy od nich gorsi to i nam może. Niestety Alba Pique i Busquets to już tydzień temu zatwardzenia dostali. W przerwie zrobiłem dwójke za nich, ale jak widać nie pomogło. To są skaleczeni psychicznie zawodnicy niestety.

12

Lenglet:
Pojedynki 2/6 wygranych
Pojedynki powietrzne 0/5 wygrane 0 na 5 środkowy obrońca .

4

A tak poważnie panowie. Ja nie wiem co sie musi jeszcze odj*bać, żeby cokolwiek sie zmieniło. Po prostu niewiem.

1

Mam nadzieje, że Puyol wyleczy sie na rewanż i Ronaldinho od 1 minuty obowiązkowo. Trzymam kciuki !

0

@Esteban_
No chłopie, przy okazji by liście urwał, bo mnie już irytuje od jakiegoś czasu.

0

Tak leciutko nam te gole strzelali, że jestem przekonany, że jakbym grał to tez bym coś ukuł przeciwko tym miernotom.

0

Niestety mamy taką blizne na psychice po ostatnich 3-4 latach, że trzeba tutaj polecieć Wabang. Pique Busquets Alba out. Do tego wyczarować kase na nowy skład. Na całkowicie nowy skład.

0

@ObiektywnyKibic121
@pax i tak będzie pisał, że FDJ nie wraca a Busquets sie stara. Tyle, że chłopy mają 2 zupełnie inne role w drużynie. Sergio jest chodzącym usposobieniem upadłego piłkarza. Chłop jest totalnym zerem w tym momencie i nawet na ławce nam nie pomoże bo jest bezużyteczny jako zmiennik i zajmuje miejsce tylko. Licze, że On Pique i Alba wylecą .

1

Pique, Alba i przede wsystki Busquets do wy*ebania od ręki. Nie wiem skąd weźmiemy kase, ale trzeba sie pozbyć trashu i zdobyć się na transfer lewego obroncy i ŚPD. Do tego Garcia Wijnaldum i Depay w lato i oprócz tego jakiś porządny ŚPD to MUST HAVE. Jak będzie grał Busquets to my nigdy ncizego nie wygramy. Chłop jest tragiczny.

3

Co sie dziwić skoro od czasu Juve 0;3, a po drodze 0;3 z Romą 0;4 z Live i wpierdol od Bayernu połowa obrony jest ta sama. Nie wiem co sie musi stać, żeby sie to zmieniło

0

@Encore
zjadł nas

5

Mbappe 9/10 dryblingów udanych. Matko ja sie boje jak tam Neymar będzie hasał. Przecież nasza pomoc i cała obrona to jest PORAŻKA XDDDDDDDDDDDDDDD

9

Busquets to kryinal ŚPD a presuje na ich połowie tworząc olbrzymią lukę
@pax ważne, że sie stara co nie ?

0

Trzeba wzmocnić środek Busquets pogubiony, a De Jong mu wcale nie pomaga. Pedri wdaje sie w pojeynki 1 na 1 i dużo traci

1

Mbappe to chyba jeden zwód na jutubie zobaczył. Chłop oprócz tego to chyba tylko piłke przyjąć umie

0

Busquets zamiast pojdesc to sie cofa i robi miejsce xXD

0

taka duża ta bramka prezcież

0

nasi czują krew jazda Panowie

0

Panei Dembele to powinien byc gol

0

Mbappe może i szybki, ale mega drewniany

0

@PanPatrykk
no dokładnie mój też

0

Poratuje ktoś linkiem ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?